reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja tez i pisze do Was i buszuje po necie za prezentami swiatecznymi .... bo nie lubie kupowac na ostatnia chwile a chociaz do swiat jest jeszcze troche to i tak czas biegnie i za nim sie obruce beda swieta
 
Czesc. Carri piekne rzeczy piszesz. Ja znalazlam strone dla rodzicow po poronieniu i tam sa super wiersze, na razie czytalam te "mamy Zosi". Moze pozniej cos przytocze.
Agi my w podobnym czasie stracilysmy fasolki, buuuuu.Wpadne tu za 2 godzinki bo jeszcze musze troche popracowac. Buziaczki i pozdrawiam kochane!
 
Witam!
Widzę, że jest tu dużo kobietek , które mają ten sam problem co Ja. Mam pytanko czy któreś po 2 poronieniu udało sie urodzić dzidziusia???Ja już dwa razy poroniłam:-( jestem w trakcie badań-okazało sie że genetyczne badania ok:-) ale powiem, że mam stracha 3 raz spróbować:-(
 
Witaj Madzens przykro mi ze w takich okolicznosciach sie poznajemy:-( Ale kochana jest bardzo wiele dziewczyn ktore po 2 stratach ciesza sie teraz swoimi zdrowymi slicznymi malenstwami:tak:i wiele takich ktore beda sie cieszyc juz wkrótce:tak::tak:Kazda z nas boi sie ponownie poóbowac ale nie mozna sie poddawac!!! Za jakis czas napewno i ty bedziesz odliczac juz dni do porodu tego Ci zycze i sobie i nam wszystkim:tak:

Pozdrawiam wszystkie Drogie Panie sobotnio:tak::-)
 
madzens witaj,nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie. Są tu dziewczyny nawet po 3 poronieniniach, z dziećmi i bez, same Ci odpowiedzą.

A Ja się pochwalę, pierwszym zdjęciem..
Dziękuję pyzunia za modlitwę. Bardzo dziękuję.
 
witam
madzens ja mam syna i jestem po 2 poronieniach i powiem Ci ze sa dziewczyny ktore urodzily dzidziusie po stratach lub czekaja na ich przyjscie na swiat Bedzie dobrze tylko trzeba w ro WIERZYC !!!
JA tEZ SIE BOJE ALE WIEM ZE BEDE DALEJ WALCZYLA
 
napisalam duzegooooooooooooo posta i mi go wcielo ech
selenko sliczne zdjatko!!!!
POZDRAWIAM waS WSZYSTKIE !!!!!!!!

dzisiaj ide na piwko z rodzenstwem ciekawe jak to bedzie hmmm bo juz zapomnialam ze ich mam
 
Dziękuje za miłe słowa:-) troche trudno jest sie pozbierać po tym i uwierzyć, że się uda! Ale trzeba próbować, aż do skutku! W poniedziąlek jadę do gine... zobaczymy co powie:-) Możę zacznę próbować:-) Trzymajcie się!!! i życzę Wam dużo szczęścia!!!!
 
reklama
Do góry