reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie dziewczynki

Marzenko witaj. Wczoraj po wyłączeniu kompa wspomniałam sobie ze o Tobie zapomniałam :zawstydzona/y: wybacz. Co tam u Ciebie? Oprócz dzisiejszego wyjścia na piwko? Jak w pracy? Jak kanapa? Zostało z niej coś? Kiedy zaczynasz Ty staranka? Nic się nie chwalisz;-):-D

Allaa i o Tobie kochana zapomniałam :zawstydzona/y: chylę czoła. Nie dajesz nic znaków życia? Czy wszystko u Was ok? Jak się czuje ciężaróweczka? Jak mąż? Wyleczył się już na dobre czy dalej macie jakąś dietkę? całuski i pozdrowienia.

Andzi.. Ty wiesz co kochana !! A zdjęcie.. poprosze by kazda z nas chwaliła się takimi :tak::-D

Ilona co do poprawin też myślę że bez nich by się obeszło. To jednak środek tygodnia i za dużo wolnego musiałoby być by goście Wam poprzychodzili. Strata kasy. Lepiej sobie coś kupić na nowa drogę życia. A co do terminu. Zgadzam się z koleżankami. Nie ważne kiedy!! Byleby RAZEM DO KOŃCA!

Mała Agula ehhhh Ty wiesz kiedy przyjść :angry: wtedy gdy mnie nie ma:wściekła/y:;-):-D Więc póki co mówisz mamy kwistą czerwien i daleko nam do machoniu??:-phihihihi nie dobrze ;-) A kawą jaką się zapijasz że tak Ci smakuje? I tyle po niej nie wracasz na BB. A jesli inkasent fajny i przystojny :zawstydzona/y::sorry2::rofl2::-D;-);-);-);-);-);-) hihihihi

Pati Ty druga.. ja wychodzę Ty przychodzisz :wściekła/y: i jaka tu sprawiedliwość. Fajnie ze Twój M jest zdrowy! I ze u Ciebie póki co OK. Więc tym szybciej będziecie mogli działać jeśli wszystkie inne spełnicie warunki... typu praca, psychika, kasa. Życze Ci sukcesów na każdym kroku. I będę oczywiście trzymać mocno KCIUKI!!!

Sylwia chlebem i solą Cię przywitam :wściekła/y::angry: fajnie że piszesz. I jak się czujesz Sylwia? Jak sampoczucie?

Wszystkie "nowe" BB-mowiczki pozdrawiam i tulę.

Nową koleżankę zapewniam że jest możliwe urodzenie zdrowego dziecka po kilku stratach!!
 
reklama
Martuś a Ty testowałaś? Czy dopiero czekasz na zrobienie testa?Jak się czujesz? Dalej taka połamana jesteś?

Aga Irl też uważam Cię za "supermamę" "superżonę" "superwomen" "strongwomen":-D:rofl2:

Agula AJ czemu milczysz??? Halooooo gdzie jesteś?

Maggie a Ciebie się nie doproszę byś napisała do nas:-( szkoda Małgosiu. Nawet nie wiesz ile ciepła byś wniosła na wątek.
 
Policzyłam,że żeby dziecko samo oddychało (34 tc) to 104 dni leżenia jeszcze.
Chociaż ja się w 32 urodziłam:-D Tak czy siak,jeszcze dłuuuugo,żeby tylko tej szyjki wystarczyło:zawstydzona/y:
Wyżaliłam się:-p
Buziaki dla wszystkich.papa.
 
To ja i mój ukochany M
 

Załączniki

  • My.jpg
    My.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 37
Selenka, śliczna fasolka!

Pyzuniagaj, jacy Wy ładni jesteście!

Ilonka, najważniejsze, żeby Wam odpowiadał termin. Jesteś z moich stron, ja pochodzę z miejscowości niedaleko Stargardu Szczecińskiego :). Na weselu też miałam zespół ze Stargardu. Wtedy najlepsi byli jacyś trzej młodzi chłopacy, ale niestety mieli zajęty ten termin. Wzięliśmy inny zespół, dwóch starszych facetów i dziewczyna i byliśmy bardzo zadowoleni. Grali normalne kawałki, nie jakieś disco polo czy coś. Wszyscy goście się świetnie bawili, normalnie prawie wszyscy tańczyli. A zaraz sobie looknę na ten dworek.

Madzens, ja dwa razy poroniłam i teraz jestem w ciąży. Mam nadzieję, że dotrwam do końca, staram się w to jak najmocniej wierzyć. Powiem Ci tylko jedno teraz każda ciąża to będzie jeden wielki strach. Jak zrobiłam test to się popłakałam, najpierw ze szczęścia a potem z przerażenia, żeby znowu sytuacja się nie powtórzyła.

Buziaczki dla wszystkich!
 
Witaj Alu :-) Jak się masz..? Kochanie jak się masz?:-D

Gabi zleci.. ani się obejżysz i zleci? A jak tak już liczysz to ile już leżysz całkiem plackiem? Zobacz jak mijają dni. Trzymam mocnnnnooooo zaciśnięte kciuki za Was.

pyzuniagaj - sliczna fotka. Piękną tworzycie parkę. Tylko pogratulować i życzyć owocu Waszej wspaniałej miłości:rofl2:
 
reklama
Do góry