reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dobranoz dziwczeta niech dzisiejsza noc przyniesie Wam spokojny sen!!!
paciorek przed snem -pamietac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ilonko to będziesz miała podwójne szczęście, bo w środzie też jest r:tak:;-):-)

Catmate bardzo mi przykro z powodu Twojego maleństwa.Ja straciłam swoje w 7tc 29.10, tak więc też jestem na początku drogi.Mam nadzieję,że będziesz jak najczęściej tutaj pisała.Wierz mi to pomaga.Tulę Cię mocno.

Aga Irl czytam,czytam i nie mogę się nadziwić.Ty jesteś supermama, superżona i superwomen:tak::tak::tak::tak:.Ja nie mam jeszcze dzieci , a i tak na połowę obowiązków nie mogę znaleźć czasu.Teraz jeszcze dodatkowo mam lenia po tym wszystkim.

Enka jak się trzymasz???Zmień lekarza może następny będzie lepszy.Mam nadzieję,że niedługo jednak dojdzie do staranek.Trzymam kciuki.

Wszystkie dziewczynki gorąco pozdrawiam, za przyszłe mamusie trzymam kciuki,
a starającym się życzę powodzenia i "dobrej zabawy";-):-)

Dobranoc!!!!!!!
 
reklama
Do góry