reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Selenko .............. sliczna fasoleczka .Cudaśne zdjecie :-)
Madzens tak mi przykro spowodu Twoich strach ale jak pisza dziewczyny wszytsko jeszcze przed Toba jak badania masz ok to głowa do góry i bedzie dobrze.... Zapewne bedziesz jeszcze nie raz mama
 
reklama
Mdzens starsznie mi przykro,witaj w naszym gronie.

Selenko jaakie cudowne zdjecie,piekniusia malusia fasolinka:-):-):-)

Widzialam,ze ktoras z Was pisala o weselu (przepraszam mam kiepska pamiec do nickow).Moim zdaniem czerwiec jeszcze lepszy na slub a dodatkowo,ze sroda to juz dwie literki rr hehe,zabobony to sa w sumie zarty i nie wolno nam w nie wierzyc.Co do poprawin to nie ma zadnych przesadow,tyle co znam to okreslenie "impreza niedobitkow".:-) Sala moim zdaniem piekna ,naprawde. Cena za orkiestre hm troche wysoka,my mielismy jak dobrze pamietam placic 2800,za kazda nastepna godzine doplaca 300zl ale na ile to gzodzin bylo hm moze ten na 10,nie wiem do konca bo do typowego wesela nie doszlo i dzieki Bogu:-). Co do poprawin to i tak nie mielismy zamiaru robic.To wszystko zalezy od Was,jak sobie wyobrazacie ten dzien ale fakt ,ze to jest na tygodniu to niektorzy moga miec klopot z wolnym mysle ok 3 dni jesli z poprawinami bo w piatek po 2 dniach imprezowania to nie wiem kto by szedl do pracy hehe.Musisz rozeznac sie po rodzienie po prostu.Ah ślub to cos wspanialego:-)
 
hj dziewczyy
melduje sie i znikam sprzatac


KOCHANE MOJE TRZEBA WIERZYĆ W SZCZESCIE A NIE W ZABOBONY!!!!! PAMIĘTAJCIE ZE TO W CO WIERZYMY SIE SPEŁNIA!

WSZYSCY MÓWIĄ Z ENIE MOZNA DLA MALUSZKA WCZESNIEJ RZECZY KUPOWAC! PISALAM TO JUZ NIE RAZ, JA KUPIŁAM W 24 TYGODNIU CIAZY PIERWSZE RZECZY BO UZNALAM ZE JUZ CZAS I CO?? NA NASTĘPNY DZIEN URODZIŁAM:-(

ALE NIE WIERZE W ZABOBONY
TERAZ JAK ZAJDE ODRAZU LECE NA ZAKUPY!!
 
ja myslalam,ze to dotyczy tylko opryszczki typu 2 czyli opryszczka w miejscach intymnych a tu nie,ta wargowa tez o:szok:jejjjj
 
reklama
Do góry