reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam!
nie chce Cię straszyć ale na twoim miejscu próbowałabym szybko skontaktować z lekarzem. te plamienia w czasie ciaży nie są normalne. Ja już dwa razy poroniłam i też plamiłam tylko, że ja zapóźno poszłam do lekarza, a na pewno bym dostała lek na podtrzymanie
 
reklama
Wróbelku jeżeli masz w domu Duphaston albo luteinę to weź. Szukaj dobrego lekarza, który sie Toba zajmie ( wiem że masz tam u siebie z Tym problem) a dopóki ne znajdziesz to leż. Trzymam kciuki.

Madzens witam wsród Nas. Buziaki dla Ciebie.

Witam moje dziewczynki kochane. Nie było mnie kilka dni z Wami i strasznie tęskniłam:tak::tak::tak:. Byłam na szkoleniu kilka dni i teraz dochodzę do siebie:eek::eek::eek:.

Słodziutka tulę mocno
Kasiekkm no nareszcie sie odezwałaś:wściekła/y:
Aga IR tez ci zyczę udanego weekendu:-):-):-)
Aga AJ nie martw sie ja też jestem zmęczona balowaniem;-);-);-)
Kingus a ty gdzie sie podziewasz???
Mireczko mam nadzieje że u Ciebie i Juniorka wszystko ok odezwij sie jak będziesz w domku.
Ona ja nic nie chcę mówić ale mnie też tak bolało a potem II krechy wyszły. Oby to była ta choroba:-):-)
Luiza bardzo się cieszę z twojego zielonego światełka - to do roboty teraz.
 
Witam
Nie było mnie tu troszeczkę ale przeżyłam chwilę grozy ale jest już chyba dobrze...
W czwartek zaczęłam znowu plamić i wystraszyłam się pojechaliśmy do szpitala tam zrobiono mi usg i wyrok podejrzenie ciąży pozamacicznej pęcherzyk wielkości 5 tygodniowej ciąży mowie pani gin ze to za dużo ja mam co najwyżej 4 tygodnie ale jestem pewna ze to jest nie więcej jak 3 tygodnie i 2 dni... oczywiście pani gin w ogóle nie słucha i nie pyta o to ile trwa u mnie cykl ważne jest ze ostania @ była 17,09... totalnie się załamałam ale zostawili mnie na noc w szpitalu rano znowu USG i badania krwi bhcg - 3194 wiec wysokie USG jest ciąża ale malutka wiek taki jak powinien byc i to co według pani gin było ciążą jest torbielą w przydatkach... nawt nie wiecie jak mi ulżyło... dziś jestem już w domku wyszłam na własną prośbę bo wpadałam w depresję a oni nic nie robili tylko musiałabym czekać na wynik drugiej bhcg i to do środy.... ale na usg dziś lekarz widział pęcheżyk ciążowy ... jestem wyczerpana psychicznie i fizycznie ....
pozdrawiam
brakowało mi was....
 
Szafirku, ja tez myślę, ze ciaza jest młodsza niż twierdzi ginka i absolutnie masz rację...bo niby @ miałaś kilka dni wcześniej niz ja bo ja miałam 21.09 ale owu chyba z tydzień po mnie...w sumie jesteś co najmniej 10-14 dni za mną....nic sie nie martw i spokojnie czekaj...ciaża jest w sam raz na 3tyg po zapłodnieniu i jeszcze pewnie sie dobrze nie zagnieździła, za tydzień napewno bedzie widac zarodek i serduszko. Trzymam kciuki...
 
Cześc dziewczyny wpadam na chwilke ....
Szafirku ach te nasze szpitale czlowiek wychodzi z nich gorszy niż wchodzi.... Ja dzisiaj robilam badania ... Wyniki w piątek i ciewkawe co dalej
 
tylko dlaczego gin nigdy nie pyta o nic kobiety przecież jeśli ktoś planuje to doskonale wie kiedy dane wydarzenie mogło mieć miejsce, czy to tak trudno posłuchać pacjentki... Lekarz powiedział ze on mnie rozumie ale bez wyników nie może postawić do końca diagnozy... ale takie emocje i stres zgotować kobiecie ... w piątek na chwilę straciłam cel w życiu, piszę że na chwilę bo zaraz pomyslałam o synku....
Dziewczynki dbajcie o siebie ....
 
reklama
Witam Was Kochane!
Wróbelku jedź do szpitala. Wiem, że tam nie masz dobrej opieki, ale może trafisz na kogoś z sercem. Trzymam kciuki.
Szafirku za Ciebie też mocno trzymam i wierze, ze bedzie dobrze. Musi być.
Wszystkie nowe Aniołkowe Mamusie witam serdecznie i tule do serca.
Mireczko wróć do nas, tęsknimy. Mam nadzieje, że u Was juz lepiej.
Edytko brakuje nam Ciebie.
Aguś AJ czy dobrze pamiętam, ze bierzesz duphaston na te krótkie cykle??? Ja brałam dwa cykle i juz drugi był dłuższy, no a trzecia @ nie przyszła.
Aga Irl, Pixela, Cyniczna, Ona, Kasiekkm,Also, Guska, Modroklejka, Gabi, Ptysia, Luiza, Marlena, Mala, Dilajla i wszystkie Aniołkowe Mamusie pozdrawiam
 
Do góry