reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

szafirku, niestety ciężko trafic na dobrego lekarza..nie tak dano temu była taka sytuacja na staraczkach...jedna dziewczyna poszła w 6tc na usg i ja nastraszyli ciaza pozamaciczną i Bóg wie czym..a jej beta rosła jak powinna..2 tygodnie ledwo ze stresu zyła, a ciaza była młodsza bo owu miała późno i dopiero w 8-9tc licząć od om zobaczyła fasolkę i serduszko, koszmar...
 
reklama
Wróbelek,Szafirku....przytulam i trzymam mocno kciuki.....
Allaa...dobrze pamietasz kochana....ale te tablety na mnie chyba nie działają....to juz 4 cylk i nic.....

Kurcze w dodatku mam dzis dosłownie gównianą robote.....kanaliza nam się zapchała i wszystko idzie na piwnice....cholera jakie zapachy.....blllleeeeee.....mój kochany M bawi sie w szambo-nurka.....a firmy od tych spraw mają długi weekend....:wściekła/y:.....

Zmykam do "roboty"....
 
Hej,nadaję z wyrka jak zwykle:zawstydzona/y:
Wróbelku,do łóżka leżeć,net,telefon i poszukaj moze polskiego lekarza.A my trzymamy kciuki,plamienie to nie zawsze coś złego,ale lepiej sprawdzić.
Szafirku,ale się nadenerwowałaś.Mam nadzieję,że będzie dobrze.
Ja na odwrót,było puste jajo i na bank byłam pewna,że już nic nie będzie,ale mnie nie chcieli słuchać,że wiem kiedy zaszłam,nie miesiąc później,no ale przepisy,kalkulatory itp. musiałam tak 3 tyg. chodzić:baffled:
Ilona,pamiętamy dzis o Was:-(
Marlena,no mój gin ma córkę wcześniaka (no już dorosłą) to może sobie zdaje bardziej sprawę z powagi sytuacji.
Buziaki dla wszystkich.Pa.
 
hejka na chwileczke bo po dzieciaki jade zaraz...
zrobilam 3 pralki prania i normalnie zawiesilam wszystkie grzejniki...wlaczylam ogrzewanie i mam nadzieje w 2 godzinki wyschnie bo zimno w chalupie jak nie wiem co.....musze czekac na M moze jak wroci z pracy to natnie mi drzewa bo inaczej masakra,.....
poza tym kupilam mojemu M nowy telefon bo ten poprzedni niestety odmowil posluszenstwa....mam nadzieje ze nie bedzie za plaski bo to nokia 2360 ale ogolnie moze byc....nic wiecej mu nie trzeba bo i tak zaraz bedzie zniszczony heheh....
 
:crazy:Jestem wściekła. Trafiłam na tego samego - przepraszam za wyrażenie - Palanta co oststnio i znów nie było ani usg, ani życzliwości. Znów 3 razy pyt. po co w ogole przyjechałam. Znów wykasował44 euro za nic jestem wściekła. Teraz już jest dobrze nie ma plam, ale nie mam na nich sił. Niestety nie ma tu polskich lek. Najbliżej jakieś 250 km stad. to juz wole jechac do Polski. Nienawidzę Holandii. Jeszcze tylko do końca roku muszę wytrzymać.......... to już niewiele ................ Niech mnie ktoś przytuli
 
Wróbelek ja bym na twoim miejscu nie darowała i szukała jakiegos lekarza z usg i z dobrym podejsciem do cieżarnej...przecież i w Holandii musi taki być... oby to plamienie ni oznaczało czegos poważniejszego...

u mnie w 6t4dc widac było spora fasolke i serduszko, u ciebie jesli masz cykle 28-30 dni tez powinno juz byc niedługo widac fasolkę....
 
Dzieki dziewczyny za otuche. Rodzinie jeszcze nie mowilam o ciazy bo czekam do konca 1 trymestru!!!!!!!!!!!!! I mam nadzieje, ze sie doczekam Ściskam was mocno i uciekam. Buziaki!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry