reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dilajla gratuluje jeszcze raz..cieszę sie razem z toba :-))))

Szafirek a co u ciebie? jak się czujesz...

Kinguś...kochanie kiedys i gdzieś doświadczenie musisz zdobyć...potem z płaceniem bedzie juz lepiej.....
 
reklama
Dilajla to cudowne usłyszeć serduszko swojej kruszynki. Cieszę sie bardzo że wszystko ok i jesteś szczęśliwa. Aż sie wzruszyłam jak przeczytałam twojego posta.
Buziaczki dla Twojej fasolki
 
Dziękuje kochane:tak:

Also ja też się cieszę że z twoją kruszynką jest wszystko dobrze, może ten ból jest od rozciągającej się macicy hmmm sama nie wiem
Mnie dziś też od rana boli brzuch, ale to chyba ze zdenerwowania, jeszcze mnie emocje nie opuściły;-)

Pyzuniagaj bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ja sama też straciłam 2 ciąże jedna w 9 tyg a drugą w 5 a teraz znowu jestem w ciąży, biorę leki od samego początku na podtrzymanie i jak narazie jest naprawdę dobrze
Nie smutaj się kochana jeszcze trochę a znów zaświeci dla Ciebie słoneczko

Szafirku kochana uważaj na siebie kochana i leż jak najwięcej i nie przemęczaj się a przede wszystkim nic nie noś

Niusia buziaki dla Ciebie i cieszę się że już wyszłaś ze szpitala i że nic złego nie zdiagnozowali

Mireczko mam nadzieję że z okiem twojego męża to nic poważnego

Syla buzipolki dla ciebie i pozdrowionka od meżą:-D chyba się stęsknił za Tobą;-)

Wszystkie kobitki bardzo gorąco pozdrawiam;-);-);-)
 
Witam :-)

dilajla gratuluję i trzymam kciuki za Twoje maleństwo

also o bólach pisałam pod Twoim wykresem.

U mnie po staremu, po niechęci do jeżdżenia autobusem dziś zaczął się ból piersi... Nie dość, że z natury są duże, to teraz pewnie będą olbrzymie, ehhh

Niech będzie, wszystko zniosę, byle dojść do końca :-)
 
Kochane
Niewiem czy mnie pamiętacie ale to nie ważne. Jestem mamą 2 Aniołków które pozegnałam w tamtym roku.Chciałabym napisac ze pomimo wszytskiego i wszytskim udało nam się donosic i urodzic wspaniała i zdrową córeczkę.Pisze teraz bo moje drugie dziecko miałoby za kilka dni roczek ale niestety nie ma go koło mnie. Kobiety wiara czyni cuda i naprawę mówie wam warto wierzyc trzeba i trzeba miec zawsze nadzieje ze kiedys będziemy - bedziecie mamusiami.Pozdrawiam ciepło i wpisuje tez wiersz który mi napisał przyjaciel jak straciłam pierszą dziecko.....................................
[*]


Moje serce płacze dzisiaj
razem z sercem Twoim
Z żalu nad tym, co nienarodzone
myślę,czym ranę Twą zagoić
Chciałbym patrzeć Twoje serce
bandażem ciepłych słów,
Pomodlę się do Boga a nawet do wszystkich bogów
Który da ci ukojenie?
a który zapomnienie
Jedynie lekarz czas krwawienie zatamuje
nie płacz
Aniołek Twój juz szczęścia kosztuje
 
Hej,ja na chwilkę,bo padam.tylko stronę przeczytałam,wybaczcie:zawstydzona/y:
Ewulka,jak miło Cie widzieć.Nie odzywasz się,ani tu,ani na gg:baffled:
Selenko,trzymam kciuki:tak:
Dilajla,super :-D
Also,bolą zapewne rozciągające się mięśnie macicy,wiązadła i wsio inne co się musi w brzuchu poprzestawiać.Nikt nie powiedział,że nie boli przecież.;-)Ja w ciąży z M to ledwo chodziłam na początku.Moim zdaniem to nie truj dziecka tą nospą.Przeciwdziała naturalnemu rozciaganiu.A przepisana wg mnie dla Twojego spokoju,bo "złych" skurczy nospa nie powstrzyma (przy przedwczesnych skurczach to dużo mocniejsze leki się bierze,z grupy beta-mimetyków,zjadlam tego w pierwszej ciązy tonę).
Reszie nie odpiszę,no nie mam kiedy i jak poczytać.:dry:
Także ciężaróweczkom spokoju !!!
Wszystkim zdrówka.Staraczkom II.A wszystkim smutnym światelka w tunelu.
Buziaki.Papa.
 
reklama
SELENKO GRATULACJE!!!!!!:tak::-D:tak::-D

i albo ja przeoczyłam albo nie chwaliłaś się starankami:happy:

A moja druga@ jest jakaś dziwna, rano leciały jakieś skrzepy a teraz jakby końcówka:baffled:. Dziwny ten mój organizm.......
 
Do góry