reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Szafirku, ja jak zaczęłam plamić to pojechałam do szpitala, oprócz tego, że zwiększyli mi duphaston to dostałam jeszcze zastrzyk kaprogest, dostaje je się raz w tygodniu, do tej pory biorę. U mnie to był 7 tydzień wtedy. Trzymam kciuki, aby u Ciebie było wszystko dobrze, buziaczki.
 
reklama
ALSO bylas juz w poradi genetycznej na odczytanie wynikow bo jak dzwonilam to powiedzieli ze przeniesli poradnie na kliniczna i tam szukac poradni ginekologicznej hmmm

a co do lekarzy to brak slow ...zaje...e nastawienie do swojego zawodu


ide zrobic jakis obiadek do napisania pozniej
 
Ostatnia edycja:
Dziekuję Wam za słowa otuchy. Napewno będę tu zaglądała. Takie silne wsparcie bardzo się liczy. Dopiero 6 listopada mam kontrolę u gin. A za trzy tygodnie wyniki badań hist.-pat. Więc narazie za dużo nie wiem.
 
marzenka o fasolkach wiem :-) i jeszcze raz gratulacje
bede robic jeszcze hormony i to juz chyba wszystkie badania przynajmniej narazie zobaczymy co powie lekarz
also ciesze sie ze wszystko ok u Ciebie
a odnosnie lekarzy to przemilcze na oddziale gdzie leżałam yło pełno studentów ja wczoraj po zabiegu leze i skoczyla mi sie kroplowka akrat gadałam z tesciowa przez tel. a ta laska podchodzi do tej grupki studentow i mowi musze jej to odłaczyc ale mialam nerwa krzycze do niej ze po pierwsze to pani a nie ty ale ona chyba nie zrozumial pewniemyslala ze do tel. to gadam idiotka
a dzi sie pytam siostry jak długo mnie bedzie głowa jeszcze bolec a ona ze ja od dwóch dni boli szok norlanie co mnie to obchodzi . . ..
 
Witam dziewczynki

Pati nareszcie z NAMI :tak: dziękuje za wieści. Tulę Cię kochana.

Marzenko wyślij męża na szybki kurs angielskiego :rofl2::tak:;-)

Karolka buziaczka dla Ciebie.

Pixelka gratulatki bleeee (a jednak przyszły i do Ciebie)

Also,Alu trzeba było ostrzej z tym lekarzem!! Idioci:wściekła/y::angry: Cieszę się że to "normalne" bóle. Szkoda że nie pokazał Ci kruszynki.

pyzuniagaj witam i ja w gornie aniołkowych mamuś. Trzymaj się dzielnie i pisz z nami.

Agula AJ w sobotę będziesz miała gdzie zapalić znicz :tak: niestety ja nie:-( ale dam sobie rade...

Sylwia aTy jak się czujesz? Jak @? Kiedy robisz badnka na chlamydie i ureoplazmę?

Agula Irl weź dziewczynki na zakupy humorki Wam się poprawią!

Wszystkie dziewczynki pozdrawiam i całuję w czołka
 
Marlenka, ja już odebrałam wyniki genetyczne. Odbiera się u takiego profesora Limona, na klinicznej, przesympatyczny człowiek, naprawdę. Taki miły i w ogóle, zszokowana aż byłam. Przenieśli właśnie na Kliniczną.

Niusi, szkoda słów. Ja tak się zdenerwowałam, że szok. Ten koleś co był na izbie ogólnie nie jest zły, ale już kiedyś raz mnie wkurzył, jak pierwszy raz leżałam w szpitalu. Teraz się zapytam po prostu mojego gina, co ja mam robić w takich sytuacjach, czy jechać na izbę przyjęć czy co? Bo już mam dość i zapytam się jakimi objawami nie powinnam się denerwować, a jakie powinny mnie niepokoić, bo inaczej to się nerwowo wykończę. Po tym co przeszłam to dziwne, żebym się denerwowała, ale Wy to przecież rozumiecie.
 
Heja!!

Jak nie urok to s*****ka..... Mężuniowi mojemu kochanmu wybuchł dzisiaj akumulator....Jakieś małe części powbijały mu się w rogówkę...pojechaliśmy do szpitala, tam mu oczko wyczyścili i teraz biedactwo śpi...Głowa go boli strasznie, do tego oko i jest wykończony...Żal mi go...
 
Pyzuniagaj bardzo mi przykro.
Ja jestem tu od 3 tygodni i dziewczyny naprawdę pomagają, świadomość że nie jesteś sama naprawdę pomaga.

Kinguś wiem że czas do pierwszej@ się strasznie ciągnie ale myslę,że lada dzien zawita,ja dostałam @ po32 dniach:tak:
To bardzo pocieszająca wiadomość;-) To czekam cierpliwie

tak biorę luteinę w dawce 2x2 tabletki może faktycznie dziś byłam coś załatwić troszkę słabo się poczułam może to dlatego znowu plamię ...
Skarbie uważaj na Siebie. Przytulam mocno

Już jestem, z maleństwem dzięki Bogu wszystko dobrze, a to są typowe bóle ciążowe. Ale się tak zdenerwowałam, że pół drogi powrotnej przeryczałam.
O matko zamiast pomóc to oni jeszcze człowieka bardziej denerwują.

a odnosnie lekarzy to przemilcze na oddziale gdzie leżałam yło pełno studentów ja wczoraj po zabiegu leze i skoczyla mi sie kroplowka akrat gadałam z tesciowa przez tel. a ta laska podchodzi do tej grupki studentow i mowi musze jej to odłaczyc ale mialam nerwa krzycze do niej ze po pierwsze to pani a nie ty ale ona chyba nie zrozumial pewniemyslala ze do tel. to gadam idiotka
Co za ludzie zero kultury:baffled:

Heja!!

Jak nie urok to s*****ka..... Mężuniowi mojemu kochanmu wybuchł dzisiaj akumulator....Jakieś małe części powbijały mu się w rogówkę...pojechaliśmy do szpitala, tam mu oczko wyczyścili i teraz biedactwo śpi...Głowa go boli strasznie, do tego oko i jest wykończony...Żal mi go...
Dobrze, że już wszytsko dobrze niech odpoczywa sobie.

Byłam dziś na tej rozmowie ale strasznie mało płacą:-( i się muszę zastanowić ale tam tylko chcą bez bezdoświadczenia no i blisko. W poniedziałek mam dać im odpowiedź więc mam trochę czasu żeby się zastanowić.
 
witajcie moje kochane
jestem juz po usg, bardzo się denerwowałam Tak bardzo sie bałam że cos będzie nie tak
Widziałam serduszko biło, tak pięknie biło nie mogłam się napatrzeć a łzy ciurkiem mi ciekły po policzkach, mój mąż też widziałam że się wzruszył, był ze mną:tak:
Kochane moje tak bardzo się cieszę, że zobaczyłam serduszko, bijące serduszko
Nasz okruszek ma 1,83cm czyli prawidłowa wielkość jak na 8 tydzień:-)
 
reklama
Dilajla kochana, strasznie się cieszę, że małe serduszko dla Was bije!

Mnie brzuch nadal boli, chyba zaraz wezmę znowu nospę. A już niech boli, najważniejsze, że wszystko dobrze! Chociaż humor i tak mam dzisiaj zrąbany.
 
Do góry