reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochane
Dlaczegotak napisała mi na gg ze wczoraj miała isc do szpitala a w czwartek prawdopodobnie wszytsko ma sie zacząc , trzymam mocno za nia kciuki aby dziadzia i ona mieli sie zdrowo.U mnie jakos leci córcia kopie jak oszalała i nawet mam apetyt.Konczę 27tc a w przyszłą srodę mam wizyte i usg kolejne. Pozdrawiam was cieplutko
 
reklama
Witam dziewczynki moje kochane bp wielkich bojach powróciłam od lekarza medycyny pracy 2 godziny w kolejce paranoja jakaś:eek::eek::eek: i jeszcze dowiedzialam sie ze waze 61kg:szok::szok::szok::szok: a było 56 to sie dupa roztyła na wolnym :-)
u nas śliczna pogoda , a ja jutro pierwszy dzień do pracy strasznie mi się nie chce jakoś wogole mnie tam nie ciągnie no i nie będe juz o was tak czesto zagladac bo czasu nie bedzie z tego co widzialam top do koncza tygodnia pracuje do 21 :-:)-:)-(wiec jak wroce do domu kolo 22 to juz nie nadrobie waszej produkci
ale dobra już nie smutam :-):-):-)

alutka i miruś śliczne foteczki

mała bądź dzielna 3 mam kciuki niech usuną to paskudztwo mojej babci tez sie kiedys zrobiło cos takiego na plecach usuneli 2 szwy i po klopocie :-)

Dlaczego tak kciuki zaciśnięte i szybkiego rozwiazania zycze :-)))

 
Witajcie Dziewczyny !
w piatek poronilam w 10 tyg ciazy.serce boli ale nie poddajemy i wiem ,ze nam sie uda.wczoraj mialam zabiek lyzeczkowania ,to tak sie chyba po polsku nazywa.czuje sie ok nic juz nie krwawie i z jednej strony juz pewien etap jest za nami.teraz musimy patrzec pozytywnie w przyszlosc.
tak pisze a nie przedstawilam sie .mam 31 lat mieszkam na stale w holandii .bla to ciaza jak najbardziej planowana i wyczekiwana.
moze jest ktos na forum ,kto tez mieszka w holandii i przeszedl trudnosci z tutejsza sluzba zdrowia???
pozdrawiam
 
witaj mkami bardzo współczuje straty przytulam Cie mocno zagladaj do nas czesto znajdziesz tu wsparcie dziewczynki są świetne
Pamietaj trzeba mieć nadzieje , że jutro bedzie lepiej ;-)
 
Witaj mkami77
Sciskam CIe mocno bardzo przykro ze i Ciebie to spotkało:-( My wszystkie tutaj na tym forum jestesmy po tych strasznych przezyciach wiec pisz do nas smiało wspieramy sie jak tylko potrafimy i musze Ci powiedziec ze to pomaga ;-)
Jeszcze :-) i słonko dla NAS saswieci:tak:
 
mkami77, przykro mi że i Ciebie to spotkało, ale witaj serdecznie wśród nas, wszystkie przeżyłyśmy to samo, niektóre z nas niejednokrotnie... razem dajemy rade
 
no i niestety witamy kolejną Aniołkową Mamę
przytulam cię cieplutko mkami77, niestety na temat holenderskiej opieki nic mi nie wiadomo ale mam nadzieję że jest lepsza niż w Polsce.
MAŁA- trzymaj się!!!!!!
Niusi powodzenia w pracy, z mojego ginka było tyle pożytku że dał mi zwolnienie do końca lipca.
 
dziewczynki ja was pozegnam bede pozniej ide zrobic obiadek tylko nie drukujcie mocno zebym znowu nie miała problemu z nadrobieniem :-) buziole i miłego dnia
 
reklama
mkami77...witaj...tu znajdziesz pocieszenie i ukojenie...i wspaniałe dziewczyny które swoim gadulstwem pomagaja zapomniec

ptaszynko....połaskocz malutka po brzuszku....dlaczegotak bedzie miała oliwierka a ty?
trzymam kciuki za łatwe porody...a tak wogole to moj szwagier jest z 5 lipca....i to fajny i równy chłop
 
Do góry