reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochane
Dlaczegotak napisała mi na gg ze wczoraj miała isc do szpitala a w czwartek prawdopodobnie wszytsko ma sie zacząc , trzymam mocno za nia kciuki aby dziadzia i ona mieli sie zdrowo.U mnie jakos leci córcia kopie jak oszalała i nawet mam apetyt.Konczę 27tc a w przyszłą srodę mam wizyte i usg kolejne. Pozdrawiam was cieplutko

Ewulka, cieszę się, że u Was wszystkow porządeczku, a mała niech kopie, będzie miała później dobrą kondycję:-D Fajnie, że napisałaś, co słychać u Dlaczegotak, będę za nią trzxymała kciuki żeby Oliwierek wyszedł jak najszybciej:tak:

Mkami, przykro mi, że i Ty musiałas do nas dołączyć, ale pamiętaj z nami czas leci szybciej a jak wiadomo, czas zabliźnia rany:tak: A więc klikaj tu do nas jak masz tylko ochotę;-)

Niusi@, ech, tak sobie myślę że nie będziesz długo pracowała, niedługo zafasolkujesz i znowu bedziesz miała dla nas czas:-) A co robisz na obiadek??:sorry2:
 
reklama
witaj miruś kchanie oglądałam fotki na Nk mmmmmmmmm ale laska :-) niestety nie moge sie połapać która z nas jest która ;/;/;/ wiec licze na zaproszenia od Was bo nie chce palnć gafy ;-)
powiem Ci tak mam dzis lenia ostatni dzień wolnego wiec robie tylko spagethi a co nie chce mi się w garach stać jeszcze wieczorkiem jedziemy do znajomych zobaczyć jaką sypialnie obie walneli :-)

a odośnie mich dzisiejszch badań stierdzających o mojej zrolości do pracy to jakaś parodia normalnie nie dość, że za to płace to jedyne badanie jakie miałam to przeczytanie literek z tablicy , waga wrrrrrrrrr i cisnienie mi zmierzyli hahahahah ciśnienie to ja sobie w dmu mierze i po to siedziałam 2 h

MIRUś ZROBIłAś JUż TESTA PROSZE POWIEDZ NAM BO JA JUż SIę DOCZEKAć NIE MOGE :)
 
Mirka i jak test zakupiony;-)
A jak tam Pasek Sw Dominika ja się nie opasam nim ale mam go pod poduchą i modlę się codziennie:tak:
Dzięki za przyjęcie zaproszenia na NK

Mkami bardzo mi przykro, ale widzę że jest w Tobie dużo optymizmu i wiary a to dobry znak
 
Ostatnia edycja:
Ja też trzymam pasek pod poduszką, raz się nim opasałam, ale było mi jakoś niewygodnie:sorry2:

A co do połapania się na NK, to ja też mam problem kto jest kto:-)
 
Mairk fajne foteczki na NK, jeszcze ogródeczek musisz tam umieścic:-)
Niusia nono jaka ostra kobitka na NK na motorze:-):-)
 
reklama
aaaaaaaaaaa miruą no ale dla małżeństw :-( a ja jeszcze panna :eek:
a ty tam dzwoniłaś czy pisałaś do nich i Ci wysłały?
 
Do góry