reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No zwiałam do łóżeczka:-)
Jestem bardzo zacofana i nie posiadam profilu na naszej klasie- oczywiscie zawsze mówię że z braku czasu ale może też z lenistwa?
 
reklama
wkleiłam moje zdjęcia ale nie wiem co z tego wyszło.
na jednym jestem ja na Giewoncie a na drugim moja familia w komplecie
 

Załączniki

  • Obraz 089.jpg
    Obraz 089.jpg
    304,5 KB · Wyświetleń: 40
  • Obraz 188.jpg
    Obraz 188.jpg
    156 KB · Wyświetleń: 47
heheh


jak sie okazuje moj pomysł z nasza klasa nie byl taki zly....fajowe macie zdjecia laseczki...szkoda ze nnie mozemy sie spotkac kiedys gdzies na kawce....bylaby kupa smiechu....albo wieczorkiem na drinku...oj, dzialo, by sie dzialo....
 
Witajcie laseczki no nieżle wczoraj blowałyście ja koło 20 się wyłączyłam bo miałam jeszcze małą robótkę a ty mega podukcja :) a do tego te śpiewy :)
Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia
 
Hej moje kochane;-)
Tak dziś siedzę i się zastanawiam skąd wy macie tyle czasu na BB:shocked2:
Wczoraj znowu tyle naprodukowałyście że szok:szok:
Ale cieszę się że wasza wena twórcza kwitnie, tak myślę że jeszcze trochę a zespół stworzymy:-):-):-)

A co do Naszej Klasy to jak tak dalej pójdzie to któraś z nas utworzy odrębną BBklase:-):-):-)
 
Mirka fajna fotka:-) Powiedz mi kochana czy nadal mierzysz sobie temperature, nadal masz 37? Ja mam miesiączke dostac w sobotę i mierze temp i cały czas miałąm tak 36,8 wczoraj spadła 36,6 a dzis było 36,9 i cycki mnie bardzo bolą, ale na @ zazwyczaj mnie bolały i też powyskakiwały mi już gdzie niegdzie krosteczki uhhhh
Robiłam test ostatnio tak jak ci pisałam i nic tylko jedna krecha więc w ciąży nie jestem
Jak to dokładnie jest z tą temperaturą, czy ona tuż przed @ spada czy jak?

Podejrzałam sobie Wasze zdjęcia na NK fajne z Was babeczki:tak::tak:
 
reklama
Dilajla, jak dzisiaj rano mierzyłam to miałam 37.1 ale cycki dalej mnie nie bolą, czekam ma M i autko i chyba dzisiaj pojadę kupić ten test, juz powinien coś pokazać:tak:

Dilajla, a jak mierzysz temperaturę?? Bo ja pod językiem(zawsze w tym samym miejscu) albo w ... ale innym termometrem:-D:-p
 
Do góry