reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hahah no niestety nie mój motorek tylko wujcia :-) sam go składał chlopina od srubeczki cieszy sie z niego strasznie
 
reklama
Wystarczy tam wysłac maila, ja w mailu napisalam co sie sie stało i że proszę o wstawiennictwo czy jakoś tak, podałam swój adres i siostry po ok tyg przyslali mi pasek wraz z modlitwą
To jest adres mailowy grodek@dominikanie.pl
 
Witam :)
Znów produkcja masowa ;-) Ja to nie wiem jak Wy się szukacie na tej nk, dla mnie po samym imieniu to problem by był chyba ;-)
 
dziekuje za wszystkie slowa wsparcia na pewno bede tutaj zagladac
a na razie jestem na tygodniowym zwolnieniu i pomalu dochodze do siebie,cale szczescie ,ze moj ukochany moze pracowac z domu,sama bym chyba po scianach chodzila
 
brzuszek pogłaskany:-):-):-):-)
Czy któraś tu zafasolkowała???? bo chyba o takim teście piszecie:-)

mkami77 Witaj niestety ty. Dużo siły Ci zyczę. Trudne to są chwile ale z czasem będzie ci łatwiej.
Ja też tu kiedyś trafiłam w ciemnej rozpaczy, otrzymasz tu napewno dużo wsparcia i zrozumienia, tak jak kiedyś ja a po pewnym czasie fasolka do ciebie powróci i będziesz cieszyć się z bycia Mammą.

Pozdrowienia :)
 
witaj mkami ja tez nie dawno tutaj dolaczylam
samo czytanie tych wszystkich postow jakos podnosi mnie na duchu ze napewno bedzie lepiej


kur.wa jak moglam sie dzisiaj wkurzyc to nawet malo powiedziane wrocilam do palenia a kolega sie mnie pyta dlaczego pale w ciazy a ja mu na to ze juz nie jestem a on ile to kosztuje usuwanie :((((((((((((((a ja mu na to ze stracilam i uciekałam:((((((
 
Alicja bardzo mi przykro że sa na świecie tacy ludzie, jak można tak powiedziec, chyba lepiej pozostawic to bez komentarza
Trzymaj sie kochana;-)
 
reklama
:happy2:Witam po dłuższej nieobecności...produkcja u Was pełną parą...już zastanawiam się czy to nadrobie...Pozdrowionka dla wszystkich zafasolkowanych i przyszłych mam fasolkowych:-)
 
Do góry