reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja tylko wpadlam na chwilke bo jestem przeziebiona i mam kolejna sterte egzaminow do poprawy... tym razem matematyka :baffled:... a tu TAKA WIADOMOSC!!!!

TOLUNIA!!!!! OGROMNE GRATULACJE I USCISKI :-):-):-)

CZEKAMY NA RELACJE I FOTKI :tak::tak::tak:

Modroklejka ! Tobie z calego serdunia najlepsze zyczenia urodzinowe, zeby maly ludzik-cudzik zamieszkal jak najpredzej w Twoim brzuszku.

Buziam mocno pozostale dziewczynki i obiecuje uczciwego posta jak sie te egzaminy skoncza
 
Toleczko, wielkie, ogromne gratulacje!!!

A ja przeżyłam dzisiaj chwilę grozy. Mój mąż jeżdxi tak ostrożnie, a dzisiajn jak jechaliśmy z zakupów, to potrącił rowerzystę. Na szczęście nic się nie stało, ale naprawdę się wystraszyłam
 
Tolka
Gratulacje. Wszystkiego dobrego Wam życzę. Buziaki dla szkraba;-);-);-);-)
ależ super wiadomość.
Ja dzisiaj mam znowu gorszy dzień i generalnie sobie leżakuję. chciałam tylko szybciutko sprawdzić co u was i wracam pod kocyk. Pogoda do tego idealna.
:)

pozdrawiam cieplutko
 
tolka gratuluje. ja równiez czekam na relacje i zdjecia.
maggie zycze szybkiego powrotu do zdrowia i konca tych egzaminów. ja równiez jestem przeziebiona. wróciły smarkate lata jak to mowi moj m.
miroslawa dobrze ze to nic powaznego. w mojej miejscowosci jest bardzo duzo rowerzystów i czasem to im powinni wlepiac mandaty bo jezdza jak chca i na nic nie patrza. strasznie mnie to denerwuje.
post ptaszyna odpoczywaj ile sie da. i masz racje pogoda dzisiaj tylko do lezenia pod kocykiem. tez najchetniej bym z domu dzis nie wychodziła gdyby sie tak dało.
pozdrawiam i sciskam wszystkie dziewczynki.
 
TOLUNIU KOCHANA OGROMNE GRATULACJE!!!PATRYCZKU WITAJ NA ŚWIECIE:-):-):-)
 
Cześć witam po weekendzie...duuużo się tu działo...przyjęcia, urodziny, wizyty u lekarza, jakieś wypadki, egzaminy, niektórzy twierdzą że się starzeją - jak my wszyscy zresztą - no i cudowne narodziny...gratuluję!!!
A co u mnie...w weekend była u mnie siostra z Poznania...bo moja mama już przez weekend była w szpitalu...wczoraj miała operację...jednak całą trzustkę jej wycieli...a dzisiaj od rana znów byłam w szpitalu u mamy (nieustannie mijam oddział na którym leżałam i aż ciary mi po plecach przechodzą!)...dzisiaj miałam takiego nerwa w tym szpitalu, że hej...tam trzeba mieć nerwy ze stali...mówię wam...od wczoraj próbowałam się dowiedzieć jak operacja,czy wycięli całą trzustkę, bo jakby nie było to ważna informacja...a tu nie ma jak pogadać z żadnym lekarzem...bo albo ich już nie ma, albo operują, albo trzeba na nich czekać godzinami...najlepiej to audiencje zamówić...;( a jeszcze mama mi powiedziała, że trzeba się do nich dostosować i że nie powinnam się denerwować...masakra...a do tego wszystkiego mój M mnie wkurza...i czuję się podminowana...chyba wracają objawy przed @ zobaczymy za kilka dni
Mała ściskam Cię mocno...wiemy doskonale co czujesz i po to tu jesteśmy żeby Cię wspierać i siebie nawzajem...i zgadzam się z Dosią w 100% że nikt inny nie zrozumie nas lepiej...choćby miał najlepsze intencje...ale trudne dni kiedyś i dla Ciebie miną...po śmierci mojego Taty mój kolega mi powiedział, że po każdej burzy wychodzi słońce...takie proste słowa a mają taką mądrość w sobie...a mądry S.Wyszyński powiedział..."nie pytam dlaczego"...to jest najtrudniejsze, ale przynosi ulgę jeśli przestanie się nieustannie pytać nie znajdując odpowiedzi...musimy uznać, że tak miało być, że miało to jakiś głębszy, ukryty przed nami sens...i warto mieć nadzieję, bo jak widzisz dziewczyny szczęśliwie zachodzą w ciążę...i my też kiedyś się pochwalimy narodzinami naszych kochanych maluszków...kilka dni temu wybierałam imiona dla naszego przyszłego synka z moim M...a nawet nie zaczęliśmy jeszcze staranek ;)
Mirka cieszę się że masz zielone światełko...no to do dzieła!
Mordoklejka spełnienia marzeń!!!
Pozdrawiam Was wszystkie...
 
reklama
Toleczko ogromniaste gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Duzo zdrówka i szybkiego powrotu do domciu całej waszej trójeczki
Pozdrwienia
 
Do góry