reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam :-)
Ja tak trochę o sobie... byłam u lekarza i nie mam powodow do zmartwień... pozdrawiam dziewczyny i jestem pewna że dla wszystkich zaświeci słońce:tak:

Cyprysiowa trzymam kciuki musi być dobrze
Batonik super że samopoczycie lepsze

Pozdrowiemnia i buziaki dla wszystkich aniołkowych mamuś:blink:
 
reklama
also ale ci zazdroszcze. tez bym chciala teraz isc na spacer nad morze...:tak:
z mezem w zeszlym roku spedzalismy wakacje w sopocie. pogody raczej nie mielismy wiec czas spedzalismy na wycieczkach pieszych. nasza ulubiona trasa to sopot gdynia plażą. super sprawa.
 
Czesc Dziewczynki! Wlasnie zezarlo mi posta :wściekła/y:... a mam tylko chwile, bo praca czeka... sterta klasowek do poprawy :baffled:.

Pozdrowionka tylko zbiorowe dla stalych bywalczyn :-):-):-) i ekstra usciski dla Batonika (super, ze dzis jest lepiej :tak:) i MUFFY - nie daj sie smutasom i wij nowe gniazdeczko :tak::tak::tak:.
CYPRYSOWA KCIUKASY ZACISNIETE!
GABI! Powodzenia w przeprowadzce :-)

dziewczyny po waszych postach widze ze jesteście jeszcze bardzo rozgoryczone ale to mija, ja też rano kłóciłam się z Bogiem a wieczorem błagałam na kolanach o wybaczenie i ukojenie i wiem że przyszło mimom że są chwile zwątpienia mimo że rozpłacze sie czasem na widok dziecka to jednak oswoiłam swój ból do minimum.
A gdyby nie Bóg....
Księża są jak ludzie RÓŻNI ale jednak potrzebni bo np ja nie wyobrażam sobie zycia tylko z ludźmi miłymi dobrymi wchodzącymi w d...e i słodzącymi bez przerwy musi być mozaika i mimo że często wyrzucam Bogu czemu pozwolił żyć mordercy i gwałcicielowi a zabrał do siebie malutkie dziecko czy jego rodziców to wiem że nic się nie dzzieje bez przyczyny i wiem że nigdy nie uda mi się pojąć czynów Boga ale uda mi sie poznać jego przykazania jego prośby do nas i w tym są nam potrzebni ludie a co za tym idzie księża też.
Mam nadzieje że mój post nikogo nie uraził

Jezyku bardzo mne wzruszyl Twoj post! Dzieki

No to koncze i biore sie za te klasowki...
 
Hej kochaniutkie:-) jak słonko za oknem to w serduszku słoneczko świeci
Wiedzę u siebie taką huśtawkę raz się lepiej czuja a raz gorzej i wracają smutne myśli
Dziś byłam też na długim spacerku i odrazu mi lepiej
Pozdrawiam Was gorąco
 
Hej kobietki :-D
Podczytuję was codziennie,tylko niestety brak czasu spowodował,że nie miałam kiedy odpisać.Nareszcie doprowadziliśmy do porządku mieszkanko po remoncie :-) Łazienka i ubikacja były w robione a całe mieszkanie białe :sorry:
Pisałyście dużo o Bogu.Cała nasza rodzina jest bardzo wierząca i zawsze wierzyłam,że to ON uratował życie mojemu mężowi.Wierzyłam,że dał mu kolejną szansę po cięzkim wypadku.Wierzyłam,że to On czuwał nad miom mężem kiedy miał problemy zdowotne.Niestety z bólem serca muszę przyznać,że zwątpiłam w Niego,kiedy powołał nasze dzieciątko do zastępu cherubinków.Nie mogłam się z tym pogodzić.Pomocną dłoń wyciągnął do mnie nasz dobry przyjaciel,ksiądz,który udzielał nam ślubu.Powiedział mi wtedy słowa,których nigdy nie zapomnę.Teraz wiem,że mamy w niebie swojego orendownika,który czuwa nad nami.
W smutny nastrój was wpędziłam,więc dla odmiany życzę miłego i wesołego wieczorku :-)
Buziaki dla wszystkich Aniołkowych Mamuś :-)
 
Witam w ten piękny słoneczny dzień :-)

U mnie już 40 dc a @ nadal brak :( Mam nadzieję, że to nic złego, że jeszcze jej nie ma...
Jutro idę na powtórkę toxo. Trzymajcie kciuki żeby IgM tym razem już było ujemne albo coś... I odbieram CMV. Mam nadzieję, że choć ten wynik będzie dobry. Bo chyba się załamę jak będę miała "tyle" na raz...
Jak będę miała wynik to dzwonię do lekarza. Mam nadzieję, że do tego czasu @ przyjdzie.

Miłego popołudnia i wieczoru :-)
 
No to tym razem młoda mnie wcześniej obudziła i nakazała śniadanie:-):-):-)
Grzecznie więc zjadłam i patrzę co tu słychać

allaa Witaj, szkoda że w takich okolicznościach, ściskam mocno i dużo siły życzę na ten trudny czas. Też kiedyś tu zawitałam jak Ty, lekko nie było, ale po pewnym czasie doszłam do siebie i zaświeciło nade mną słoneczko. Jesteś na początku tej trudjej drogi ale wiem że dojdziesz do dnia kiedy zaświeci dla Ciebie takie piękne fasolkowe słoneczko czego bardzo mocno Ci życzę. ;-)

U nas dzisiaj zapowiada się naprawdę piękny dzień, słoneczko już świeci.
Ja dzisiaj pełno zajęć. Najpierw do pracy z L4 potem zakupy aqua no i na końcu szkoła rodzenia:szok: na której wczoraj był czadowy wykład o próżnociągu....:baffled:
Czasem zastanawiam się czy marudzić Wam o tych wszystkich rzeczach. większość dziewczyn jest tu w zupełnie innych klimatach, nie chciałabym żeby Wam byo przykro.
Z drugiej strony jak pamiętam bardzo dużo mi dawały pozytywnych kopów takie zaciążone babki, wtedy docierało do mojego mózgu że ja też tak kiedyś będę miała, to tylko kwestia czasu, także mam nadzieję że nie macie nic na przeciw.

Pozdrawiam Wszystkie bez wyjątku mamy obecne i przyszłe.
buziaki i miłego dnia:-)
 
reklama
:)
tak jest Panie Komendancie
Rozkaz wykonać:-D:-D:-D:-D

miłego dnia :)

Asia zniknęła to prawda ale widziałam że udziela się na czerwcówkach więc chyba wszystko ok :)


ps.
A cha , umówiłam się z naszym fotografem na majową sesję :)
miałam taką małą po ślubie i wyszło kilka baaardzo fajnych zdjęć (nawet trafiliśmy na jakąś wystawę ), zgodnie stwierdziliśmy że może to być świetna kontynuacja :-D:-D
Chociaż liczyłam że urośnie mi tylko brzuszek a nie bioderka i uda:baffled::baffled::baffled:
No cóż, powiem mu za ma się na brzuchu i mężu skupiać :)
 
Do góry