reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

szafirku ja plamienie miałam też coś około tygodnia, co do uczucia ciągnienia w brzuchu to odczuwałam go jeszcze 3 tygodnie po zabiegu. oczywiście coraz rzadziej a jednak. czesto dokuczały mi w czasie wchodzenia po schodach, niesienia zakupów lub po prostu jak byłam zmęczona. zaczynało mnie na przykład kłuć w sklepie do tego stopnia ze musiałam stawac na chwile i odczekać.
teraz minął już ponad miesiąc i nie odczuwam zadnych dolegliwości. juz wróciłam do dawnego trybu życia i wszystko jest ok.
pozdrawiam
 
reklama
Szafirek, ja po pierwszym zabiegu plamiłam przez tydzień, teraz plamiłam przez 1,5 tygodnia. Na samym początku przez pierwsze dni miałam strasznie silne bóle skurczowe (chyba się macica obkurczała), żadne leki nie pomagały. Teraz niedawno chyba też czułam lekie ciągnięcie w brzuchu to było jakieś 2 tygodnie po zabiegu. Jak masz jakieś wątpliwości to zadzwoń do swojego i lekarza i zapytaj czy to normalne, bo po co się denerwować. Buziaki.

W piątek wracam do pracy i się już z tego cieszę. Dzisiaj też mam dobry nastrój, pogoda piękna, może to dlatego. Zaraz mam zamiar iść na spacer.
 
szafirek13 ja krwawiłam około 2 tygodni po zabiegu i odczuwałam ból podbrzusza czasem tak mocno mnie zakuło że tak jak pisze dosia musiałam stanąć a czasem nawet przykucnąć tak mnie zabolało ale po chwili to mijało i było ok
I tak jak pisała also ja też po 2 tyg miałam silnijesze bóle i tak się zastanawiam czy to może nie było jajeczkowanie bo teraz dostałam@ więc by się zgadzało
A lekarz mnie uprzedzał że @ będzie boleśniejsza i jajeczkowanie też może być dokuczliwe
No i dostałam @ była bolesna i bardzo obfita ale dziś już jest dobrze więc chyba przechodzi i mam nadzieję że wszystko jest ok bo jeszcze nie byłam na kontroli i już się nie mogę doczekać skończy się @ i idę odrazu do ginka
 
dziewczynki u mnie na wypisie ze szpitala i lekarz gdy wychodziłam do domu zastrzegl zebym prowadziła oszczędny tryb życia, mówił własnie zebym nic nie dzwigała, nie przemęczała sie i tak dalej. tylko ze nie zawsze sie tak dało. przeciez obiadek dla mężusia z czegoś trzeba zrobic i na zakupy pójść. ja niestety mieszkam na 5 pietrze bez windy więc miałam problem i często odczuwałam skutki tego.
tak sobie mysle ze prawdziwy problem z wchodzeniem bede miala dopiero w zaawansowanej ciazy. ach zeby to nastapilo jak najszybciej.
 
Dziewczyny, ja te silne bóle miałam zaraz po zabiegu, 2 dni chyba po zabiegu i trwały ok. 3 dni. Jak się skńczyło plamienie to takich silnych bóli nie miałam. Tylko teraz jakieś 2 tygodnie od zabiegu tak jakby lekki ciągnięcie w brzuchu, ale przez chwilę.
 
Czesc wszystkim dziewczynka:)

Dzis byłam u lekarza i podobno za wolno mi Beta spada:(Ciagle mnie strasza ta laparoskopia jednak ostateczny termin w piatek i wtedy bedzie wszystko jasne.No a ja do tego czasu bede siedziec jak na szpilkach.

A Wam kochane jak szybko Beta spadała?

Ale jedno co sie dowiedzialam to moge starac sie o dzidzie nie wczesniej niz 3-6miesiecy jednak lekarka powiedziala ,ze lepiej 6 bo w zaleznosci od organizmu jak sie regeneruje po leku jednym szybciej drugim wolniej a ma to wielkie znaczenie gdyz wpływa na płód. Hmmmmm no trudno poczekam te 6 miesiecy dla pewnosci:)chodz to tak długo:(

Co do waszego krwawienia kochane główka do góry nie długo wszystko minie:)
Ja juz krwawie 3,5 tyg. dzis zapytałam lekarza czy to normalne , no i zbadala mnie i stwierdzila ,ze jak najbardziej i jeszcze moge krwawic do momentu az beta nie spadnie lub po wyzej 6 tyg w innym wypadku trzeba dzialac lekami:(

A tak wogole nie wiem jak u Was ale u mnie jest piekna pogoda zamierzam isc na spacer a pozniej caly dzien leniuchowac no po tym jak zrobie obiadek:)
 
dziewczynki u mnie może było tak ekstremalnie ponieważ miałam 2 zabiegi. za pierwszym razem źle mnie wyczyścili pierwszy zabieg 14.03, a drugi 19.03, więc może dlatego. troszeczkę się nacierpiałam. i została mi tylko pustka w środku i 2 slady na recę od wkłuć po szpitalu. jeszcze one mi przypominaja co przezyłam.
pozdrawiam
 
Cześć Dziewczynki :-)
Właśnie wróciłam ze spaceru. Połaziłam z psem i kotem po polach i lesie byłol pięknie... ptaszki tak slicznie spiewały....:tak::-D

A co do krwawienia po zab iegu, to ja krwawiłam tylko dwa dni, potem jakieś dwa dni jeszcze plamiłam. Na szczęście ominęły mnie jakieś straszne bóle brzucha, tylko zaraz po zabiegu mocno bolał mnie brzuch, no i jak wróciłam do domu to miałam takie skurcze i coś ciągnęło mnie w dół, ale szybko minęło. Za to przy pierwszym poronieniu nie miałam siły wsać z łóżka przez dwa tygodnie, bolał mnie wtedy strasznie brzuch i okropnie krwawiłam.....

A teraz jestem na etapie wypatrywania symptomów zbliżającej się @, ale na razie nic na to nie wskazuje. Jestem juz ponad 3 tyg po zabiegu. Ale myślę że niedługo przyjdzie i jeden miesiąc do staranek bedzie mniej :-)
 
ja po zabiegu krwawiłam tylko pol dnia w szpitalu, a potem przez 1.5 dnia plamiłam...bolu zadnego nie miała, ani ciągniecia....

mirka...czekasz na syptomy...ja tez czekałam, a @ przyszedł sam, bez objawow, dokładnie po 5 tyg od zabiegu...

sliczny u nas dzien...pojde na rokwerk
 
reklama
Byłam na spacerze nad morzem 2h. Piękna pogoda jest u nas.

Jeśli chodzi o @ to ja nawet nie czekam na symptony, zastanawiam się kiedy mnie zaskoczy i jaka będzie. Jutro 3 tygodnie od zabiegu. Ostatnim razem dostałam po 32 dniach, ciekawa jestem jaka tym razem będzie i kiedy przylezie. Za 2 tygodnie mam wizytę u swoje. A nie może tak zniknąć na te cholerne 9 miesięcy!?
 
Do góry