reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej :)
Serduszko bije♥️ aż 172..nawet nie sprawdzam, a ciąża ciągle 2 dni młodsza więc chyba już też nie będę nad tym rozmyślać❤️

A w temacie euthyroxu, brałam przed ciążą 25, moje tsh jest w normie ale dwóch ginów mi zaleciło żeby brać tą dawkę 25 bo nie szkodzi a może mieć pozytywny wpływ w ciąży.
No więc chyba kolejna tabletka do kolekcji :>
Super ❤️
Ja cierpliwie czekam do soboty i mam nadzieję, że również podzielę się dobrą nowiną 🙂
 
reklama
Hej Dziewczyny :)
Nie jestem już w stanie nadrobic zaległości ale chciałabym wiedzieć co u Was
@Katrinaka
@Euforia0204
@marsi89
@Lunka85
heeej! Miło że pytasz!
Aktualnie jestem w 18 tygodniu ciazy i termin mam na 1.09. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Chyba dopiero zacznę jak poczuję ruchy. Ciaza zdrowa, rozwija się super :) jedyne co mi dokucza to kość ogonowa
A co u Ciebie? Jak synek?
 
@Mamafasolki A zawsze mi się wydawało, że ta kreska pojawia się na późniejszym etapie ciąży. Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera 😂 To kiedy wizyta USG?

@olka11135 Polecam po metotreksacie zrobić próby wątrobowe (aspat/alat), bo on potrafi nieźle namieszać. Warto brać jakiś esselive - ogólnie coś na wątrobę.
 
@Mamafasolki A zawsze mi się wydawało, że ta kreska pojawia się na późniejszym etapie ciąży. Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera 😂 To kiedy wizyta USG?

@olka11135 Polecam po metotreksacie zrobić próby wątrobowe (aspat/alat), bo on potrafi nieźle namieszać. Warto brać jakiś esselive - ogólnie coś na wątrobę.

Tak, wiem wiem - już robiłam bo bez tego mój gin nie wypisze tabletek anty :o
 
@Mamafasolki A zawsze mi się wydawało, że ta kreska pojawia się na późniejszym etapie ciąży. Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera 😂 To kiedy wizyta USG?

@olka11135 Polecam po metotreksacie zrobić próby wątrobowe (aspat/alat), bo on potrafi nieźle namieszać. Warto brać jakiś esselive - ogólnie coś na wątrobę.
Mnie też tak się wydawało 🙈 ona nie jest taka ciemna - później będzie ciemniejsza, ale w ciąży z synem miałam ją bardzo wcześnie, a zaczęła znikać jak go odstawialam 🙈🙈🙈 8.04
 
reklama
A masz ciemne włosy?
U mnie pod koniec ciąży była ledwo widoczna, ale ja jestem blondynką, choć z wiekiem mi włosy ściemniały.
 
Do góry