reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To się bardzo cieszę że pomysł na nową nazwę forum przypadł do gustu :rofl2::rofl2::rofl2:

Mirka rozbawiłaś mnie tak bardzo że aż mój mąż mi sie pyta co ja tam czytam że tak sie rechotam:-) No nie ma to jak spocone skarpety sąsiadów :-D:-D:tak:
 
reklama
Wiecie co była u mnie koleżanka z córka ma 2,5 roku i sie troszke z nią wygłupiałam na kanapie i ona mi tak jakoś niefortunnie skoczyła na brzuch...... popłakałam się z bólu:szok::szok::szok: tak mnie zabolało i potem też strasznie bolało mnie całe podbrzusze wziełam nospy i przeszło
Chyba cały czas mam wrażliwy brzuch bo przecież nie raz sie wygupiałam z małą a teraz taki ból :baffled:
Najchętniej to już jutro poszłabym do lekarza aby usłyszeć że jest wszystko ok bo coraz bardziej sie martwie i denerwuje i coś schizuję bo zaczynam się bać ze już nigdy nie uda mi sie być w ciąży :crazy:
 
Netula ja też często łapię się na tym że myślę że nadal mała istotka rośnie w moim brzuszku.............................................................:-:)-:)-(
 
MAGGIE i DLACZEGOTAK dzięki za rady :-) Narazie jest ok,może dlatego że dossałam się do butelki z mineralną :-D
MAŁGOSIU czasami każda z nas musi się wypłakać,żeby było nam lżej :-( Ja doła miałam wczoraj,bo przypadały imieninki mojego synusia :-( Głowa do góry,my też doczekamy się fasolek :-)
Wszystkim kobietkom życzę miłego sobotniego wieczoru :-D
 
Witam dziewczynki

Czasem tez sie zastanawiam , czy bede mogła zajśc w ciąze . Codziennie proszę Boga by pozwolił mi zostać mamą choć jednego zdrowego dzidziusia.
Staram sie myslec pozytywnie ale sa takie dni że....
Właściwie tylko z wami moge sie podzielic obawami , bo niestety mój mąż uwaz , że temat Anoiłka jest zamknię ty i nie ma co do tego wracac , boję sie że cała ta sytuacja nas w jakiś sposób rozdzieli:-(

W poniedziałek ide na badania narazie ogólne + tarczyca . Toksoplazmoze robiłam w ciązy kiedys miałam ale obecnie nie czy można sie zarazić drugi raz?
Jeszcze zrobie prolaktyne , progesteron( NO właśnie w których dniach cyklu najlepiej to zrobic niektorzy pisza o 22 dni)? No i cytomegalie- oczywiscie
 
Och mam jeszcze jedno pyt , czy ktoras z was robiła badanka genetyczne ze skierowaniem od panstwowego ginekologa. Czy za nie sie wtedy też płaci? Zaznaczam , ze po pierwszym poronirniu nie chca dawać i u mnie nie ma wskazań natury obciązeń genetycznych pyt , bo do dobrej kliniki genetycznej mam 200km i chce sie przygotowac rowniez finansowo. Poza tym ze gin. twierdzi by sobie dać spokój z tymi badaniami , ze to była sytuacja jednorazowa - mam nadzieje ze ma racje . Ale jak czytam o klejnych badaniach jakie robią kobitki to sie nakręcam ?


Miroslava mam nadzieje ze nie obrazisz sie za pyt ale chyba jestesmy w podobnym wieku sadząc po cyferkach przy niku, czy robiłaś badanka a jesli tak to jakie - jesli moge wiedzieć ?

Pozdrawiam wszystkich cieplutko , miłj niedzieli:-)
 
Witam Was niedzielnie!

U nas pada i tylko +2. Gdzie ta wiosna! Gdzie BOCIANKI??
Dilajla, Also, Magda :-) Dzieki za przytulaki i slowa otuchy.
Dzisiaj jest lepiej i wieczorem ide na koncert Cesarii Evory, ktora uwielbiam. :-).

Milgak:-), ja tez okropna beksa jestem.... Trzymaj sie i
lekarz powiedział mi ze możemy zacząć działać :-)
super! TO DZIALAJCIE :-D

Ilona! :-)Ta lista badan, ktora wymienilas brzmi bardzo rozsadnie. Moze rzeczywiscie to wystarczy i nie ma co sie nakrecac. Z calego serca zycze powodzenia. :tak::tak::tak:. Zobaczysz, ze Dzidzia przyjdzie :-). A co do najdrozszego, to ja zalozylam, ze on tego naprawde do konca nigdy nie zrozumie, bo to TYLKO facet ;-). Jak popatrzysz na mojego wzorajszego posta, zobaczysz, ze u mnie tak samo...

Dlazegotak Milego spacerku. U mnie tez biust kurzy na obiad, ale bez panierki bo probuje zbic wage.

Ze ten moj ``odchudzajacy ``suwaczek nie chce sam kilogramow odejmowac ;-).

MILEJ NIEDZIELKI :-)
 
i wróciłam...potem napisze jak było bo sie spiesze na sniadanie!! maz zrobił jajecznice!!
napisałyscie mase wiec musze nadrobic!
sliczna dzis u nas pogoda i umowilismy sie z mloda para na ciacho w poznaniu wiec bede wieczorkiem!
ale generlanie mam doła bo w nocy dostałam @ i to znaczy ze nie zdarzył sie cud i mojego maluszka naprawde juz nie ma....a tak miałam nadzieje ze to głupi sen:((((((((((((
 
Witam wszystkie kobietki w ten piękny niedzielny dzień :-D
Po obiadku wybieramy się z mężem do naszego synka na cmentarz a potem na długi spacer,bo pogoda jest boska :-)

ILONKA głowa do góry,doczekasz się niedługo swojej fasoleczki :-) A jeśli chodzi o badania genetyczne,to miałam robione w czasie ciąży.Dostałam skierowanie od mojej pani doktor do poradni genetycznej mieszczącej się w szpitalu naszego miasta.Jeśli idziesz ze skierowaniem,to badania są bezpłatne :-)

MAGGIE miłego wieczoru przy muzyczce :-)

Pozostałym kobietkom miłej niedzieli :-D :-D :-D
 
reklama
Witam w niedzielne popołudnie po pięknym slonecznym poranku pełna optymizmu jestem :-)
Z facetami tak to jest oni to przeżywają na swój własny sposób mój M też nie lubi i nie lubiał wracać do tego tematu, oni chyba myślą że my niepotrzebnie się nakręcamy- chcą dobrze a skótek odwrotny...
Ilona ja robiłam podobnie przeciwciała i hormonki w genetykę się nie zagłębiałam no i jeszcze mi lekarz kazał przeciwciała antyfosfokardiolipidowe to wszystko...

ania00 działaj działaj tylko pamiętaj kwas foliowy łykać ;-)

MAGGIE relaksuj się i wycisz trochę napewno Ci ten koncert dobrze zrobi i pozytywnie nastro:-)

Przytulam Was dziewczyny z całego serducha i wierze że Wam się uda karzda doczeka się fasolinki tylko ( w moim przypadku tak było) czasami trzeba się odrobinę zdystansować jak to mówią nie chcieć za bardzo i możecie na mnie krzyczeć bo też nie lubiałam jak ktoś mi tak mówił ;-)
 
Do góry