reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witaj niki gratuluję fasoleczki niech rośnie zdrowo bardzo się ciesze ze kolejna mamusia aniołkowa jest w ciąży to naprawdę daje nadzieje nam ciągle próbującym:-)
 
reklama
Dilajla, ale byśmy se poshizowały co?? Ja to zaraz teraz bym chciała :-D:rofl2::laugh2:

No ja dzisiaj jestem z siebie zadowolona, posprzątałam juz łazienkę i kuchnię, a teraz juz tylko odkużyć mieszkanko, umyć podłogę w kuchni i będzie "piknie le cud" jak to u mnie na wsi mówią :-)
 
Ze mną to jest tak... niby nie mam mdłości (niby się z tego cieszę) ale jak mnie dobry dzień złapie to chodze i płaczę że niby czemu nie mam skoro inni mają ...
Coś mnie w boku zakuje zy szarpnie to jak mówił lekarz zrosty po operacji niegroźnego guzka z młodych lat ale oczywiście nie bo może to coś podobnie boli a nie ma nic wspólnego ze zrostami... a skoro nie ma nic wspolnego ze zrostami to pewnie z maleństwem, skoro z maleństwem i boli to pewnie coś nie tak..... Stary człowiek a głupi taki :-(
Przy zdrowych zmysłach mnie trzyma tylko nadzieja że na przekur wszystkiemu dzidzia będzie zdrowa- cały czas sobie to powtarzam z drobnymi przerwami na shizowanie się ;-)
 
Witam dziewczynki w sobotnie popoludnie :-)

Dzien zaczelam od placzu, bo przypomnialam sobie, ze dzis rowno 4 miesiace odkad uslyszalam, ze moj Babelek nie zyje :-(.
Zadzwonilam do najdrozszego, bo ten dzis daleko i pracuje urzadza wystawe rzemiosla artystycznego i szybko mnie zbyl.... :no::wściekła/y:... bo byl zajety... Zreszta, dla niego to ma inny wymiar, jemu przykro, ze ja jestem smutna, a temat Babelka jest zamkniety...:-(wiec i tak wole wyzalic sie przed Wami. Wiec bedzie dlugi post :szok:.

A potem pojechalam do Centrum handlowego spotkac z kolezanka, ktora ma rodzic za 2 tygodnie...:szok: Balam sie tego spotkania, ale bylo bardzo milo i na szczescie jest mi lepiej. Kupilam sobie tez 2 bluzeczki i pare innych drobiazgow wiec :-)

Mika, ale masz slodnie zwierzatko w awatarku! Czy to Twoj wlasny piesio? Nie szalej tak kobieto z tym sprzataniem ;-).

dziewczynki złapałam mega doła. raz ze jutro do pracy - boję się strasznie.
Dosia, mam nadzieje, ze juz Ci troche lepiej. Jak tam w pracy?

Dzień dobry dziewczynki!!
Kazał się już starać
Maggie - ładnie, ładnie.... uczniowie piszą test (i ściągają) a pani profesor z nosem w kompie:-):-D hihi. A co tam!!

Po pierwsze, zielone swiatelko to super wiadomosc!!!!!!

Po drugie, TU uczniowie nie sciagaja! Tak maja i juz... Moge wyjsc z klasy (i czasem tak robie, no na chwilke) a i maja nosy w SWOICH kartkach! Prawie nie do uwierzenia, a jednak... Moge wiec wykorzystywac czas na ``prace z komputerem``

Byłam u gin. na kontroli 2,5 tyg po zabiegu. Powiedział, że wszystko ok , nie zlecił rzadnych badań. To mnie własnie niepokoi, ze mi na nic nie dał tylko kazał odczekac 2 cykle i sie starać.

Ilona :-) Witaj! U mnie bylo tak samo, mialam kontrole po pierwszej @ i tylko badanie i dokladne USG i pozwolonko na staranka ... ale czuje lekki niepokoj, ze zadnych testow... Planuje podstawowejak przyjade na wakacjach do Polski.
Kciukasy, zeby @ szybko przyszla.

Niki Witaj i GRATULACJE! Zostan z nami i zarazaj ciaza !:-D:-D:-D I nic sie nie boj, bedzie dobrze. Teraz musi!

Dlaczegotak i Ptaszynka! Tez jestem za Tytulem `´zeschizowane mamusie``. Widzialam na innym watku, ze ktos napisal ``milosc madczyna``. Moze to byla normalna literowka, ale natychmiast skojarzylo mi sie to z mad=szalony ...:laugh2:. Cos w tym jest! Posylajcie fluidki ciazowe, bo strasznie chce do was dolaczyc i ....bez paniki ....:szok::-D.
Joas i Tolus a Wy gdzie kochaniutkie sie podziewacie, zamiast nas ciaza zarazac!!!!

Muffy :-) A Ty Slonce gdzie? Batonik, napisz jak u Ciebie, wilczyco :-)

Modroklejka :-) Jak bylo na weselu????

JEZYK! ZNOWU PRZECZYTALAM TWOJ WIERSZ I SIE POPLAKALAM ZE WZRUSZENIA, Dzieki jeszcze raz za zamieszczenie...
Sciskam!
:-) Gabi :-) Milgak :-) Berbelek :-) Magda :-) Dilajla i pozostale laseczki :-):-):-). POZDROWIONKA!!!!
 
NIK-I witaj na forum.Gratuluję fasolki :-) Będzie dobrze :-)

Dziewczyny mam mały problem.Dziś przy oddawaniu moczu czuję lekkie pieczenie.Nie wiem kiedy dostanę się do lekarza,więc czy w razie czego mogę brać tabletki na drogi moczowe?Nie wiem co to może być :-(

Pozdrawiam
 
Magda, Witaj! Mialam to samo 2 miesiace temu i pomogl mi sok zurawinowy. Pilam litrami ;-) bo tez bardzo lubie. Mozna tez kupic zurawine w tabletkach. Mam nadzieje, ze pomoze! A napewno nie zaszkodzi
 
Mirka no ja już też mogłabym teraz shizować:rofl2:
A z tym sprzątaniem to chyba możemy sobie podać ręce bo ja też ciągle sprzątam a mój M mnie ciągle wyzywa że sprzątam i sprzątam i że jeszcze troche to do piwnicy się doszoruje bo tak często podłogi wycieram
Ale przyznam się że jestem wielką pedantyczką i wszystko musi być na cacy :rofl2::rofl2::rofl2:

Maggie2412 ściskam Cię mocno i uszy do góry jeszcze trochę a znowu w naszych brzuszkach zagości na 9 mies mała istotka;-)
 
Nik_i witam, przytulam i cieszę się, że jesteś zafasolkowana. Tak jak pisały dziewczyny pozarażaj nas wszystkie, bo strasznie na to czekamy!!!

Maggie
przytulam mocno. Też miewam takie doły i wiem co czujesz. Czasami dobrze sobie popłakać, ale potem szybciutko trzeba się brać w garść i wierzyć, że już niedługo nam się uda urodzić zdrowiutkiego dzidziusia.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny gorąco w ten deszczowy dzień!!!
 
reklama
w takim razie przesyłam mnustwo ciążowych fluidków ;-) łapcie wystarczy dla wszystkich... ja na swoją upragnioną fasolkę czekałam 3 lata, już miałam wątpliwości czy wogóle się doczekam ale jest :-) cała i zdrowa :-)
Też się doczekacie... Wiara czyni cuda...
 
Do góry