reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie zleciła. Miałam brać D3 i heparyna od pozytywnego testu. A czemu pytasz ? Gdzieś coś czytałam o podawaniu dziecku po porodzie witaminy k, że się nie powinno przy mutacjach , ale za bardzo już nie kojarzę o co chodziło i z czym ma to związek. A czemu pytasz ?

Kochana tak się cieszę że wszystko dobrze ❤️ a jesteś ciągle pod opieką Jerzak czy masz innego lekarza ?
poszłam do innego lekarza, bo Jerzak podniosła ceny i nie stać mnie na nią. Zreszta wkurzyła mnie po tym jak lakonicznie potraktowała moje pytanie… nie czuje się przy niej swobodnie, ale co by nie patrzeć, to po jej leczeniu zaszłam w ciaze
 
reklama
@KatJak @Euforia0204 Dziękuję za odpowiedzi. Z jednej strony mówią, że K2 jest potrzebne do odpowiedniego wchłaniania D3. Z drugiej strony, jest to trochę nowinka i jeszxze nie na pewności jak to działa w ciąży i to na dodatek z heparyna, gdzie w ulotkach piszą, żeby jednak nie stosować razem (tak jak wiadomo o Wit K1). Lekarz gin z mojego miasta twierdzi, że K2 to nie K1, ale nie mam zaufania, więc dam sobie spokój i zostanę przy samej D3. Pytam, bo mam dzisiaj betę 1200.
aaa kochana trzymam kciuki żeby Beta rosła!!!
 
poszłam do innego lekarza, bo Jerzak podniosła ceny i nie stać mnie na nią. Zreszta wkurzyła mnie po tym jak lakonicznie potraktowała moje pytanie… nie czuje się przy niej swobodnie, ale co by nie patrzeć, to po jej leczeniu zaszłam w ciaze
Podniosla jeszcze ceny ??? No to nie wiem kogo stać na wizyty u niej. Chociaż moja Endo też podniosła i to o 30 zł. To ile Jerzak teraz bierze ?
@KatJak a jak u Ciebie z maluszkiem? Jak się odnajdujesz w nowej roli? Jak się czujesz?
Na razie słabo się odnajduje , znaczy radzę sobie ale boje się sama z małym zostać, przeraża mnie to że zacznie się krztusić, zachłysnąć, jestem tym przerażona. Ale bardzo zakochana 😍 jest całym naszym światem.
Szymek ma problemy z brzuszkiem, mala anemię i podejrzenie alergii pokarmowych. No ale mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy.
Rosnie. To już 3 beta w ciągu tygodnia. Byłam na wizycie, miałam krwawienie, lekarz była sceptyczna. Czekam na kontakt od niej i termin wizyty w przyszlym tyg.
Trzymam mocno kciuki ✊
Czy ustaliła skąd krwawienie?
 
Neoparin na noc wstrzykiwać? O stałej porze? Doradźcie. Acardu nie biorę i nie będę brała, 2 lekarzy stwierdziło, że mam przeciwskazania. Innych leków też nie biorę. Zużyte strzykawki chować do plastikowego pojemnika i wynieść do apteki?

@KatJak Krwawienie było jak miesiączka, myslalysmy, że to biochem (chociaz ja po progesteornie wiedziałam że nie, więc trochę lekarz mnie zdziwiła opowiadaniem, że to miesiączka, czyli żadne poronienie). Generalnie sytuacja jest trudna, bo miałam w styczniu dużo badań u różnych specjalistów i wyszły mi różne cuda. Włącznie z tym, że 3 lekarzy kazało brać Neoparin, chociaż dla mnie to duży dyskomfort. Dlatego też podpytuje o Wasze zalecenia od profesor J. Na przykład biorę inozytol zgodnie z tym, co pisaliście na forum.
 
Neoparin na noc wstrzykiwać? O stałej porze? Doradźcie. Acardu nie biorę i nie będę brała, 2 lekarzy stwierdziło, że mam przeciwskazania. Innych leków też nie biorę. Zużyte strzykawki chować do plastikowego pojemnika i wynieść do apteki?

@KatJak Krwawienie było jak miesiączka, myslalysmy, że to biochem (chociaz ja po progesteornie wiedziałam że nie, więc trochę lekarz mnie zdziwiła opowiadaniem, że to miesiączka, czyli żadne poronienie). Generalnie sytuacja jest trudna, bo miałam w styczniu dużo badań u różnych specjalistów i wyszły mi różne cuda. Włącznie z tym, że 3 lekarzy kazało brać Neoparin, chociaż dla mnie to duży dyskomfort. Dlatego też podpytuje o Wasze zalecenia od profesor J. Na przykład biorę inozytol zgodnie z tym, co pisaliście na forum.
Ja biorę od początku Neoparin rano około 8. Strzykawki na razie zbieram do pojemnika.
 
reklama
hej, mi nie kazała. Brałam tylko d3 na swoją rękę 8tys jedn. Heparynę zaleciła od pozytywnego testu, wiec się kłuje ;( u mnie wczoraj ciemnobrązowe plamienia i już się żegnałam z ciąża! Ale poszłam na usg i na szczęście wszystko ok, a źródło plamienia nieznane. Dzidzia ma 9t1d i już się nawet ruszała! Dziewczyny, niezmiennie trzymam za was kciuki!
Zazdroszczę wiary lekarzowi i lekarza któremu ufasz. Mi jeden kazał brać od pozytywnego testu acard 150 i heparynę a drugi kazał zrobić jakieś badania z krwi i powiedział że tylko acard 75 wystarczy. Wizytę mam dopiero 07.02 u tego lekarza co mnie przejął po poronieniu...
 
Do góry