reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@KatJak @Euforia0204 Czy pani profesor J. kazała Wam brać w ciąży witaminę K2 (D3+K2)? Obie miałyście zleconą heparyne?
Nie zleciła. Miałam brać D3 i heparyna od pozytywnego testu. A czemu pytasz ? Gdzieś coś czytałam o podawaniu dziecku po porodzie witaminy k, że się nie powinno przy mutacjach , ale za bardzo już nie kojarzę o co chodziło i z czym ma to związek. A czemu pytasz ?
hej, mi nie kazała. Brałam tylko d3 na swoją rękę 8tys jedn. Heparynę zaleciła od pozytywnego testu, wiec się kłuje ;( u mnie wczoraj ciemnobrązowe plamienia i już się żegnałam z ciąża! Ale poszłam na usg i na szczęście wszystko ok, a źródło plamienia nieznane. Dzidzia ma 9t1d i już się nawet ruszała! Dziewczyny, niezmiennie trzymam za was kciuki!
Kochana tak się cieszę że wszystko dobrze ❤️ a jesteś ciągle pod opieką Jerzak czy masz innego lekarza ?
 
reklama
Ja od kilku dni jestem tak rozbita, może nie to, ze ciagle spać mi się chce, ale taka jestem nie wiem nie do życia, oczy mam takie ciężkie, może rzeczywiście to jednak na sen 🙈 i ból brzucha mam tylko tak sporadycznie chwile coś tam zaboli i przestaje, nic poza tym nie czuję, dlatego może siedzę i za dużo myślę
 
@KatJak @Euforia0204 Dziękuję za odpowiedzi. Z jednej strony mówią, że K2 jest potrzebne do odpowiedniego wchłaniania D3. Z drugiej strony, jest to trochę nowinka i jeszxze nie na pewności jak to działa w ciąży i to na dodatek z heparyna, gdzie w ulotkach piszą, żeby jednak nie stosować razem (tak jak wiadomo o Wit K1). Lekarz gin z mojego miasta twierdzi, że K2 to nie K1, ale nie mam zaufania, więc dam sobie spokój i zostanę przy samej D3. Pytam, bo mam dzisiaj betę 1200.
 
@KatJak @Euforia0204 Dziękuję za odpowiedzi. Z jednej strony mówią, że K2 jest potrzebne do odpowiedniego wchłaniania D3. Z drugiej strony, jest to trochę nowinka i jeszxze nie na pewności jak to działa w ciąży i to na dodatek z heparyna, gdzie w ulotkach piszą, żeby jednak nie stosować razem (tak jak wiadomo o Wit K1). Lekarz gin z mojego miasta twierdzi, że K2 to nie K1, ale nie mam zaufania, więc dam sobie spokój i zostanę przy samej D3. Pytam, bo mam dzisiaj betę 1200.
Ojej 😍 to świetna wiadomość. Kiedy na USG się wybierasz ? Przyrosty badasz czy czekasz ?
 
reklama
@KatJak @Euforia0204 Dziękuję za odpowiedzi. Z jednej strony mówią, że K2 jest potrzebne do odpowiedniego wchłaniania D3. Z drugiej strony, jest to trochę nowinka i jeszxze nie na pewności jak to działa w ciąży i to na dodatek z heparyna, gdzie w ulotkach piszą, żeby jednak nie stosować razem (tak jak wiadomo o Wit K1). Lekarz gin z mojego miasta twierdzi, że K2 to nie K1, ale nie mam zaufania, więc dam sobie spokój i zostanę przy samej D3. Pytam, bo mam dzisiaj betę 1200.
Ojej super, co tak cichutko siedzisz tu!!!! 😍
 
Do góry