reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wróciłam... Jezu co ja przezylam. Pojechalam do jednego szpitala tam na izbe przyjec i babki stwierdzily ze jak nie krwawie i nie mam boli to nie moga nic poradzic, ewentualnie moge sie przyjac do szpitala albo zejsc do przychodni i ze skierowaniem od lekarza. Poszłam do lekarza, taki palant(stary dziadek) ze go wyzwalam jak nigdy nikogo, trzasnelam drzwoami i wyszlam. Powiedzial ze mam czekac do maja bo i tak nic nie zobaczy, ja mu na to ze on chyba pomylil fach bo kazdy inny lekarz by juz dawno zobaczył!! pojechalam do drugiego szpitala. Tam calkowita odmiana, wszyscy mili ale niestety tez nie mogli mi nic poradzic wiec postanowilam zrobic bete odplatnie. W tym szpitalu robilam 2 pierwsze bety, ta nieszczesna 3,6 robilam gdzie indziej. Po pol godzinie mialam bete w rece = 3339!!!!!!!! Jestem taka szczesliwa ale i zła. Mam ochote zaskarzyc tego palanta co mi zrobil to badanie z ta niska betą. Ja juz byłam pewna ze jest nie tak, juz myslalam czy bedzie zabieg, czy sie obedzie bez i ile czasu odczekam teraz. Przez jednego gościa spieprzylam sobie pol dnia, nie jadlam nic od 8 rano i jestem wykonczona ale chce mi sie skakac z radosci
 
Dosienko! U nas tez slonko swieci! Juz pisalam wczesniej, my zaczelismy przytulanki po 2 tygodniach ;-) ( ale nie mialam lyzeczkowania, caly ``zabieg`` byl farmakologiczny). I przez miesiac uzywalismy gumeczek zeby nie `wpasc`` za szybko no i na wszelki wypadek, jesli cos tam nie zagoilo sie... sama nie wiem ... Moze za wczesnie :zawstydzona/y: ale lekarz nie dal zadnych przeciwskazan i bylo mi to bardzo potrzebne...
Potem dostalismy zielona swiatelko, tez szybko, 8 tyg po zabiegu.
Basenik jak najbardziej :tak: I dlugie spacerki, zwlaszcza jak jest sloneczko.
Co do dietki to ja musze bo mam ponad 20kg nadwagi :szok: i siadaja mi kolanka. No i dla ewentualnej fasolinki.... Pozdrowionka i milych cwiczen z mezusiem ( polecam zapasy i inne sporty kontaktowe :-D)
 
Cyprysiowa wspaniałe wieści :-). Ciąża pięknie sie rozwija :tak:. Ale co nerwy pozjadałaś to twoje. Cholera by ich wzięła :wściekła/y:
 
cyprysiowa super wieści. teraz dużo odpoczywaj i staraj sie nie denerwować. musisz dbać o siebie.
maggie hm, zapasy? moze, moze, ciekawy pomysł:-D:-D:-D
a tak poza tym to mieszkam na podkarpaciu. ale coś sie u mnie zachmurzyło.
 
CYPRYSIOWA cudownie :-) :-) :-) Bardzo się cieszę że jest wszystko w porządeczku :-) Cały czas trzymałam kciukasy i wierzyłam że będzie ok!A co do lekarzy w szpitalach naszego miasta to pozostawiam bez komentarza,bo szkoda słów i nerwów.Też przeszłam z nimi swoje! Teraz już się nie denerwuj i odpoczywaj.Duża buzka :-)
 
reklama
Hej,to wręcz niemożliwe,że tyle napisałyście dzisiaj:szok:
Cyprysiowa,ale miałaś dzień:szok: Najważniejsze,że ok:tak: A może ten wynik 3,6 był w innych jednostkach (czyli 3600).
Modroklejka,też mnie krew zalewa,jak kolejne koleżanki zachowują sie jak Twoja bratowa:baffled:
A ja z rozpierającą mnie dumą melduję,że wróciłam:-D (od tygodnia jeżdżę SAMA samochodem po 4 latach przerwy)
Byłam z dzieckiem u ortopedy (stopy płasko-koślawe i ćwiczenia) i jeszcze u koleżanki.wszystko w centrum miasta na bardzo ruchliwej ulicy,nawet zawracałam i robiłam różne ewolucje pierwszy raz w życiu:szok: I parkowałam na na maksa zapchanych parkingach:szok: Wszyscy żyją,samochód cały.Tylko raz ktoś na mnie na rondzie trąbił,ale nie wiem dlaczego:-p Chyba nie usnę przez tydzień z wrażenia:-D
Tylko dziecko mi padło,nie dość,że ulewa okropna,to jeszcze musiałam go wtachać na 4 piętro:sorry2: No i bez jedzenie,ale bułki koło przychodni nie chciał,to mam czyste sumienie,że proponowałam:baffled:
Idę zamienić się w kurę domową,obiad,pranie itp.,chociaż dziwnie,bo się czuję jakbym co najmniej rajd paryż-dakar wygrała:-D:-D:-D
Pozdrawiam wszystkich.
Papapa.
 
Do góry