reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@olka11135 Coś u Ciebie więcej wiadomo? Czy wciąż czekasz na termin zabiegu?

Na oddziale jestem. Jutro zabieg.
Ale wiecie co jest zabawne jak chodziłam z tą CP przez miesiąc to luzik. A teraz położne tutaj na oddziale trzęsą się o mnie jak o jajko. Najlepiej żebym w ogóle nie wstawała a jakikolwiek ból mam zgłaszać dzwonkiem 🤣
 
reklama
Na oddziale jestem. Jutro zabieg.
Ale wiecie co jest zabawne jak chodziłam z tą CP przez miesiąc to luzik. A teraz położne tutaj na oddziale trzęsą się o mnie jak o jajko. Najlepiej żebym w ogóle nie wstawała a jakikolwiek ból mam zgłaszać dzwonkiem 🤣
Głupio zabrzmi, ale fajnie 😛 jeszcze niech Cię nakarmią jak takie dobre 😂
 
Na oddziale jestem. Jutro zabieg.
Ale wiecie co jest zabawne jak chodziłam z tą CP przez miesiąc to luzik. A teraz położne tutaj na oddziale trzęsą się o mnie jak o jajko. Najlepiej żebym w ogóle nie wstawała a jakikolwiek ból mam zgłaszać dzwonkiem 🤣
Czyli jednak ciąża pozamaciczna 😔 trzymam kciuki, żeby sprawnie wszystko przebiegło.
Na pewno personel boi się zakażenia, lub pęknięcia jajowodu. To lepiej, że na Ciebie uważają. Trzymaj się, dzielna jesteś💪[/QUOTE]
 
Na oddziale jestem. Jutro zabieg.
Ale wiecie co jest zabawne jak chodziłam z tą CP przez miesiąc to luzik. A teraz położne tutaj na oddziale trzęsą się o mnie jak o jajko. Najlepiej żebym w ogóle nie wstawała a jakikolwiek ból mam zgłaszać dzwonkiem 🤣
No to miłe położne.
Jak trafiłam do szpitala z krwawieniem i z rokowaniem poronienia, to mi powiedziały, że tu jest dzwonek, ale proszę go nie używać, bo nam to przeszkadza w pracy 😂
Nawet nie pytajcie, co im odpowiedziałam, bo nie jest to do powtarzania 😂
 
Dziewczyny, jeszcze pytanie o wiesiołek (duże dawki jak oeparol albo Solgara): można brać bez odstawiania po owu jak nie ma szansy na ciaze? Na zdrowy rozum, one są opisane jako oleje na urodę i źródło kwasów, więc chyba tak? Ale może śluz będzie mylący wtedy?
tak, dokładnie :)
Obecnie jestem w 7t4d i widziałam już serduszko :) nadal biorę ten suplement, bo tak lekarz mi zalecił.
Dobra wiadomość! Spokojnej ciąży! :) Ja na razie wzięłam czysty inozytol Swansona (trochę mam wątpliwości, czy to jest mio o udowodnionej skuteczności, ale już nie chce popadać w paranoję), brałam też pod uwagę Fertistim, który chyba Ty też brałaś?

@marsi89 Jak się czujesz? Wychodzisz już z choroby? Mąż i córka zdrowi?

@olka11135 Trzymaj się, dziewczyno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, jeszcze pytanie o wiesiołek (duże dawki jak oeparol albo Solgara): można brać bez odstawiania po owu jak nie ma szansy na ciaze? Na zdrowy rozum, one są opisane jako oleje na urodę i źródło kwasów, więc chyba tak? Ale może śluz będzie mylący wtedy?Dobra wiadomość! Spokojnej ciąży! :) Ja na razie wzięłam czysty inozytol Swansona (trochę mam wątpliwości, czy to jest mio o udowodnionej skuteczności, ale już nie chce popadać w paranoję), brałam też pod uwagę Fertistim, który chyba Ty też brałaś?

Ja przyjmowałam wiesiołek cały cykl bez żadnych przerw.
Miałam bardzo mocne włosy. Najlepsze w życiu. Co do śluzu to był odpowiedni przez cały cykl, taki jak powinien być.
Teraz zaczęłam przyjmować po porodzie, ale biorę jak mi się przypomni i na razie efektu nie widać😉
 
Do góry