reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny . Jestem po 2 poronieniach samoistnych. Od 14 dni spóźnia mi się okres , od tygodnia pozytywne testy w piątek sobotę były ciemniejsze od wczoraj już jaśniejsze. Nie mam jak zbadać bety bo mieszkam w holandi. Biorę 3 x dziennie progesteron. Na 1 zdjęciu testy z sob. A na drugim z dzis I wczoraj
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1641632831245_6885507150626211487.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1641632831245_6885507150626211487.jpeg
    374,5 KB · Wyświetleń: 59
  • received_346521313962598.jpeg
    received_346521313962598.jpeg
    13,9 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Nawet jeśli brałaś leki (poza retenoidami) i piłaś to wszystko co dzieje się do implantacji nie ma znaczenia. Żadnego.
A co z tym czasem między implantacja a miesiączką?

@asia.joanna ja chcę taki cud za miesiąc lub dwa :) w tym po prostu bardzo się boję:(

Zrobiłam dziś test i biel wizira. Będę się teraz dobrze prowadzić, ale myślę ze jednak ,@ się zbliża.

Śmieję się, że stara a głupia... Jakoś nie pomyślałam, nie przewidziałam tak wczesnej owu. Wiadomo że będę się cieszyć ciążą, ale będę się bać. To miał być taki ostatni czas na luzie :)
 
Hej dziewczyny . Jestem po 2 poronieniach samoistnych. Od 14 dni spóźnia mi się okres , od tygodnia pozytywne testy w piątek sobotę były ciemniejsze od wczoraj już jaśniejsze. Nie mam jak zbadać bety bo mieszkam w holandi. Biorę 3 x dziennie progesteron. Na 1 zdjęciu testy z sob. A na drugim z dzis I wczoraj

Testy są różnych firm, poza tym po kresce nie poznasz czy wszystko jest okej.
Nie ma tam jakiś izb przyjęć gdzie można po prostu pojechać?
 
Hej, jestem tu nowa, ale czytam i mnie wasze wpisy podnoszą na duchu... Staramy się z Mężem od jakiś 3 lat i nic... Odpuściliśmy teraz z końcem roku i udało mi się zająć w ciążę. 23 grudnia robiłam test z krwi. Beta 225. Miałam lekkie plamienia, ginekolog stwierdził wczesna ciążę, ale radość nie trwała długo. 3.01 poroniłam. Byłam totalnie rozwalona... Po kontroli mam zielone światło. Jeśli czuje się na siłach można próbować. Udało wam się dość szybko?
 
Hej, jestem tu nowa, ale czytam i mnie wasze wpisy podnoszą na duchu... Staramy się z Mężem od jakiś 3 lat i nic... Odpuściliśmy teraz z końcem roku i udało mi się zająć w ciążę. 23 grudnia robiłam test z krwi. Beta 225. Miałam lekkie plamienia, ginekolog stwierdził wczesna ciążę, ale radość nie trwała długo. 3.01 poroniłam. Byłam totalnie rozwalona... Po kontroli mam zielone światło. Jeśli czuje się na siłach można próbować. Udało wam się dość szybko?
Ja poroniłam w kwietniu i maju grudniu zaszłam znowu
 
Ja poroniłam w kwietniu i maju grudniu zaszłam znowu
W grudniu teraz? Wszystko ok ? Mi przez te lata nigdy się nie udawało. Prolaktyna trochę podwyższona, ostatnio ok 39. Brałam tabletki. Potem stymulacja clo, taka świadomość że tego dnia musisz... A okres przychodził normalnie.
Teraz człowiek zajęty był czymś innym i się udało... Jestem gotowa na dalsze starania, kiedy po poronieniu dostałaś miesiączkę?
 
reklama
A co z tym czasem między implantacja a miesiączką?
Też uważa się za bezpieczny - jeśli nie ma jeszcze zaczątków łożyska i przepływów matczyno płodowych. Od daty miesiączki (12-14 dni po owulacji) sytuacja zmienia się już drastycznie, chociaż są źródła które mówią że do 17-23 dnia po zapłodnieniu nie ma jakichkolwiek przepływów.
O ile leki nie kumulują się w organizmie (a takich nie ma wiele) to do tego momentu uważa się je za niegroźne :)
 
Do góry