reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Cdn21 Myślę. że może być owulacja. W całym moim życiu zdarzyły mi się takie sytuacje - ale takie kłucie jajników, że aż zginało w pół. Weź do nospy dodatkowo ibuprofen - w razie czego zadziała przeciwzapalnie.
 
reklama
Byłam u niej w 6+6 i 8+4 według ostaniej miesiaczki. I powiedziała że pęcherzyk nie rosnie jest mały i nie ma zarodka. Ze trzeba będzie iść do szpitala. Skierowania nie dała . A mam jeszcze torbiej na jajniku więc mówiła że jak będzie krawienie albo ból to odrazu jechać do szpitala
To zdj ze wczorajszej wizyty zrobiłam telefonem bo zdjęcia nie dostałam dla siebie
Raczej wiem ze nic z tego nie będzie bk pęcherzyk jest za malutki, ale..wole porozmawiać jeszcze z moja ginekolog 😖
U mnie było tak, że zaczęła się rozwijać ciąża mnoga (na USG widać było dwa pecherzyki, w jednym był dzidziuś z serduszkiem a w drugim nic). Lekarz mówił, że puste jajo można stwierdzić jak pęcherzyk będzie miał 20mm i więcej, kazał czekać, bo była szansa, że drugi dzidziuś też się rozwinie, niestety w moim przypadku tak się nie stało, pęcherzyk się zatrzymał a dzidziuś z serduszkiem żył jeszcze tydzień od tej wizyty i niestety też się zatrzymał. Czasami faktycznie później pojawia się coś w pęcherzyku. Chyba musisz poczekać, cuda się zdarzają, ja trzymam za ciebie kciuki z całego serca 💞
 
U mnie było tak, że zaczęła się rozwijać ciąża mnoga (na USG widać było dwa pecherzyki, w jednym był dzidziuś z serduszkiem a w drugim nic). Lekarz mówił, że puste jajo można stwierdzić jak pęcherzyk będzie miał 20mm i więcej, kazał czekać, bo była szansa, że drugi dzidziuś też się rozwinie, niestety w moim przypadku tak się nie stało, pęcherzyk się zatrzymał a dzidziuś z serduszkiem żył jeszcze tydzień od tej wizyty i niestety też się zatrzymał. Czasami faktycznie później pojawia się coś w pęcherzyku. Chyba musisz poczekać, cuda się zdarzają, ja trzymam za ciebie kciuki z całego serca 💞
Dziekuje za dobre słowa ❤
 
Czytałam na innych wątkach i forach, że dziewczyny czekały nawet 60 dni... Więc jak widać każdy organizm ma swój czas na regenerację, ale powiem Ci jedno, jak przyszła @, to prawie popłakałam się ze szczęścia, chyba nigdy tak na nią nie czekałam 😛
Wszystko zależy od organizmu. Ja poroniłam w 18 tyg i dostałam okres po 5-6 tyg. Też bardzo się cieszyłam że przyszedł 😁 w szpitalu mówili mi że do 8 tyg. Powinien przyjść okres. Jakby nie przyszedł to zgłosić się do lekarza.
Dziewczyny sorry że ja tak tylko o sobie. Doradzcie miałam iść na kontrol do mojego gin po okresie nie odbierał tel nie odpisywał. Dziś oddzwonil mówię mu że od wczoraj 14 dc tak mnie boli brzuch że rozgiac się nie mogę. Wczoraj ból jajników pleców chyba już z 3 dni . Jest mi niedobrze od 2 dni gorączki nie mam . On proszę wytrzymać do poniedziałku skoro nie ma krwawienia. Wzięłam 2 nospy nic nie pomogło. Powinnam czekać czy podjechać gdzieś na usg ? To 3 cykl po poronienou. Przychodzi mi jeszcze do głowy owulacja ale czy to możliwe że tak boli ? Pomocy ...jutro w nocy jadę na 3 dni nad morze ...
Może to być owu. Ja niekiedy tak boleśnie owuluje, szczególnie z lewego jajnika. Normalnie chodzę przez 2 dni zgięta, jak siadam to boli, jak nogę podnoszę boli... Daj znać po wizycie co powiedział lekarz
 
Dziewczyny sorry że ja tak tylko o sobie. Doradzcie miałam iść na kontrol do mojego gin po okresie nie odbierał tel nie odpisywał. Dziś oddzwonil mówię mu że od wczoraj 14 dc tak mnie boli brzuch że rozgiac się nie mogę. Wczoraj ból jajników pleców chyba już z 3 dni . Jest mi niedobrze od 2 dni gorączki nie mam . On proszę wytrzymać do poniedziałku skoro nie ma krwawienia. Wzięłam 2 nospy nic nie pomogło. Powinnam czekać czy podjechać gdzieś na usg ? To 3 cykl po poronienou. Przychodzi mi jeszcze do głowy owulacja ale czy to możliwe że tak boli ? Pomocy ...jutro w nocy jadę na 3 dni nad morze ...
Cześć,
Miałam tak samo i w końcu poszłam na kontrolne usg. Okazało się, że to owulacja. Dodatkowo nigdy w życiu mnie nie mdliło, więc trochę się wystraszyłam. Objawy powtórzyły się przed miesiączką. Wtedy wkręciłam sobie ciążę. Nigdy nie miałam takich sytuacji przed poronieniem. Organizm widocznie się zmienia..
Jeśli Cię to uspokoi poszłabym na Twoim miejscu do lekarza 🙂
 
Hej , wczoraj byłam niestety owulacja dopiero przede mną ale to nieważne. Mam stan zapalny bo zostały resztki po poronieniu😥😥. Antybiotyk i jeśli po kolejnym okresie nie oczyści , szpital i lyzeczkowanie... powiem tak jestem wkurw... na swojego lekarza który w szpitalu dał mi tylko tabletki potem mnie wypuścił, na kolejnej twierdził że po okresie wszystko zejdzie , kolejną wizyta że jeszcze jeden cykl i napewno. I dupa poronilam 31.05 miałam 2 okresy A ja dalej mam resztki 😡😡😡... Nie mam siły pisać poplakalam się wczoraj bo kurde jak tak można ... ten powiedział że powinnam jechać do szpitala, ja się nie zgodziłam , spróbuje ten antybiotyk jak dalej będzie bolało w przeszłym tyg idę na zabieg. Tak traci się zaufanie do swojego lekarza....specjalista który pracuje w szpitalu 🥺🥺🥺...
 
Hej , wczoraj byłam niestety owulacja dopiero przede mną ale to nieważne. Mam stan zapalny bo zostały resztki po poronieniu[emoji26][emoji26]. Antybiotyk i jeśli po kolejnym okresie nie oczyści , szpital i lyzeczkowanie... powiem tak jestem wkurw... na swojego lekarza który w szpitalu dał mi tylko tabletki potem mnie wypuścił, na kolejnej twierdził że po okresie wszystko zejdzie , kolejną wizyta że jeszcze jeden cykl i napewno. I dupa poronilam 31.05 miałam 2 okresy A ja dalej mam resztki [emoji35][emoji35][emoji35]... Nie mam siły pisać poplakalam się wczoraj bo kurde jak tak można ... ten powiedział że powinnam jechać do szpitala, ja się nie zgodziłam , spróbuje ten antybiotyk jak dalej będzie bolało w przeszłym tyg idę na zabieg. Tak traci się zaufanie do swojego lekarza....specjalista który pracuje w szpitalu [emoji3064][emoji3064][emoji3064]...
Nie lepiej jednak się położyć w szpitalu? Takie resztki raczej nie sa dobre dla macicy..
 
reklama
Nie lepiej jednak się położyć w szpitalu? Takie resztki raczej nie sa dobre dla macicy..
Położę kochana tylko po weekendzie, wyjeżdżam dziś w nocy na 3 dni nad morze... szkoda mi tego wyjazdu, a w weekend i tak mi nic nie zrobią. Pytałam się nie zagraża to mojemu życiu, gorączki nie mam ... także biorę antybiotyk ...w przyszłym tyg szpital 😥....
 
Do góry