reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

W sumie nigdy nie liczyłam dokładnie, ale to było po zakończeniu 17go tygodnia, tylko oceniając po CRL, serce zatrzymało się praktycznie miesiąc wcześniej - pod koniec 13go. "Późnawo" - dlatego daje sobie jeszcze czas w temacie pierwszej @.
Czytałam na innych wątkach i forach, że dziewczyny czekały nawet 60 dni... Więc jak widać każdy organizm ma swój czas na regenerację, ale powiem Ci jedno, jak przyszła @, to prawie popłakałam się ze szczęścia, chyba nigdy tak na nią nie czekałam 😛
 
reklama
A mnie już k... trafia. Okres zawsze miałam co do dni - plus te plamienia zwiastujace. A teraz - wczoraj miał być lekko poplamilam i to wszystko, dzisiaj już czysto... Mąż jedzie w delegację jak się jeszcze 1 dzień spodni i ogólnie cykl się wydłuży to akurat owu przypadnie pod koniec delegacji mojego męża i dupa z tego cyklu... A już się przyzwyczaiłam do myśli że startujemy :(
 
tak mi przykro, chyba byłyśmy na tym samym forum. Wiem co czujesz, ja dzisiaj wyszłam ze szpitala. Ja się staram cały czas nie myśleć o tym, ale są momenty zwłaszcza kiedy jestem sama, że czuje się źle, fatalnie i zaczynam płakać. Muszę przepracować tą stratę i wrócić do siebie. Trzymam kciuki żebyś szybko wróciła do siebie. Jeśli chcesz to pisz do mnie śmiało.
Ja znow sie rozklejam gdy mąż mnie przytula albo całuje z troski 😩
 
Czesc Kochana ja mam diagnozę ze ciąża obumarła nie ma serduszka, bylam juz u 2 różnych lekarzy (jeden wysłał mnie na zabieg umowilam sie na 17)w szpitalu natomiast powiedzieli .ze mam czekać na samoistnie popronienie ale dostałam namiary na p.doktor z polecenia od mojej pani dentystki I ona mi powiedziała ze mam się wstrzymać z zabiegiem isc sprawdzić bo w 7tc może nie być jeszcze serca byc może ciąża jest młodsza niż z obliczeń, nawet tu jedna z dziewczyn napisala nie robie Ci nadzieji ale serce pokazali się w 9tc i teraz ma synka,póki co od wyroku mija drugi tydzień nie plamie ani nie krwawie wizytę mam 18 w swoje imieniny :( albo zdarzy się cud i usłyszę serduszko albo....co na byc bedzie strasznie się boję...całym sercem jestem z Toba Kochana wiem co czujesz...tez płacze gdy jestem sama by rodzina nie widziała...także zycze Ci duzo sił ❤❤❤😘
Też nie plamie i brzuch nie boli. Przy pierwszej stracie od początku bolalo mnie podbrzusze i miałam plamienia, teraz nic a i tak się kończy tak samo.. Nie ma reguły .. To nie wiarygodne ile my kobiety musimy znieść cierpienia 😩
 
Zastanawiam się, czy jak pójdę do mojej ginekolog 20.08 to mówić jej o tym że już wiem ze z ciazy nic nie będzie czy zaczekać co sama powie.. Jak myślicie?
 
Zastanawiam się, czy jak pójdę do mojej ginekolog 20.08 to mówić jej o tym że już wiem ze z ciazy nic nie będzie czy zaczekać co sama powie.. Jak myślicie?
Zaczekaj, co Ci powie, lekarze często nie lubią jak pacjent "sam się diagnozuje" albo mówi, co powiedział mu inny lekarza (sama dostałam kiedyś za to ochrzan 😬) ja na wizytach raczej słucham i ewentualnie dopytuję albo konsultuję z innym
 
Zastanawiam się, czy jak pójdę do mojej ginekolog 20.08 to mówić jej o tym że już wiem ze z ciazy nic nie będzie czy zaczekać co sama powie.. Jak myślicie?
Powiedziec, że byłaś i lekarza, który uważa, że cisza się nie rozwija, pokazać USG i badania, jeśli jakieś masz z tego drugiego gabinetu. Rozumiem, że idziesz, żeby się upewnić ws. diagnozy i poradzić co dalej? Bo jak jesteś przekonana, że ciąża jest martwa, to może ta wizyta 20 sierpnia jest bez sensu?
 
reklama
Powiedziec, że byłaś i lekarza, który uważa, że cisza się nie rozwija, pokazać USG i badania, jeśli jakieś masz z tego drugiego gabinetu. Rozumiem, że idziesz, żeby się upewnić ws. diagnozy i poradzić co dalej? Bo jak jesteś przekonana, że ciąża jest martwa, to może ta wizyta 20 sierpnia jest bez sensu?
Tak, wolę być pewna na 1000℅ że na pewno nie było już szans..
 
Do góry