reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja mam chyba powtórkę z rozrywki. Pierwsza beta 109 druga 68 a dzisiejsza po 5 dniach 80. Idzie się załamać. Dzowniłam do ginekologa czy mam już pędzić na SOR ale uspokoił mnie że mam jeszcze poczekać, powtórzyć betę i przyjść w następnym tygodniu na kontrolę. Sama nie wiem co o tym sądzić. Niby za pierwszy razem i teraz nie było u mnie podejrzenia cp ale przez taką betę zaczynam wątpić co się dzieje w moim ciele😔 za dużo stresu w ciągu tylko 3 miesięcy 😔
 
Wiesz co, bardzo pomaga mi tesciowa. duzo czasu spędza ze starsza córka. Rano jak mąż wychodzi do pracy o 6.30, to ona przychodzi i pilnuje córki, jak się obudzi robi jej śniadanie i bierze do siebie na dół żebym ja się mogła wyspac. Kubuś w dzień jest grzeczniutki, ładnie spi, a w nocy potrafi co godzinę się budzić albo nie spać wcale tylko wisieć na cycu :p wiec ja rano jestem totalne zombie i nie dałabym rady wstać :p a wczoraj tesciowa jechała rano do dentysty, to moja mama przyjechała żeby ki pomoc ;) także ja siedzę z synkiem w większości, Chociaż staram sie córce poświęcać jak najwięcej uwagi :)

Te wyniki nie są okej. Insulina po 2h powinna spasc do początkowego poziomu, a jest w połowie drogi dopiero. Do tego cukier po 2h rośnie, a powinien spaść w stosunku do tego co byki po godzinie.
To są moje wyniki I wiem że są zle... mówiłam o wynikach koleżanki. 1sza godzina po jest brana pod uwagę tylko przy ciąży. Miarodajny jest wynik na czczo i 2h po. Te oba są w normie więc nie ma tam żadnych zaburzeń. Norma po 2h to 140 a 7x18=126. Wszystko ma ok.
 
Cześć dziewczyny😊. Jestem zupełnym świeżakiem u was. Opiszę wam po krótce z czym przychodzę. Mam 31 lat. Pierwszą ciążę straciłam 10 lat temu (21tydzień), drugą 8 lat temu (26 tydzień) przy drugiej miesiąc w szpitalu bez możliwości wstania nawet do łazienki, nie udało się, cc i córka przeżyła 9h😢. Okazało się że mam problemy ze skracającą się szyjką. Chciałabym spróbować jeszcze raz, już swiadoma. Od czego zacząć? Pomożecie? ☺
Od dobrego lekarza. Jak wiadomo w czym jest problem to powinni szybko założyć pessar i wszystko kontrolować.
 
To są moje wyniki I wiem że są zle... mówiłam o wynikach koleżanki. 1sza godzina po jest brana pod uwagę tylko przy ciąży. Miarodajny jest wynik na czczo i 2h po. Te oba są w normie więc nie ma tam żadnych zaburzeń. Norma po 2h to 140 a 7x18=126. Wszystko ma ok.
Dziękuję Wam za odpowiedzi.
 
Ja po wizycie plamienie będzie dalej macica się jeszcze oczyszcza także u mnie dalej czekanie na zielone światło . Ach ręce opadły. Kazal sie zabezpieczać a ja ze wczoraj bez, dziś 11 dc a on że jak los tak da to będziemy walczyć o utrzymanie . Głupia ja ze nie pomyślałam... nie chce znowu przez to przechodzić.. ile plemniki mogą żyć w środku? Ps sorry ze dziś tylko o sobie musiałam się wyżalić 🥺
 
Ja po wizycie plamienie będzie dalej macica się jeszcze oczyszcza także u mnie dalej czekanie na zielone światło . Ach ręce opadły. Kazal sie zabezpieczać a ja ze wczoraj bez, dziś 11 dc a on że jak los tak da to będziemy walczyć o utrzymanie . Głupia ja ze nie pomyślałam... nie chce znowu przez to przechodzić.. ile plemniki mogą żyć w środku? Ps sorry ze dziś tylko o sobie musiałam się wyżalić 🥺
Spokojnie może nic nie zaskoczy. Chociaż ja po pierwszym poronieniu zaczęłam od razu i widzisz jak to się skończyło, znowu dupa. Nie denerwuj się, oczyszczanie macicy trochę trwa. U mnie z reguły 4 tygodnie i jeśli mam coś poradzić od serca to zabiezpaczaj się bo lepiej dać ciału odpocząć.
 
Ja mam chyba powtórkę z rozrywki. Pierwsza beta 109 druga 68 a dzisiejsza po 5 dniach 80. Idzie się załamać. Dzowniłam do ginekologa czy mam już pędzić na SOR ale uspokoił mnie że mam jeszcze poczekać, powtórzyć betę i przyjść w następnym tygodniu na kontrolę. Sama nie wiem co o tym sądzić. Niby za pierwszy razem i teraz nie było u mnie podejrzenia cp ale przez taką betę zaczynam wątpić co się dzieje w moim ciele[emoji17] za dużo stresu w ciągu tylko 3 miesięcy [emoji17]
Słabo :( Oby się samo skończyło.
 
reklama
Do góry