reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziś mnie boli podgardle, takie uczucie ciągnięcia jak unoszę brodę do góry i dotykam. Może sobie wkręcam, przez ta jutrzejsza biopsje
 
reklama
Homocysteina jest OK, ale za bardzo nie powinnaś mieć wyzszej. Napiszę wprost, że ja nie wierzę, że nadmiar kwasu foliowego u matki = autyzm u dziecka. Czytałam te doniesienia i moim zdaniem tam jest korelacja, ale coś innego spina te przypadki, chocby dziedzicznosc genów związanych z metylacja i z autyzmem. Myślę, że Twoja profesor też w to się wgryzła i dlatego uważa, że trzeba brać mix. Ty zaraz masz drugi trymestr. Zrób sobie listę obaw i nadziei związanych z suplementacja folianami i B12. Profilaktyka rozszczepu kręgosłupa już w tym tygodniu ciazy jest chyba "odhaczona". Ale zostaję kwestia zakrzepowa i gospodarka żelazowa. Oboje moi hematolodzy mówili, że to jest ważne w ciąży. Może poszukaj preparatów Life Extension z mniejszą dawka folianow, wydrukuj i spytaj pani profesor o opinie, czy możesz na to przejść i powtórzyć po kilku tygodniach homocysteine. Oni nie mają jakiegoś preparatu wielowitamiowego dla ciężarnych?
Tak, ona chyba też uważa, że nie ma to związku z autyzmem . Zresztą twierdzi że sama prowadziła badania na kobietach które suplementowaly duże dawki kwasu foliowego i wszystko było ok. Mam nadzieję że ja nie jestem jej królikiem doświadczalnym.
Od wczoraj biorę też jakis preparat naturalny przez nią polecany z żelazem - floradix. Jest to taki syrop do picia.

Co to innych supli to muszę poszukać.
 
Tak, ona chyba też uważa, że nie ma to związku z autyzmem . Zresztą twierdzi że sama prowadziła badania na kobietach które suplementowaly duże dawki kwasu foliowego i wszystko było ok. Mam nadzieję że ja nie jestem jej królikiem doświadczalnym.
Od wczoraj biorę też jakis preparat naturalny przez nią polecany z żelazem - floradix. Jest to taki syrop do picia.

Co to innych supli to muszę poszukać.
Ja mam chela ferr med plus 👍
 
Tak, ona chyba też uważa, że nie ma to związku z autyzmem . Zresztą twierdzi że sama prowadziła badania na kobietach które suplementowaly duże dawki kwasu foliowego i wszystko było ok. Mam nadzieję że ja nie jestem jej królikiem doświadczalnym.
Od wczoraj biorę też jakis preparat naturalny przez nią polecany z żelazem - floradix. Jest to taki syrop do picia.

Co to innych supli to muszę poszukać.
Floradix wygląda OK ;) na głęboką anemię pewnie nie pomoże, ale profilaktycznie spox.
 
Cześć dziewczyny,
jestem po poronieniu samoistnym,za moment miną 2 tygodnie,a wczoraj wyszły mi pozytywne testy owulacyjne! Do tego piękny śluz.
Ostatnie usg miałam 3.07 i widoczny był pęcherzyk 17,5 mm, ale też marne endometrium bo dopiero co oczyściła się macica. Beta hcg z wczoraj 20 miU/ml, ciągle spada i jak widzę niewiele zostało.Ginekolog pozwolił działać, a ja siedzę i zastanawiam się jakie są szanse: po pierwsze o ile w ogóle endometrium ruszyło(to możliwe?) to co w przypadku starań teraz w momencie kiedy jeszcze w organizmie utrzymuje się minimalna ilość bety?
Za jakieś kilka dni pewnie się unormuje, ale czy to w czymś przeszkadza ? Czy ktoś się orientuje bo mam mętlik w głowie:>

Wiadomość
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny😊. Jestem zupełnym świeżakiem u was. Opiszę wam po krótce z czym przychodzę. Mam 31 lat. Pierwszą ciążę straciłam 10 lat temu (21tydzień), drugą 8 lat temu (26 tydzień) przy drugiej miesiąc w szpitalu bez możliwości wstania nawet do łazienki, nie udało się, cc i córka przeżyła 9h😢. Okazało się że mam problemy ze skracającą się szyjką. Chciałabym spróbować jeszcze raz, już swiadoma. Od czego zacząć? Pomożecie? ☺
 
Witajcie Dziewczyny, jestem po przejściach i w sumie ponad 2,5 roku starań i dwa dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Mam jednak ogromną obawę jeśli chodzi o przyrost hormonu :(
5.07. godz 9:30 wynik bhcg 35,52
7.07. godz 8:30 wynik bhcg 58,87
Według wszystkich kalkulatorów przyrost jest 68% czyli w normie, ale czytałam że przy takich małych wartościach beta powinna szybciej rosnąć, więc wariuję. Czy którejś z Was się powiodło przy takich wynikach? :(
 
Witajcie Dziewczyny, jestem po przejściach i w sumie ponad 2,5 roku starań i dwa dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Mam jednak ogromną obawę jeśli chodzi o przyrost hormonu :(
5.07. godz 9:30 wynik bhcg 35,52
7.07. godz 8:30 wynik bhcg 58,87
Według wszystkich kalkulatorów przyrost jest 68% czyli w normie, ale czytałam że przy takich małych wartościach beta powinna szybciej rosnąć, więc wariuję. Czy którejś z Was się powiodło przy takich wynikach? :(
Myślę, że póki jest przyrost na tak wczesnym etapie nie można nic przesądzić. Może zrób jeszcze jeden przyrost, a jesteś już po @?
 
reklama
Do góry