reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No właśnie teraz mój gin jest na urlopie potem ja więc chyba w sierpniu skonsultuje co i jak
Pewnie, nie zaszkodzi skonsultować.

U mnie niestety trochę kiepsko. Bardziej urosly tylko 3 pęcherzyki. To niestety za mało w naszym przypadku. Kazała dalej stymulować, może jeszcze podrosna.
Narazie się nie przejmuje, to jeszcze nie koniec i nie ma co się poddawać...
 
reklama
Tak, ale bardzo mało. 1 mikrogram w Uno, 4 mikrogramy w Classic. Ja mam zapisane przez hematologa na MTHFR 100 poza ciąża i 1000 w ciąży. Jem mięso.
A co kochana sądzisz o produkcie life extention homocysteina Resist (właśnie dziś dostałam od kuriera) i zastanawiam się czy brać, bo mąż zamowil
 
Dziewczyny, czy hematolog jest odpowiednim lekarzem przy mutacjach MTHFR? Chciałabym skonsultować moja sytuacje jeszcze z kimś niezależnym ale nie wiem jaki specjalista się tym zajmuje 🤔
 
A jaka wit b12 1000 dawki polecasz
Ja mam w miarę zaufanie do firmy Bicaps. Kupowałam kilka razy folian z B12 firma Pharmovit. Skład mi pasował, drobna tabletka, ale na 2 czy 3 opakowania, które miałam z tej firmy, w każdym były pojedyncze pęknięte kapsułki. Także trochę mam wątpliwości co do jakości. Natomiast od prawie 3 lat w ciąży nie byłam (przygotowuje się, ale mam różne problemy do wyprostowania), więc trochę eksperymentuje z różnymi suplementami + biore pod uwagę innych członków mojej rodziny. Na przykład moje dziecko ma brać B12 jeszcze pod inną formą niż metylowana, więc teraz skupiam się na innych preparatach. Ale jak przyjdzie Ci ten niebieski modulator homocysteiny Life Extension to masz tam właśnie 1000 metylokobalaminy - pod tą nazwą szukaj metylowanej B12. Zwykla nazywa się cyjanokobalamina.
 
Dziewczyny, czy hematolog jest odpowiednim lekarzem przy mutacjach MTHFR? Chciałabym skonsultować moja sytuacje jeszcze z kimś niezależnym ale nie wiem jaki specjalista się tym zajmuje [emoji848]
Ja byłam u dwóch i wiedzieli tylko podstawowe rzeczy, natomiast oni patrzą na kwas foliowy i na B12 jako na witaminy, które biorą udział w procesach krwiotwórczych i antyzakrzepowych, więc są w stanie powiedzieć, czy homocysteina i poziomu witamin we krwi są OK. Natomiast największą wiedzę o MTHFR to jednak spotkałam u osób przeszkolonych w genomice. Przy czym zrobiłam dziecku badanie szersze niż to z TestDNA i "genomik" rozpracował na tej podstawie różne suplementy dla niego. Myślę, że Twoje dawki są tak nietypowe a bycie w ciąży jest wyjątkowa okolicznością, że nie masz co liczyć na rzetelne opinie oparte o dowody czy chociaż podejrzenia naukowe :(
 
Ja mam w miarę zaufanie do firmy Bicaps. Kupowałam kilka razy folian z B12 firma Pharmovit. Skład mi pasował, drobna tabletka, ale na 2 czy 3 opakowania, które miałam z tej firmy, w każdym były pojedyncze pęknięte kapsułki. Także trochę mam wątpliwości co do jakości. Natomiast od prawie 3 lat w ciąży nie byłam (przygotowuje się, ale mam różne problemy do wyprostowania), więc trochę eksperymentuje z różnymi suplementami + biore pod uwagę innych członków mojej rodziny. Na przykład moje dziecko ma brać B12 jeszcze pod inną formą niż metylowana, więc teraz skupiam się na innych preparatach. Ale jak przyjdzie Ci ten niebieski modulator homocysteiny Life Extension to masz tam właśnie 1000 metylokobalaminy - pod tą nazwą szukaj metylowanej B12. Zwykla nazywa się cyjanokobalamina.
Jest metylokobalamina👍 1000 mcg
 

Załączniki

  • 6A240F4D-9CC2-4739-ABB0-3C20C9BD384C.jpeg
    6A240F4D-9CC2-4739-ABB0-3C20C9BD384C.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 33
reklama
Ja brałam complex aliness i do tego folian również z Aliness ale ta immunolog kazała mi to odstawić i zamieniła mi na jeden suplement: Homocysteine Resist i powiedziała że w tym są już te suplementy. Ale u mnie byl taki problem właśnie że po tym z Aliness Wit. B12 skoczyla mi pod górną granicę a homocysteina nie spadała za bardzo.
Po tych lekach od niej w ciągu miesiąca homocysteina spadła mi z 10,5 do 7.
Nie znam tego femibion - znajduje się tam kwas foliowy i B12?
W tym ,,naszym” life extention homocysteine Resis jest już kwas foliowy jako kwas metylowany ?
 
Do góry