reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ej ej, dziewczyny, spokojnie :) ani jedna ani druga strona nie miala nic złego na myśli ani pejti zadając pytanie, ani witch84 odpowiadając. Pisane słowo ma to do siebie że każdy może je zinterpretować tak, jak uważa. Często w zależności od nastroju jaki w danej chwili ma. @Słoneczko świeci jestem na tym forum na tyle długo, że dobrze znam @witch84 i nigdy nikogo celowo tu nie obrażała. Teraz z resztą też nie. A że pisze prawdę co myśli, to chyba akurat dobrze, prawda? :) ja osobiście wolałabym usłyszeć - test zalany jest nie ważny i nic z niego nie wynika, niż "tak tak, na pewno ciąża bo ja tak miałam i się udalo" albo "nie to na pewno nie ciąża bo ja tak miałam i nic z tego "
@Pejti, kup nowy test, powtórz go, bo tu sytuacja jest 50/50 i ten test może oznaczać na prawdę wszystko ;)
 
reklama
Mi się odechciewa wchodzić na to forum, gdy widzę takie wpisy jak Twoje. Na szczęście akurat na tym forum są niezwykle rzadko. Nie mam nic przeciwko dawaniu rad i wyrażaniu zdania, ale pisanie ze coś jest głupota, gdy dziewczyna potrzebuje rady, jest dla mnie nie na miejscu i pozbawione klasy.
Dziekuje, uwazam tak samo.
 
Jak owu była w 16dc, to test zrób w 30dc. Chyba że nie stresuje Cię robienie testów, to możesz robić i codziennie (lub musisz zacząć brać/odstawić leki).
Po co wrzucasz negatyw? Jak ma być kreska to będzie ją widać bez żadnych "machlojek". To już może podpadać pod obsesję ;-)

Zresztą jak owu była w 16dc, to najwcześniej test coś pokaże 26dc. Bez sensu tak szybko robić test. No chyba że ktoś lubi - ale pytać w necie czy ktoś coś widzi jest głupie.
OMG ale pojechałaś po bandzie 🙄 Wcale nie negatyw. Blada kreska jest, jak ktoś nie widzi to niech zaopatrzy się w okulary.
@Pejti kwestia jest tylko taka, że test może być felerny. Powtórz jutro, a najlepiej pojutrze. 25dc to jeszcze bardzo wcześnie. Koło 27-28dc powinien być bardziej wiarygodny.
 
OMG ale pojechałaś po bandzie 🙄 Wcale nie negatyw. Blada kreska jest, jak ktoś nie widzi to niech zaopatrzy się w okulary.
@Pejti kwestia jest tylko taka, że test może być felerny. Powtórz jutro, a najlepiej pojutrze. 25dc to jeszcze bardzo wcześnie. Koło 27-28dc powinien być bardziej wiarygodny.
Tak ten test wyglada teraz.... Nie wiem co myslec moze to tylko reakcja chemiczna przez zalanie. Powtorze jutro i po jutrze i zobaczymy.
 

Załączniki

  • IMG_20210502_164114.jpg
    IMG_20210502_164114.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 108
Tak ten test wyglada teraz.... Nie wiem co myslec moze to tylko reakcja chemiczna przez zalanie. Powtorze jutro i po jutrze i zobaczymy.
Zdecydowanie do powtorki. Po pierwsze że był zalany, ale przede wszystkim testy ciążowe należy czytać po 5 minutach, bo jak one sobie tak leżą to po tylu godzinach ta druga kreska się pojawią z powodu reakcji chemicznej, a nie z powodu ciąży. Wyrzuć go żeby cie już nie korciło :p
 
@Magda_krk Daj znać co Ciebie!!! Mam nadzieję, że brak wieści, to dobre wieści.

@izzy_j Trzymam kciuki by poszło po Twojej myśli i transfer się odbył!

Kto teraz pierwszy w kolejce do rozpakowania a kto do testowania?
 
reklama
Do góry