reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Super! Gratulacje!
Ja miałam być mamą grudniową 2020 ale los zadecydował że będę rodzić w czerwcu. U Ciebie też na pewno wszystko będzie już dobrze [emoji4]
Ale szybko czas płynie [emoji44] Trzymam mocno kciuki za Was czerwcówki. Miałam być jedną z Was ale się nie udało. Jestem za to na najlepszej drodze by szczęśliwi być październikową mamą [emoji173]

Lekarz potwierdził ostatnio że będzie synek [emoji4]Zobacz załącznik 1266563
 
reklama
Witam, dziewczyny piszę z pytaniem..
Po mojej ciąży biochemicznej ze stycznia strasznie rozregulowal mi się cykl z 31 na 40 dni.. i jest to 3 cykl po poronieniu i jest mniej obfity... Znaczenie..
Miała któraś z Was tak?
 
Fatalnie, gorzej niż wczoraj. Mąż mnie prowadzi do łazienki, pomaga zmieniać pozycje jak leżę, suchy kaszel mnie męczy jak nigdy w życiu. Temperaturę udaje mi się zbijać tylko do 37,6 a potem znowu rośnie. Robię inhalacje, koleżanka wykupiła mi leki i podrzuciła nam pod drzwi. Bardzo zmarzłam w tym szpitalu i przez to się gorzej czuję. Staram się dużo wody pić, ziółka z miodem, napój imbirowy. Chciałabym mieć to jak najszybciej za sobą 🙂
Wszystko w porzadku? Jak sie czujesz?
 
Cześć dziewczyny, witam się w tym wątku.
Stwierdzono u mnie w 8+5 poronienie. Zarodek zatrzymał się na 6+2. Miałam poronić sama i tak też się stało. Wczoraj miałam wizytę kontrolną i ładnie się wszystko oczyszcza.. Został jeden mały kawałeczek, więc jeszcze raz kontrola za tydzień.
Lekarz jednak kazał mi odczekać 3 miesiące do kolejnych starań. Nie zasugerował żadnych badan itp. Czytam tu różne informacje i zachodzę w głowę czy czekać te 3 miesiące czy zacząć wcześniej . Póki co jestem wykończona fizycznie i nieco psychicznie, ale myślę, że jak bóle miną mogłabym próbować znowu. Dostałam tylko informację, że przy kolejnej ciąży dostanę leki na podtrzymanie i tyle.
Polecicie mi coś w tej sytuacji ?
Bardzo mi smutno tez to przeszłam. Mi mówil lekarz ze zacząć się starać po pierwszej miesiączce odrazu i tak zrobiłam chociaż na sor mówili żeby odczekać 4 miesiące. 🤯 Zaszłam w ciąże po drugiej miesiączce 🥰 odrazu pyk.
bralam od owulacji duphaston 2 razy dziennie potem od zrobieni testu dalej bez przerwy. U mnie przyczyna 1 poronienia raczej był niski progesteron miałam na prawdę mały.
 
Hej dziewczyny jestem już w 2 trymestrze. Pierwsza ciąże poroniłam aktualnie jest wszystko super będzie chłopak :-))) 🥰 tylko powiedzcie mi co wasi lekarze mówią na temat współżycia jak już jesteście w tej drugiej ciąży?? Mieliśmy zakaz do 12 tyg wogole a teraz mówił ze możemy spróbować ale ze jakby były jakieś plamienia albo coś to nic nie robić.. taaa... super nie wiem co robić czy spróbować czy lepiej darować sobie do końca ciąży?🤯 ja jestem to stanie zrobić dla dzidzi ale mąż po ścianach chodzi 😅
 
reklama
Hej dziewczyny jestem już w 2 trymestrze. Pierwsza ciąże poroniłam aktualnie jest wszystko super będzie chłopak :-))) 🥰 tylko powiedzcie mi co wasi lekarze mówią na temat współżycia jak już jesteście w tej drugiej ciąży?? Mieliśmy zakaz do 12 tyg wogole a teraz mówił ze możemy spróbować ale ze jakby były jakieś plamienia albo coś to nic nie robić.. taaa... super nie wiem co robić czy spróbować czy lepiej darować sobie do końca ciąży?🤯 ja jestem to stanie zrobić dla dzidzi ale mąż po ścianach chodzi 😅
Ja w ogóle nie miałam zakazu, ale od drugiego trymestru już normalnie wspolzylam, bo w pierwszym się bałam.
 
Do góry