reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Magda_krk Daj znać co Ciebie!!! Mam nadzieję, że brak wieści, to dobre wieści.

@izzy_j Trzymam kciuki by poszło po Twojej myśli i transfer się odbył!

Kto teraz pierwszy w kolejce do rozpakowania a kto do testowania?
Dzięki, ale podjęliśmy decyzję że poczekam do następnej owu...na spokojnie z pewnymi wynikami, trudno wolę odżałować teraz 400 niż nieudany transfer bo tu nawet jeden dzień ma duże znaczenie.
 
reklama
@Magda_krk Daj znać co Ciebie!!! Mam nadzieję, że brak wieści, to dobre wieści.

@izzy_j Trzymam kciuki by poszło po Twojej myśli i transfer się odbył!

Kto teraz pierwszy w kolejce do rozpakowania a kto do testowania?
Ja mam obecnie 25dc i fajnie by było testować ale zobaczymy jak to poszło w tym miesiącu :) bo ani brzuch ani piersi mnie nie bolą a zawsze podczas okresu przed i po pierwszym poronieniu i przy poprzednich ciążach bolalo to i to czyli niby jakoś dziwnie ale nie chce się nakręcać 🧐 ostatnio coraz częściej mam myśli, kiedy w końcu nadejdą jakieś pozytywy, chyba ta pogoda tak na mnie działa 😪
 
Ja mam termin na początku czerwca, nie wiem czy ktoś w maju jest [emoji848][emoji16]
@Magda_krk Daj znać co Ciebie!!! Mam nadzieję, że brak wieści, to dobre wieści.

@izzy_j Trzymam kciuki by poszło po Twojej myśli i transfer się odbył!

Kto teraz pierwszy w kolejce do rozpakowania a kto do testowania?
 
@aga.i.nieszka Ja też miałam termin na czerwiec - dokładnie z USG wychodziło mi na moje urodziny... Ale syn mi psikusa zrobił i urodził się dzień przed urodzinami męża w maju. O miesiąc za wcześnie ;-)

@aniul92 Ja za każdym razem czułam się jakbym miała dostać @. Mąż miał za to lepsze wyczucie i ile razy stwierdził "Weź ty lepiej test zrób" - to zawsze wychodził pozytywny ;p Mimo że ja się upierałam, że nic z tego. Także trzymam kciuki za ten cykl.
 
Weź nie strasz [emoji16][emoji16][emoji16]
@aga.i.nieszka Ja też miałam termin na czerwiec - dokładnie z USG wychodziło mi na moje urodziny... Ale syn mi psikusa zrobił i urodził się dzień przed urodzinami męża w maju. O miesiąc za wcześnie ;-)

@aniul92 Ja za każdym razem czułam się jakbym miała dostać @. Mąż miał za to lepsze wyczucie i ile razy stwierdził "Weź ty lepiej test zrób" - to zawsze wychodził pozytywny ;p Mimo że ja się upierałam, że nic z tego. Także trzymam kciuki za ten cykl.
 
@Magda_krk Daj znać co Ciebie!!! Mam nadzieję, że brak wieści, to dobre wieści.

@izzy_j Trzymam kciuki by poszło po Twojej myśli i transfer się odbył!

Kto teraz pierwszy w kolejce do rozpakowania a kto do testowania?
Do testowania nie wiem, ale jest nas kilka do rozpakowania na czerwiec ;)
@aga.i.nieszka @kasiula222 @Nadzieja_31 @Vingag ja ;) także myślę że już niedługo pojawią się nowe bobaski ;)
Dzięki, ale podjęliśmy decyzję że poczekam do następnej owu...na spokojnie z pewnymi wynikami, trudno wolę odżałować teraz 400 niż nieudany transfer bo tu nawet jeden dzień ma duże znaczenie.
Myślę że podjęłaś bardzo dobra, choć ciężka, decyzja :)
 
Ale szybko czas płynie [emoji44] Trzymam mocno kciuki za Was czerwcówki. Miałam być jedną z Was ale się nie udało. Jestem za to na najlepszej drodze by szczęśliwi być październikową mamą [emoji173]

Lekarz potwierdził ostatnio że będzie synek [emoji4]
Do testowania nie wiem, ale jest nas kilka do rozpakowania na czerwiec ;)
@aga.i.nieszka @kasiula222 @Nadzieja_31 @Vingag ja ;) także myślę że już niedługo pojawią się nowe bobaski ;)

Myślę że podjęłaś bardzo dobra, choć ciężka, decyzja :)
20210426_123928.jpeg
 
reklama
Do góry