reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cholera dziewczyny transfer chyba trzeba będzie przełożyć ... ja przysięgam że jak jest już dobrze to coś się musi sp... Pojechałam dziś ponad 200 km żeby w klinice zrobić badania co do owu bo wg tych z wczoraj pani dr nie mogła jeszcze ocenić kiedy owu. Wg tych z dziś ona uważa że owu jutro max w pon rano no, ale badań przez to wolne nigdzie nie zrobię, więc jeżeli we wtorek prog byłby ok 1 to znaczy że owu była w pon a jak wyjdzie wyższy to nie wiadomo no i wtedy trzeba chyba przesunąć transfer...Na dodatek estradiol spadł mi z ponad 250 na 139 - niby inne laby ale jednostki te same...Jajnik mnie boli jak na owu, śluz też taki jak trzeba...Jeśli miałby być transfer to w pt ale ten estradiol...nie wiem już co robić, na prawdę mam wrażenie że wszechświat staje na głowie żeby mi dać do zrozumienia że nic z tego...takie potknięcia na samym finiszu są naprawdę trudne do ogarnięcia...nie mówiąc już o tym że na monitoring i badania poszło ok 400 i co...w błoto...no ręce mi opadają... 😢
@Magda_krk mam nadzieję że u Ciebie lepiej...
 
reklama
Dziewczyny zrobilam test ciążowy, od razu pojawila sie blada druga kreska, po chwili test wygladal na zalany.... Czy wierzyc takiemu testowi? Miala ktoras z was tak i sie okazalo ze to ciaza? Zrobie jutro test, wiadomo. Jednakże dzis juz chcialabym wiedzieć czy ktoras z Was tak miała. Jestem po dwoch poronieniach.
 

Załączniki

  • IMG_20210502_110312_skalowacz_pl.jpg
    IMG_20210502_110312_skalowacz_pl.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 98
  • IMG_20210502_110312.jpg
    IMG_20210502_110312.jpg
    556,6 KB · Wyświetleń: 109
  • IMG_20210502_110039.jpg
    IMG_20210502_110039.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 124
Dziewczyny zrobilam test ciążowy, od razu pojawila sie blada druga kreska, po chwili test wygladal na zalany.... Czy wierzyc takiemu testowi? Miala ktoras z was tak i sie okazalo ze to ciaza? Zrobie jutro test, wiadomo. Jednakże dzis juz chcialabym wiedzieć czy ktoras z Was tak miała. Jestem po dwoch poronieniach.
Ja miałam dwa razy blada kreskę, raz byłam w ciąży a raz nie, ale mi się nie zalał ;)
 
Dziewczyny zrobilam test ciążowy, od razu pojawila sie blada druga kreska, po chwili test wygladal na zalany.... Czy wierzyc takiemu testowi? Miala ktoras z was tak i sie okazalo ze to ciaza? Zrobie jutro test, wiadomo. Jednakże dzis juz chcialabym wiedzieć czy ktoras z Was tak miała. Jestem po dwoch poronieniach.
Na tym drugim widać słaba druga kreskę, a na reszcie nic nie widzę ale to też pewnie światło może odbijać dlatego. Powtórz jutro. Który to dzień cyklu?
 
Na tym drugim widać słaba druga kreskę, a na reszcie nic nie widzę ale to też pewnie światło może odbijać dlatego. Powtórz jutro. Który to dzień cyklu?
25 dc alw mam nieregularne i pcos.. Okres mam miedzy 28 a 38 dni, owulacja tym razem była w 16 dc na 99%
 
Jak owu była w 16dc, to test zrób w 30dc. Chyba że nie stresuje Cię robienie testów, to możesz robić i codziennie (lub musisz zacząć brać/odstawić leki).
Po co wrzucasz negatyw? Jak ma być kreska to będzie ją widać bez żadnych "machlojek". To już może podpadać pod obsesję ;-)

Zresztą jak owu była w 16dc, to najwcześniej test coś pokaże 26dc. Bez sensu tak szybko robić test. No chyba że ktoś lubi - ale pytać w necie czy ktoś coś widzi jest głupie.
 
Omg ale jestes niemila.... Dlaczego nie mozna sie poradzic? Po to jest to forum albo? Kreska jest, widac ja golym okiem, poprostu nigdy nie mialam takiego pozytywnego ale zalanego...... Zrobie test jeszcze jutro, pytanie bylo czy ktoras tak miala i czy to znaczylo ciaze. Poprostu. A nie czy widac.... Bo widac na bank.
 

Załączniki

  • IMG_20210502_115659.jpg
    IMG_20210502_115659.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 114
reklama
Moim zdaniem nie widać. Przecież Ci poradziłam byś zrobiła test w 30dc. A ty się na siłę czegoś upatrujesz?
I co Ci to da, że ktoś napisze, że nie widzi, a druga osoba że coś tam może i prześwituje??
Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość - a tej zarówno ciąża, jak i późniejsze macierzyństwo uczy od samego początku.

PS, Jak masz problem z odczytaniem testu, to idź do labu i zrób betahcg. Będziesz miała czarno na białym dokładną wartość liczbową.
 
Do góry