reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Moim zdaniem nie widać. Przecież Ci poradziłam byś zrobiła test w 30dc. A ty się na siłę czegoś upatrujesz?
I co Ci to da, że ktoś napisze, że nie widzi, a druga osoba że coś tam może i prześwituje??
Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość - a tej zarówno ciąża, jak i późniejsze macierzyństwo uczy od samego początku.
Tyle ze na nie pytam czy widac.... Pytam czy ktoras z was miala zalany test pozytywny i nie byl to odczyn chemiczny tylko ciaza.... Zrozum
 
reklama
Omg ale jestes niemila.... Dlaczego nie mozna sie poradzic? Po to jest to forum albo? Kreska jest, widac ja golym okiem, poprostu nigdy nie mialam takiego pozytywnego ale zalanego...... Zrobie test jeszcze jutro, pytanie bylo czy ktoras tak miala i czy to znaczylo ciaze. Poprostu. A nie czy widac.... Bo widac na bank.
Zalany test jest nieważny, oczywiście mógł się zalać pokazać i pozytywną ciążę, a kobieta była faktycznie w ciąży, tylko to jest zbieg okoliczności. Test nie pokazał kreski przez ciążę, tylko przez wadę.

A ten test jest negatywny więc nie rozumiem pytania, czemu pytasz czy pozytywny zalany test może pokazywać ciążę.
 
Jak jest zalany test - to samo przez się mówi o tym, że wynik jest nieważny 🤷‍♀️
Nie ma co się doszukiwać i tego rozpamiętywać. Może jesteś w ciaży, może nie jesteś. Nikt Ci tu tego ani nie potwierdzi, ani temu nie zaprzeczy. Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz? Bo co to zmieni, że ktoś napisze, że był w ciąży, a ktoś inny, że nie był 🤷‍♀️

PS. I żeby był spokój na tym kończę wywód.
 
Moim zdaniem nie widać. Przecież Ci poradziłam byś zrobiła test w 30dc. A ty się na siłę czegoś upatrujesz?
I co Ci to da, że ktoś napisze, że nie widzi, a druga osoba że coś tam może i prześwituje??
Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość - a tej zarówno ciąża, jak i późniejsze macierzyństwo uczy od samego początku.

PS, Jak masz problem z odczytaniem testu, to idź do labu i zrób betahcg. Będziesz miała czarno na białym dokładną wartość liczbową.
Tak jak pisalam.....
Nie mam mozliwosci zbadac bety bo jestem za granica i trzeba miec na wszystko skierowanie.... Zanim dostane skierowanie mina 2 dni a musze zaczac brac luteine jezeli sie udalo.... Dobra koncze temat bo widze ze zle trafilam.... Pytam o cos innego a co innego odpowiadasz.
Co do cierpliwosci, wiem co to jest bo mam juz jedno dziecko.
 
Jak bierzesz luteinę, to okres i tak przyjdzie... Czy będziesz go brała czy nie. Więc jak masz wątpliwości, to po prostu ją bierz.
 
Tak jak pisalam.....
Nie mam mozliwosci zbadac bety bo jestem za granica i trzeba miec na wszystko skierowanie.... Zanim dostane skierowanie mina 2 dni a musze zaczac brac luteine jezeli sie udalo.... Dobra koncze temat bo widze ze zle trafilam.... Pytam o cos innego a co innego odpowiadasz.
Co do cierpliwosci, wiem co to jest bo mam juz jedno dziecko.
Spokojnie 😘 ja na Twoim miejscu kupiłabym jeszcze dwa różne testy i powtórzyła za kilka dni, ten być może jest wadliwy :)
 
@Słoneczko świeci Ja tam lubię nazywać rzeczy po imieniu. Czasem warto komuś oczy otworzyć, ale być może po prostu jestem zbyt dosadna i mówię prostu z mostu. Ale moim zdaniem - czasem trzeba.
Myślę też, że niepotrzebnie @Pejti poczuła się urażona, bo nigdzie nie oceniałam jej osoby. Jak za wszystkie tutaj trzymam kciuki, by jej się udało. Ale moje zdanie jest jak powyżej i też mogę ocenić czyjąś wypowiedź, bo po to jest forum.
A tylko głaskania wszystkich po czółku nie zawsze jest wskazane 🤷‍♀️
 
A ja w ogóle uważam że robienie testu ciążowego przed terminem miesiączki jest bez sensu. Tak samo jak latanie na betę co chwilę, niepotrzebny stres. Test pozytywny, poczekać na wizytę u gina i tyle. Co ma być to będzie i tak już w tym momencie nie będziemy mieć na to wpływu. Co innego w przypadku dziewczyn, które muszą brać leki zaraz jak zajdą w ciążę, tu jeszcze jest zrozumiałe wykonywanie bety czy szybciej testu ale to innym wpadki uważam że to bezsensowne stresowanie się
 
reklama
@Słoneczko świeci Ja tam lubię nazywać rzeczy po imieniu. Czasem warto komuś oczy otworzyć, ale być może po prostu jestem zbyt dosadna i mówię prostu z mostu. Ale moim zdaniem - czasem trzeba.
Myślę też, że niepotrzebnie @Pejti poczuła się urażona, bo nigdzie nie oceniałam jej osoby. Jak za wszystkie tutaj trzymam kciuki, by jej się udało. Ale moje zdanie jest jak powyżej i też mogę ocenić czyjąś wypowiedź, bo po to jest forum.
A tylko głaskania wszystkich po czółku nie zawsze jest wskazane 🤷‍♀️
Mi się odechciewa wchodzić na to forum, gdy widzę takie wpisy jak Twoje. Na szczęście akurat na tym forum są niezwykle rzadko. Nie mam nic przeciwko dawaniu rad i wyrażaniu zdania, ale pisanie ze coś jest głupota, gdy dziewczyna potrzebuje rady, jest dla mnie nie na miejscu i pozbawione klasy.
 
Do góry