reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czesc czy ktoras z was miala poronienie wywolane farmakologicznie w szpitalu ile po nim krwawilyscie? I jak bylo obfite te krwawienie?
W piatek dostalam w szpitalu tabletki bo w 9 tygodniu zatrzymalo sie serduszko w nocy dostalam skurczy i wszystko poszlo ze mnie lekarz w sobote zrobil usg i powiedzial ze moge isc do domu ze wszystko sie oczyscilo tylko ze mam obawy bo lekko tylko krwawie teraz czy to normalne ?
Ja pierwsze poronienie miałam wywoływane tabletkami, po których lekko tylko plamilam i musialam mieć łyżeczkowanie. I po zabiegu miałam 5dni średnio obfitego krwawienia, potem z 10dni plamien no i po 2,5tyg normalnie przyszła @. U mnie ciąża trochę młodsza bo zatrzymała się 6-7tydz a dowiedziałam się w 10.
 
Ja pierwsze poronienie miałam wywoływane tabletkami, po których lekko tylko plamilam i musialam mieć łyżeczkowanie. I po zabiegu miałam 5dni średnio obfitego krwawienia, potem z 10dni plamien no i po 2,5tyg normalnie przyszła @. U mnie ciąża trochę młodsza bo zatrzymała się 6-7tydz a dowiedziałam się w 10.
A to mam sie martwic ze niemialam lyzeczkowania ? I tylko lekko krwawie?
 
A lekarz nie wspominał, żebyś przyszła za niedługo na kontrolę? Zbadała betę itp.? Dostałaś jakiś antybiotyk?
Powiedzial ze kontrola po pierwszym okresie. Bety nie robil. Bo w piatek poszlam na wizyte do gin bo lekko plamilam i wyszlo ze serduszko nie bije gin powiedzial ze to sie stalo dzien wczesniej bo tak z usg to wygladalo i odrazu tego samego dnia szpital i tabletki i na drugi dzien do domu
 
reklama
Do góry