reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny,gdzie się medale kupuje,bo mi się chyba taki duży należy,wytrzymałam z chłopem 11 lat:sorry2::szok::baffled:
 
Gabi za taki wyczyn to chyba nie ma tak wielkich medali:-D;-) a tak serio to gratuluję tak długiego stazu i życzę następnych 11 albo nie następnych 50 lat w małżeństwie niech wam zawsze słoneczko świeci:-):-):-):tak::tak::tak::tak:

Tolka :-):-):-) przytulam cieplutko pogłaskaj brzusio od cioci z internetu;-)

batonik nie martw sie na zapas może dziewczyny mają rację z tym badaniem ciąży główka do góry. Ja sie na tym liczeniu nie znam:zawstydzona/y: bo nie musiałam nigdy tak liczyć. Całym serduszkiem jestem z Tobą

daga
czyżby to już?:-) bo znikłaś nam z wątku

joasia
Jak tam fenoterolek działa?:-D:-p leż ile się da jak dzidzia się urodzi to zatęskinisz za tymi czasami:-)

dlaczegotak a jak dzisiaj samopoczucie? dzidzia szaleje?

słodziutkie
pozdrowienie dal was oby @ przyszła jak najszybciej a potem to już.....sami wiecie

muffy
I jak tam poszukiwania mieszkanka?znaleźliście coś?

maggie Byłaś u lekarza czy sama sie leczysz? i jak tam żurawinki nie masz dosyć?:-)

Wszystkim nie wymienionym wielkie:-):-):-):-):-):-):-):-)

A ja mam dzisiaj dobry humorek. Kacperek juz całkiem nie gorączkuje ładnie przespał nockę. Dziecko zdrowe i odrazu humorek wrócił . Oj jak mój synuś jest chory to ja dwa razy bardziej. wczoraj nie mogłam w pracy usiedzieć, dobrze że mąż miał wolne to z nim posiedział, ale serce mamy i tak było w domku.
 
Cześć dziewczynki. Dawno mnie nie było. Ciesze się ,ze zafasolkowane mają się dobrze. Przykro mi ,że się znowu przybyło Aniołkowych Mamuś. Mam nadzieje,że już niedługo tak jak i kilka z nas dołączycie do gronach oczekujących Małego Wielkiego cudu. Tule Was mocno do serca i wiedzcie,że jesteście w najlepszym miejscu, jeżeli chodzi o wypłakanie się i poszukiwanie zroumienia i pocieszenia.
U nas ok. Mała kopie jak oszalała. Czekam na spotkanie z lekarzem , bo chcą ocenić moje łozysko. Nisko było połozone i teraz chcą sprawdzić czy się przemieściło czy nie , bo wtedy muszą zdecydować, czy będę miała cesarkę. Wolałabym nie, no ale wszystko dla mojej Maryni. A moja Marynia to mała terrorystka. Slucha się tylko Tatusia, lezy centralnie na moim żołądeczku co powoduje u mnie ogromne zgagi. No i oczywiście ulubiony ból każdej z nas - ból pleców. No ale dajemy radę. Od 1 kwietnia idę na urlop i bedę oczekiwała mojej córeczki. Mamy juz dla niej wszystko i teraz tylko odpowiednio musimy wszystkie rzeczy ustawić. Pod koniec kwietnia przylatuje moja Mamusia, która wraz z moim mężem będzie asystowac przy porodzie. :-)
Tolusia kochanie tule Was mocno i modlę się za Was. Jakby coś , jestem...
Moje kochane Aniołkowe Mamusie. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie za te, które są w ciązy i o szczęścliwe zafasolkowanie dla tych , które oczekują...Całuski:-)
 
Hej babeczki.

Sorki że napisze szybciutko - MŁODY WON Z BRZUCHA!!!!!!!!! (jak się domyślacie porodu ani widu ani słychu a ja mam nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:)

Batonik - u mnie ciąża na usg została potwierdzona dopiero 2 tyg po spodziewanej @ więc niemartw się. Wszystko może się zdarzyć. Trzymam kciuki!!!

Toluś - ściskamy Was mocno i przesyłamy pozytywne fluidki.

cfcgirl - juz się martwiłam o Was.

Narazie
 
Cześć dziewczyny
Ciesze że tu jest takie forum bo jestem w ciąży i bardzo się z tego ciesze ale 2 lata temu poroniłam swoje maleństwo i w tej ciąży jestem troche przewrażliwiona
pozdrawiam Beata
 
betti Witaj gratuluje fasolki która jest w twoim brzusiu. To normalne że sie boisz ale głowa do góry wszystkie razem z Tobą "pochodzimy" w tej ciąży więc będzie dobrze:-):-):-):-)

cfcgirl
zaglądaj częściej

dlaczegotak to dzisiaj masz dzień piękoności:-) zrób się na bóstwo a pazurki sama robisz czy ktos ci robi
 
Cześć Dziewczynki ;)
7 lat temu poroniłam, i jak się domyślacie , to był najgorszy dzień mojego życia.
..... Ale dzisiaj poszłam do ginekologa i on potwierdził...BĘDZIEMY MIELI DZIDZIĘ!!!!
Jestem tochę smutna, bo powiedział, że maleństwo jest trochę za małe( różnica 10 dni) izapisał mi tabletki na podtrzymanie ciąży. Kazał dużo leżeć, ale ja i tak jestem ciągle śpiąca ;-). Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i fasolka urośnie do rozmiaru bobika ;)
Pozdrawiam Was serdecznie moje BRZUCHATKI ;)
PS Stwierdził 8 tyg i 5 dni (6 tyg i 5 dni)
 
jezyk cześć
Bardzo się ciesze że nosze tą fasolke w brzuchu bo mam już troche latek i po poronienu myślałam że już nam się nie uda. Dziś byłam u ginekologa i słyszałam jak bije serduszko maleństwa
 
reklama
Czesc dziewczynki! Ja tylko na chwileczke, bo mam krotkie okienko, potem jeszcze jedna godzinka lekcji i wskakuje w pociag, zeby spedzic weekend u najdrozszego. Ale nie mialam czasu zrobic sie na bostwo ...
Za to zabieram ze soba sterte probnych matur do poprawy... Jestem romantyczna jak betoniarka....

Wyglada na to, ze zapalenie pecherza PRZESZLO, ale pilam chyba naprawde ze 3 litry tych zurawin dziennie. I dalej pije. Zapisalam sie profilaktycznie do lekarza na przyszly wtorek w razie jakby byl nawrot, wczesniej terminow nie bylo, a za wizyte u wredoty u ktorej bylam ostatnio podziekowalam.

Co staranek - przytulanek to nie wiem :no: bo ten pecherz, pewnie tam siedza jakie bakterie jeszcze... najdrozszy juz mi zapowiedzial, ze w takim razie bede bede spala na sofie :szok:... bo nie dosc, ze to, to jeszcze chrapie (tzn. ja chrapie ...:zawstydzona/y: niestety) Nie tak strasznie, ale chlopu przeszkadza...

Tolus ! Trzymaj sie kochanie

Batonik! Ty tez skarbie!

Dagus!!! Widzie, ze Ty ciagle w calosci sie trzymasz.

A co u Ewy??? Ktos wie?

Witam serdecznie nowe dziewczynki Miroslave i Betii :-)
Cfc girl :-)

Dla wszysrkich milego, beztroskiego weekendu :tak::tak::tak:
 
Do góry