reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

batonik - nie czekaj!!! idź do innego lekarza, skonsultuj wynik, zrób na własnę reke bete..nie siedź bezczynnie. Naprawde..tulimy Cię mocno i wiemy co przezywasz. Masz nasze wsparcie..szkoda że tylko wirtualne. Głowa do góry i naprawde SKONSULTUJ jeszcze raz się z innym lekarzem!! Nie czekaj do soboty.
 
reklama
Witajcie dziewczyny...

Wiecie co strasznie tu milusio u Was tzn u nas:-)...

Tolus badz silna...Ja wiem ze potrzebujesz czasu ale chce zebys wiedziala, ze jak juz bedziesz gotowa to ja tu jestem...Pozdrawiam Cie i trzymaj sie dla dzidzi...

Trzymam kciuki za wszystkie zafasolkowane mamuski:) i za te co chca fasoleczki oczywiscie tez:tak::-)

Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE ...
 
Byłam już u dwóch lekarzy i obu cos nie pasowało...nie wiem sama co mam robić...czy czekać do soboty a potem zaczac dzialac czy:confused: sama nie wiem...mam metlik w glowie nie mysle juz chyba logicznie...:no:
 
ten drugi nie dał Ci też skierowania na betę? to torszke dziwne ze obydwoje nie dali Ci zadnego siekrowania na badania? Ale naprawdę nic wiecej nie umiem doradzic. Za krótko żona była w ciąży bym wiedział wiecej. Trzymaj sie mocno i moze dziewczyny jak wróca to pomogą Ci coś sensowanego wymyslic... wierze w nie i w to ze wszystko naprawde sie wyjasni.
Tulam
 
:baffled:ta pierwsza lekarka, ktora prowadzila moja pierwsza ciaze dala mi skierowanie na badania,ale cos tez krecila nosem wiec chcialam sie upewnic i poszlam do innego lekarza a on kazal mi przyjechac do szpitala w sobote
 
Batonik- kochana biegiem na bete!!! Musisz sie uspokoic, ubrac i pojechac tam gdzie Ci zrobia bete! Na wlasna reke, nastepna za 2 dni... Bedziesz miala wyniki po 2h. A do cholery co to za lekarze? Zamiast Cie uspokoic, to jeszce poteguja twoj stres! Fasolka jest w brzuszku, a ty nie krwawisz- oni nie maja prawa Cie straszyc!!! Fasolki sie roznie rozwijaja. :tak: Batonik jestem z Wami calym moim sercem i trzymam kciuki, bardzo mocno :tak:
 
Batonik, jak mi przykro, ze musisz przez to przechodzic. Nie wymagaj od siebie superracjonalnego myslenia. Ja bylam u 4 lekarzy, ze potwierdzic martwa ciaze, (a byl to przelom 11-12 tygodnia), bo nie chcialam wierzyc. I nie mialam robionej bety ani razu, bo ``na tym etapie to oczywiste``. Dlugo mi to nie dawalo spokoju. Jak mozesz, zrob bete 2 razy w odstepie 2 dni w tej samym laboratorium.

Ty masz jeszcze bardzo mloda ciaze. Czy jest mozliwe, ze do zaplodnienia doszlo jednak pozniej niz wskazuje na to ostatnia miesiaczka? Bo moglas miec opozniona owulke.... Ktory to powinien byc tydzien wg OM?

Najlepiej teraz czekac, bo na tym etapie zmiany sa z dnia na dzien....Ale latwo mi mowic.
Boziu kochana, nie wiem normalnie co napisac? Czy jest ktos, kto sie teraz moze Toba opiekowac: przyjaciolka , mama ??? jezeli facet odpada :wściekła/y:Tak bym chciala Ci jakos pomoc. Bede sie za Ciebie modlic... a jak nie wierzysz, to kciukasy bede trzymac do bolu

. Bardzo mocno Cie przytulam i jestem myslami z Toba.
 
reklama
Nie dam sie zwariowac poczekam do soboty i pojade do tego szpitala zobacze co powie, zrobi usg i bedzie juz moze lepiej...moze juz nie bedzie mial watpliwosci i powiem zeby mi zrobili badania na wlasna reke..nie moge myslec o tym co by bylo gdyby bo nic nie jest potwierdzonego...musze miec czarno na bialym ze jest albo tak albo tak, na pewno nie dam sobie wsadzic jakichs tabletek dopoki nie bede miala potwierdzenia na 100% :baffled:tylko to czekanie...DOBIJA
 
Do góry