reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

OMG jaki słodziak 😍 nie mam pojęcia gdzie rodzic. Ty gdzie rodzilas w końcu? Bo nie pamietam. Czuje się dobrze, choc chyba gorzej niż w 1 trymestrze 😂
Haha nie mogę z tego! 😂 często słyszę, ze ktoś planuje mieć szybko drugie, ale rownie szybko mu przechodzi xD mój mąż już tez ciagle dopytuje w żartach kiedy staramy się o drugie 😅😅
Ja w wojewódzkim w Gdańsku, wolałabym w UCK ale tam tak ciężko się dostac że nawet nie próbowałam zwłaszcza że ja poszłam na wywołanie w 42tygodniu bo nic się nie działo, a tego dnia co poszłam do wojewódzkiego ze skierowaniem to dziewczyny które poszły do UCK były odsylane do innych szpitali bo tam oczywiście brak miejsc ;)
Dobrze ze tak fajnie znosisz ciążę, u mnie pierwszy trym koszmar był za to później jak młody Bóg 😁😁 szykujesz już powoli wyprawke? ;)
 
reklama
8+4 :) myślę, że mój pierwszy @ po poronieniu to raczej kwestia jakiś regulacji. Byłam ciekawa czy inni też mieli takie przypadki :) od lekarza słyszałam, że ponoć poziom hcg w większości przypadków zaczyna spadać po obumarciu zarodka :)
Już pisałam, że to nie jest ciąża test był negatywny :)
Poziom hcg spada po obumarciu zarodka, to prawda. Ale zanim beta spadnie do 0, to moja trochę czasu. U mnie strata w 7tc i beta spadała 6 tygodni do zera. I to miała na myśli @witch84 bo robiąc tylko test ciążowy A nie poziom beta hcg z krwi, nie masz pewności że beta wynosi dokładnie 0. Może być nawet 20, A test tego nie wylapie z moczu ;)
 
Poziom hcg spada po obumarciu zarodka, to prawda. Ale zanim beta spadnie do 0, to moja trochę czasu. U mnie strata w 7tc i beta spadała 6 tygodni do zera. I to miała na myśli @witch84 bo robiąc tylko test ciążowy A nie poziom beta hcg z krwi, nie masz pewności że beta wynosi dokładnie 0. Może być nawet 20, A test tego nie wylapie z moczu ;)
test medyczny ciążowy z moczu działa ciut inaczej niż test ciążowy z apteki :) z resztą... dziękuję za info ale nadal nie wiem jak to się ma do okresu :)
 
test medyczny ciążowy z moczu działa ciut inaczej niż test ciążowy z apteki :) z resztą... dziękuję za info ale nadal nie wiem jak to się ma do okresu :)
Poziom hcg spada po obumarciu zarodka, to prawda. Ale zanim beta spadnie do 0, to moja trochę czasu. U mnie strata w 7tc i beta spadała 6 tygodni do zera. I to miała na myśli @witch84 bo robiąc tylko test ciążowy A nie poziom beta hcg z krwi, nie masz pewności że beta wynosi dokładnie 0. Może być nawet 20, A test tego nie wylapie z moczu ;)
w aptece (jakby któraś się oparła żeby taki kupować) są testy, które wylapuja stężenie od poziomu 10 ;)
 
Ja w wojewódzkim w Gdańsku, wolałabym w UCK ale tam tak ciężko się dostac że nawet nie próbowałam zwłaszcza że ja poszłam na wywołanie w 42tygodniu bo nic się nie działo, a tego dnia co poszłam do wojewódzkiego ze skierowaniem to dziewczyny które poszły do UCK były odsylane do innych szpitali bo tam oczywiście brak miejsc ;)
Dobrze ze tak fajnie znosisz ciążę, u mnie pierwszy trym koszmar był za to później jak młody Bóg 😁😁 szykujesz już powoli wyprawke? ;)
O kurczę to nawet nie wiedziałam. Dobrze, ze napisałaś.
Mam kupione już kilkadziesiąt ciuszków, bo nie mogłam się opanować przez wyprzedaże 😂 poza tym w sumie nic. Mąż wyjechał na około miesiąc, może jak wróci to będziemy coś więcej ogarniać, bo chcemy w „małym” pokoju tapetę na jedna ścianę położyć :) jak na razie tam jest trochę graciarnia, wiec bez sensu już kupować większe rzeczy, typu wozek czy łóżeczko, dopóki ten pokój nie wyglada tak jak chcemy :D
 
jak na razie tam jest trochę graciarnia, wiec bez sensu już kupować większe rzeczy, typu wozek czy łóżeczko, dopóki ten pokój nie wyglada tak jak chcemy
Nie popełniał mojego błędu, ja wszystko kupiłam żeby rozłożyć w czasie i wygląda tak, że mam zagracone całe mieszkanie w kartonach, szafa leży od czerwca, bo staremu nie chce się zrobić do końca remontu i tak się bujam między kartonami 😒😒😒😒
 
Nie popełniał mojego błędu, ja wszystko kupiłam żeby rozłożyć w czasie i wygląda tak, że mam zagracone całe mieszkanie w kartonach, szafa leży od czerwca, bo staremu nie chce się zrobić do końca remontu i tak się bujam między kartonami 😒😒😒😒
Hehe :) ja jak mojego przydusze to nie będzie miał wyjścia 😃 będziemy pewnie od marca kupować, wiec 3 miesiące powinny wystarczyć :)
 
Cześć, jak u was wyglądała kwestia długości cyklu po poronieniu? Czy któraś miała nieregularne cykle?
Ja zaszłam w ciąże w drugim cyklu po odstawieniu anty. W 8 tygodniu okazało się, że jajo jest puste (poronienie zatrzymane). W szpitalu zrobili zabieg. Po dwóch tygodniach lekarz stwierdził, że wszystko wygląda Ok. @ przyszła po 33 dniach od zabiegu. Teraz mam drugi cykl po poronieniu-34 dzień, testy negatywne a na @ się nie zapowiada. Normalnie miałam cykle 30 dni, regularne. Strasznie mnie to stresuje😩
 
reklama
O kurczę to nawet nie wiedziałam. Dobrze, ze napisałaś.
Mam kupione już kilkadziesiąt ciuszków, bo nie mogłam się opanować przez wyprzedaże 😂 poza tym w sumie nic. Mąż wyjechał na około miesiąc, może jak wróci to będziemy coś więcej ogarniać, bo chcemy w „małym” pokoju tapetę na jedna ścianę położyć :) jak na razie tam jest trochę graciarnia, wiec bez sensu już kupować większe rzeczy, typu wozek czy łóżeczko, dopóki ten pokój nie wyglada tak jak chcemy :D
Ja zaczęłam szaleć z zakupami od polowkowych badań w 22tygodniu z tym że ja dopiero wtedy poznałam płeć ;) ale z tymi ciuszkami to nie dziwie się Tobie, mnie tak poniosło że niektórych nawet nie miała na sobie, szala po brzegi wypchana 😂😂
To już???!!! Jak zleciało! I jak nastrój?? Jak się czujesz? :)
 
Do góry