reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
może to dziwny okres po prostu taki pierwszy :) jak się nie mylę to chyba ciut inaczej będzie to.wygladac po poronieniu samoistnym, inaczej po tabletkach a inaczej po lyzeczkowaniu. to teoria a praktyka mówi, że każda z nas jest inna i jej organizm inaczej będzie to przechodził i reagował:) dziękuję
Podobno ważny jest też poziom prolaktyny. U mnie, w 3 dniu plamienia był na poziomie 57, a jak jest powyżej 50 to można mieć problem, żeby dostać okres... Lekarka poleciła mi brać ziołowe tabletki castagnus. W 3 dniu tego prawdziwego okresu poziom spadł do 39, więc mogło tak być, że ta prolaktyna blokowała... Po ciazy ona musi zacząć spadać, ale u każdego w innym tempie...
 
No dobra a powiedzcie mi zatem muszę odłożyć starania? Jak to z tym

Wtrące się 😉 według mnie na początku lepiej pójść do lekarza niech zobaczy wyniki i zobaczysz czy będzie skłonny dać heparynę jeśli nie warto albo zmienić lekarza albo pójść do genetyka. W tym przypadku wstrzymałabym się jeden cykl póki nie ogarniesz leków 😉
 
Podobno ważny jest też poziom prolaktyny. U mnie, w 3 dniu plamienia był na poziomie 57, a jak jest powyżej 50 to można mieć problem, żeby dostać okres... Lekarka poleciła mi brać ziołowe tabletki castagnus. W 3 dniu tego prawdziwego okresu poziom spadł do 39, więc mogło tak być, że ta prolaktyna blokowała... Po ciazy ona musi zacząć spadać, ale u każdego w innym tempie...
dobrze wiedzieć:) dziękuję
 
Wtrące się 😉 według mnie na początku lepiej pójść do lekarza niech zobaczy wyniki i zobaczysz czy będzie skłonny dać heparynę jeśli nie warto albo zmienić lekarza albo pójść do genetyka. W tym przypadku wstrzymałabym się jeden cykl póki nie ogarniesz leków 😉

Może warto poczekać na wizytę u lekarza ? Będziesz obstawiona lekami i wtedy zaczniesz działać na spokojnie n
Tak tak, wizytę mam 2 lutego czekam na nią. Narazie jestem przed pierwszą @ ale chodziło mi o to czy trzeba odczekać aż leki będą działać czy można zacząć działać od razu z lekami...

Wiecie co człowiek póki nie dotknie go osobiście coś uważa inaczej. My mieliśmy spróbować zajść w ciążę dając sobie rok, jeśli by się nie udało to tak ma być poprostu i nie badamy się ani nic . Udało się w 2 cs, niestety poroniłam a teraz robimy wszystko czego nie chcieliśmy 😂😂czyli badamy się.... Ot takie życie
 
reklama
Mam pytanie odnośnie badania komórek NK.
Pisalyscie że najlepiej wykonać badanie w drugiej fazie cyklu, po owulacji.
Czy w takim razie należy odłożyć starania ? Czy ewentualne zapłodnienie może zaburzyć wyniki ?
Wolę dopytać bo to dość drogie badanie, nie chciałabym go źle wykonać ☺️
 
Do góry