reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej
Odebrałam wynik z genetyki i bliźniaczki były zdrowe,😞... Jutro mam rozmowę z genetykiem odnośnie wyników...
Dzis xarejestrowalismy je w usc. Ciężki dzień
Z pewnością ciężki dzień, ale pomyśl że jest nas tutaj duże grono, które nie miały szansy zarejestrować i godnie pochować swoich dzieci. Ja noszę swoje tylko w sercu 😢

@Nadzieja_31 tak się cieszę ❤️ Mały wielki wojownik Wam rośnie.
 
Ostatnia edycja:
Z pewnością ciężki dzień, ale pomyśl że jest nas tutaj duże grono, które nie miały szansy zarejestrować i godnie pochować swoich dzieci. Ja noszę swoje tylko w sercu 😢
Wiem, współczuję bardzo wszystkim kobietom, które nie mają siły na to wszystko. Mi do samego końca nie chciał wydać zaświadczenia, że ciąża blizniacza była ale pokazałam mu wyniki z genetyki.

Załatwiliśmy pochówek na wtorek.
 
Wiem, współczuję bardzo wszystkim kobietom, które nie mają siły na to wszystko. Mi do samego końca nie chciał wydać zaświadczenia, że ciąża blizniacza była ale pokazałam mu wyniki z genetyki.

Załatwiliśmy pochówek na wtorek.
Gratuluje. Naprawdę. Nie wiem czy odwagi czy zaparcia czy decyzji. U mnie czegoś zabrakło aby pochować moje dzieci. Nawet w tamtym czasie nie mowilam jako o dzieciach w glowie. Straciłam ciaze i juz. Dopiero jak urodziłam corke doszło do mnie wszystko mocniej. Takze tak, uważam z mojego punktu widzenia ze jesteście naprawdę wielcy.

@Nadzieja_31
Ogromne gratulacje. Nie wiele się udzielam ale podczytuje tutaj wątek i syn sobie świetnie radzi. Bedziecie mieć kolorowo jak się urodzi ☺
 
Gratuluje. Naprawdę. Nie wiem czy odwagi czy zaparcia czy decyzji. U mnie czegoś zabrakło aby pochować moje dzieci. Nawet w tamtym czasie nie mowilam jako o dzieciach w glowie. Straciłam ciaze i juz. Dopiero jak urodziłam corke doszło do mnie wszystko mocniej. Takze tak, uważam z mojego punktu widzenia ze jesteście naprawdę wielcy.

@Nadzieja_31
Ogromne gratulacje. Nie wiele się udzielam ale podczytuje tutaj wątek i syn sobie świetnie radzi. Bedziecie mieć kolorowo jak się urodzi ☺
Myślę, że nie będziemy się nudzić z naszym małym bohaterem 😉
 
reklama
Do góry