reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak , mam mutacje MTHFR , biorę całą torbę leków, wszystko co możliwe I w tym też duphaston
Powodzenia! 30% kobiet ma plamienia/krwawienia w czasie ciąży i mają zdrowe dzieci.
Odpoczywaj.
Beta przyrasta prawidłowo więc to dobry znak.
Jeśli bierzesz duphaston, to nie używaj aplikatora tylko wkładaj palcem, aplikator może podrażniać i stąd to krwawienie.
Mutacja mthfr raczej nie powoduje poronień, także spokojnie odpoczywaj i postaraj się nie denerwować.
 
Powodzenia! 30% kobiet ma plamienia/krwawienia w czasie ciąży i mają zdrowe dzieci.
Odpoczywaj.
Beta przyrasta prawidłowo więc to dobry znak.
Jeśli bierzesz duphaston, to nie używaj aplikatora tylko wkładaj palcem, aplikator może podrażniać i stąd to krwawienie.
Mutacja mthfr raczej nie powoduje poronień, także spokojnie odpoczywaj i postaraj się nie denerwować.
Dzięki! Do.lekarza dzi s się nie dostanę A na izbę nie mam co jechać bo znam scenariusz na pamięć, odesla do domu j.kaza obserwować bęte. Co do diagnostyki poronien - przeszłam wszystkie możliwe badania , kariotypy , genetyczne, hormonalne i n8c nie stwierdzono oprócz mutacji .4 ciąża donoszona szczęśliwie na acardzie, clexane, folianach, 5 ciąża na tym zestawie Poronina A teraz 6 ( wlaczony dodatkowo encorton )
 
Powodzenia! 30% kobiet ma plamienia/krwawienia w czasie ciąży i mają zdrowe dzieci.
Odpoczywaj.
Beta przyrasta prawidłowo więc to dobry znak.
Jeśli bierzesz duphaston, to nie używaj aplikatora tylko wkładaj palcem, aplikator może podrażniać i stąd to krwawienie.
Mutacja mthfr raczej nie powoduje poronień, także spokojnie odpoczywaj i postaraj się nie denerwować.
Duphaston jet doustny, więc nie ma żadnego aplikatora 🤣🤣
 
Ponadto delikatne jasno rozowe plamienie :(

Już dziewczyny odpisały ale dodam od siebie jeszcze. Odpoczywaj i postaraj się mniej stresować bo jsk wiadomo stres w niczym nie pomaga. Na tym etapie nie pozostaje nic innego jak czekać. Jeśli Cię to uspokoi to powtórz betę i zobacz czy przyrasta. Trzymam kciuki
 
Dzięki! Do.lekarza dzi s się nie dostanę A na izbę nie mam co jechać bo znam scenariusz na pamięć, odesla do domu j.kaza obserwować bęte. Co do diagnostyki poronien - przeszłam wszystkie możliwe badania , kariotypy , genetyczne, hormonalne i n8c nie stwierdzono oprócz mutacji .4 ciąża donoszona szczęśliwie na acardzie, clexane, folianach, 5 ciąża na tym zestawie Poronina A teraz 6 ( wlaczony dodatkowo encorton )

A partner się badal?
Do szpitala też bym nie szła.
Mnie mój ginekolog w nagłych sytuacjach przyjmuje bez kolejki, ale nie wiem jak to teraz wyglada w czasach korony.

Spróbowałabym poszukać w immunologii i zaburzeniach metabolicznych jeszcze.
 
A partner się badal?
Do szpitala też bym nie szła.
Mnie mój ginekolog w nagłych sytuacjach przyjmuje bez kolejki, ale nie wiem jak to teraz wyglada w czasach korony.

Spróbowałabym poszukać w immunologii i zaburzeniach metabolicznych jeszcze.
Mąż miał robiony kariotyp ..Ja miałam wykluczony zespół antyfosfolipidowy , trombofilie itp
 
reklama
Do góry