reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję za pomoc [emoji4] takie coś?

Wybacz, że tak dobitnie dopytuje, ale mój lekarz namiętnie mnie folikoem karmił i nawet przy mthfr nic mi nie zmienił więc chce to zrobić sama a dobrze.
Dokładnie te same brałam. Też kupowałam przez allegro [emoji3526] dołóż do tego b6 p5p, witaminę b2 jakąś zwykłą i cynk. Będzie szybko [emoji3526][emoji3526]
 
reklama
Życie mi kobieto ratujesz [emoji6] zamawiam. [emoji16][emoji4]
Ja do póki nie trafiłam na to forum to nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak kwas foliowy w formie metylowanej i b12 metylokobalamina że coś takiego jak acard olej z wiesiołka castagnus. Wszystkiego dowiedziałam się właśnie z tego forum a najbardziej z tego wątku.
 
Ja do póki nie trafiłam na to forum to nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak kwas foliowy w formie metylowanej i b12 metylokobalamina że coś takiego jak acard olej z wiesiołka castagnus. Wszystkiego dowiedziałam się właśnie z tego forum a najbardziej z tego wątku.

Ja tak samo. Gdyby nie forum to nawet bym się nie dowiedziała i nie zdecydowała na badania po poronieniu. Nawet jeśli bezpośrednio wyniki nie przyczyniły się do tego to przynajmniej już wiem co robić, brać, suplementowac itp :)
 
Ja do póki nie trafiłam na to forum to nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak kwas foliowy w formie metylowanej i b12 metylokobalamina że coś takiego jak acard olej z wiesiołka castagnus. Wszystkiego dowiedziałam się właśnie z tego forum a najbardziej z tego wątku.

A olej z wiesiołka jest na wspomaganie owulacji?
 
A olej z wiesiołka jest na wspomaganie owulacji?
Ja go biorę bo mam sucho na dole i sex był nie przyjemny a teraz to hoho [emoji1787] ale nie wiem czy pomaga owu. Wiem że się go bierze tylko do owu bo w drugiej fazie cyklu może powodować mikro skurcze i jak dojdzie do zapłodnienia to może dojść do wczesnego poronienia przez te skurcze. Ja biorę go na " ślepo" bo testy owu nie pokazały mi piku lh nadal temperatury w tym cyklu nie mierze a na monitoring w DE nie mam szans chyba że coś zaproponuje pani doktor w klinice 8.07 a objawów owu nie mam po prostu nie czuję czy ja mam.
 
reklama
Do góry