reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny. Ja już (albo dopiero ) 3 dzien po lyzeczkowaniu. Pustka jaką czuję jest nie do opisania.

Zastanawia mnie to, ze nie mam ani krwawienia ani zadnych plamien. Zupelnie nic. Brzuch nie boli, gorączki brak. A naczytalam się , że mogę mieć nawet przez 2 tyg krwawienie. Któraś też tak miała? Czy może to powód do niepokoju i lepiej to skontrolować...
 
Cześć dziewczyny. Ja już (albo dopiero ) 3 dzien po lyzeczkowaniu. Pustka jaką czuję jest nie do opisania.

Zastanawia mnie to, ze nie mam ani krwawienia ani zadnych plamien. Zupelnie nic. Brzuch nie boli, gorączki brak. A naczytalam się , że mogę mieć nawet przez 2 tyg krwawienie. Któraś też tak miała? Czy może to powód do niepokoju i lepiej to skontrolować...
Ja mam inna sytuację bo u mnie pęcherzyk ciążowy się wchlonal i krwawienia nie mam. Dostałam leki na wywołanie okresu i za 14 dni ma być okres jeśli nie będzie to znowu zadzwonić i jechać do gin.
 
Wiesz co ja krwawiłam troche w szpitalu po zabiegu, wtedt też mnie bolał brzuch, ale to dosłownie do 4 h po zabiegu i tyle. Wczoraj zqczął mnie boleć brzuch tak troche mocniej, i po jakimś czasie zaczęłam mocno krwawić, dzisiaj dalej krwawię, ale już mniej, zastanawiam sie czy to nie miesiaczka przypadkiem. Nie wiem.
Też byłam przygotowana na krew z każdej strony, nakupiłam podpasek jak szalona, bo nie wiedziałam na co sie nastawić.
Więc to chyba normalne.

Pustka będzie mniejsza z czasem, też się czułam dziwnie, taka nieobecna, pustabw środku, teraz już chcę znowu być w ciąży bez przygód [emoji4]
Cześć dziewczyny. Ja już (albo dopiero ) 3 dzien po lyzeczkowaniu. Pustka jaką czuję jest nie do opisania.

Zastanawia mnie to, ze nie mam ani krwawienia ani zadnych plamien. Zupelnie nic. Brzuch nie boli, gorączki brak. A naczytalam się , że mogę mieć nawet przez 2 tyg krwawienie. Któraś też tak miała? Czy może to powód do niepokoju i lepiej to skontrolować...
 
To ja jestem innego zdania. Badania po poronieniach daja ogromna wiedzę diagnostyczną. Fakt niebu każdego coś wyjdzie. I wtedy medycyna nic nie zdziała. Ale na tym wątku jeat wiele dziewczyn które mają dzieci dzięki badaniom, dobrej diagnozie i lekach 🙂 A co do zmiany partnera, to mogli mieć źle kardiotypy i po prostu jest to dopasowanie które mocno komplikuje sprawę. 😬 więc ja się z jego teoria nie zgadzam. I nienwyobrazam sobie próbować do skutku bez badań. ;) ale to moje zdanie.
No właśnie w kariotypach to powinno wyjść, prawda? My robiliśmy tydzień temu i już się boje wyników :/
 
Wiesz co ja krwawiłam troche w szpitalu po zabiegu, wtedt też mnie bolał brzuch, ale to dosłownie do 4 h po zabiegu i tyle. Wczoraj zqczął mnie boleć brzuch tak troche mocniej, i po jakimś czasie zaczęłam mocno krwawić, dzisiaj dalej krwawię, ale już mniej, zastanawiam sie czy to nie miesiaczka przypadkiem. Nie wiem.
Też byłam przygotowana na krew z każdej strony, nakupiłam podpasek jak szalona, bo nie wiedziałam na co sie nastawić.
Więc to chyba normalne.

Pustka będzie mniejsza z czasem, też się czułam dziwnie, taka nieobecna, pustabw środku, teraz już chcę znowu być w ciąży bez przygód [emoji4]
A po ilu tygodniach dostałaś tego wiekszego krwawienia ? Mi mówili ze miesiączka przeważnie jest po 4-6 tygodniach po...
 
Cześć dziewczyny. Ja już (albo dopiero ) 3 dzien po lyzeczkowaniu. Pustka jaką czuję jest nie do opisania.

Zastanawia mnie to, ze nie mam ani krwawienia ani zadnych plamien. Zupelnie nic. Brzuch nie boli, gorączki brak. A naczytalam się , że mogę mieć nawet przez 2 tyg krwawienie. Któraś też tak miała? Czy może to powód do niepokoju i lepiej to skontrolować...
Ja mało krwawilam po zabiegu. Takie mocne plamienia z 10 dni. Było ok. Pustkę czułam straszną... do tej pory czuję, wątpię, żeby "przeszło". Uczę się z nią żyć i równolegle czuć małe radości.
 
@Migdalove jak u Ciebie sytuacja?
2 mają zaczęłam krwawić, wylatywały ze mnie duże tkanki, szkoda, że nie miałam jak ich zabezpieczyć bo bym dała do badań... Ale cóż... Jeszcze krwawie, ale nie tak jakoś mocno. Znowu zaczęłam rozpowszechniać naszą zrzutkę na ivf. Może chociaż część uda się zebrać. Lekarz powiedział mi, żeby sobie póki co dać spokój ze staraniami i ze względu na wirusa i mojego zdrowia fizycznego i psychicznego głównie. Dostałam skierowanie na badania krwi, toksoplazmoza, cytomegalia. Mam je zrobić po normalnej miesiączce.
 
reklama
Ja mam inna sytuację bo u mnie pęcherzyk ciążowy się wchlonal i krwawienia nie mam. Dostałam leki na wywołanie okresu i za 14 dni ma być okres jeśli nie będzie to znowu zadzwonić i jechać do gin.
To fakt. Zupełnie inna sytuacja, niemniej równie smutna... no nic, trzeba czekac. Po 1,5 roku staran czekanie stało się moją specjalnością.
 
Do góry