reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A tak z innej beczki... mieliście robiony Wariant (C677T) genu MTHFR oraz Wariant A1298C genu MTHFR?? Mi lekarz kazał zrobić i się zastanawiam. Mam problemy z żylakami ale nie wiem czy warto robić te badania? Któraś miala to?
 
reklama
Wiesz, ja miałam nadzieję że przez te 1.5 miesiąca wynik mi się ładnie zmniejszy a tu taka porażka.. Tak bardzo bym już chciała móc rozpocząć starania a ciągle jest coś nie tak jak powinno..
Dlatego ja często na własną rękę robię jeszcze po 2 tygodniach TSH i sprawdzam czy coś się rusza. Jak nie to zwiększa sobie dawkę. O tym. Wszystkim wiedziała moja endokrynolog. Jak znowu nie będzie chciała ci zwiększyć dawki to idź do innego. Jak zwiększysz radykalnie dawkę na 75 bo powinno już po 2 tygodniach coś ruszyć ;) A potem zmniejszyć dawkę na 50/75. Każdy organizm jest inny. Musisz zobaczyć na co reagujesz ;)
Ja by mnie wstrzymywala starań tylko przez tarczyce. ;)
 
A tak z innej beczki... mieliście robiony Wariant (C677T) genu MTHFR oraz Wariant A1298C genu MTHFR?? Mi lekarz kazał zrobić i się zastanawiam. Mam problemy z żylakami ale nie wiem czy warto robić te badania? Któraś miala to?

Tutaj dużo osób robi, ale właśnie w tym pakiecie co pisała Lucy. Ja też osobiście go polecam ;)
 
A w diagnostyce jest normalnie taki pakiet ?
Nie ma pakietu wszystko pojedynczo i wychodzi bardzo drogo, lepiej zamówić ten zestaw. Kurier przywozi, pobierasz wymaz z policzka (jest instrukcja jak to zrobić) kurier odbiera. To badanie genetyczne więc nie musi być z krwi. Sprawdziłam właśnie w diagnostyce. Masz za 247 zł to badanie. A są jeszcze 4 ważne geny, które mogą powodować zakrzepice, a co gorsza trombofilie. Moim zdaniem nie warto w diagnostyce robić. Dolozysz 100 zł i masz pełne badanie
 
Ostatnia edycja:
Nie ma pakietu wszystko pojedynczo i wychodzi bardzo drogo, lepiej zamówić ten zestaw. Kurier przywozi, pobierasz wymaz z policzka (jest instrukcja jak to zrobić) kurier odbiera. To badanie genetyczne więc nie musi być z krwi. Sprawdziłam właśnie w diagnostyce. Masz za 247 zł to badanie. A są jeszcze 4 ważne geny, które mogą powodować zakrzepice, a co gorsza trombofilie. Moim zdaniem nie warto w diagnostyce robić. Dolozysz 100 zł i masz pełne badanie
Też tak uważam i też tam robilam tzn na testdna.pl
 
reklama
Ja to nie wiem hehe, moja mama jest księgowa w budżetówce i napisałam to co mi powiedziała [emoji16][emoji16]

No właśnie ja pracuje w budżetówce, i tez czytałam o tym ze pracownik musi mieć przepracowane minumum 180 dni w roku.. [emoji848] może oczekująca w prywatnej firmie, gdzie pracodawca postanowił wypłacić ?


A badania ja również robiłam na testdna...i polecam
 
Do góry