reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Napewno wybierze najlepszą datę :D a imię już wybrane??
Mój Mąż wymarzyl sobie i śmieje się że wybierze 30 kwietnia, bo wtedy będzie cała majówka na świętowanie [emoji23]
Imię wybrane, nie miałam pola do popisu bo Mąż od razu powiedział że będzie Zuzia i żadne inne imię nie wchodzi w grę... [emoji6][emoji16] W końcu jego wymarzona córeczka... [emoji6] Od kiedy temat dzieci się pojawił u nas tak na powaznie, zawsze mówił że jak będzie cora to tylko Zuzanna. ;)
 
Czytam dziś newsa - Cameron Diaz lat 47 urodziła
Rozenek- lat 40 w ciąży
Marczuk-Pazura 48
Magdalena Różdżka 41....
Czyli dla mnie też jest szansa[emoji23]

Dziś kumpela z klasy ze szkoły średniej zaprosiła mnie na imprezę z okazji 40 urodzin...
pojechałabym ale nie zostawię mojego cycoholika na tyle dni...
Bo to w moich stronach rodzinnych.
300 km od obecnego miejsca zamieszkania...
 
Mój Mąż wymarzyl sobie i śmieje się że wybierze 30 kwietnia, bo wtedy będzie cała majówka na świętowanie [emoji23]
Imię wybrane, nie miałam pola do popisu bo Mąż od razu powiedział że będzie Zuzia i żadne inne imię nie wchodzi w grę... [emoji6][emoji16] W końcu jego wymarzona córeczka... [emoji6] Od kiedy temat dzieci się pojawił u nas tak na powaznie, zawsze mówił że jak będzie cora to tylko Zuzanna. ;)
My akurat 30.04 wychodziliśmy ze szpitala i faktycznie juz majoweczke mieliśmy w domu...ah piękne czasy...caly czas wspominam. Pamietam jak 1.05 przyjechali moi rodzice i dziadkowie i tak wszyscy stali zachwyceni nad Antosiem, ja siedzialam z boku i wtedy mi wszystko puscilo...nerwy,strach...jak ja ryczalam, nie mogłam sie uspokoić, na koncu wszyscy ryczeli razem ze mną :D a teraz ten moj łobuziak taki juz duzy i spi właśnie przytulony do cycusia :D
No to rzeczywiście po Tobie mam ten brzuszek![emoji7][emoji8] czyli kto ma po roki?[emoji28]
hallo zglaszać sie kto zaciążył pomoedzy 20 a 26.04.2019 i przejal brzuszek @roki_1991 :D
 
U nas też od początku z pierwszą córką było że Zuzanna.
przy drugiej większy problem.
Maz chciał Laurę, ja Małgorzatę i drogą kompromisu jest Gabriela [emoji6]
Mój Mąż wymarzyl sobie i śmieje się że wybierze 30 kwietnia, bo wtedy będzie cała majówka na świętowanie [emoji23]
Imię wybrane, nie miałam pola do popisu bo Mąż od razu powiedział że będzie Zuzia i żadne inne imię nie wchodzi w grę... [emoji6][emoji16] W końcu jego wymarzona córeczka... [emoji6] Od kiedy temat dzieci się pojawił u nas tak na powaznie, zawsze mówił że jak będzie cora to tylko Zuzanna. ;)
 
reklama
Ja miałam niby termin na maj, ale Wiki zrobiła psikusa i trzeba ją było szybko z brzuszka ewakuować ;) i też uważa że kwietniowe dzieci są super :) charakterki mają, Ale są kochane!!
@kb.karola90 Też pamiętam majówkę. Pogoda beznadziejna, zimno, deszczowo i wiatr, a w moim sercu radość, ogromna radość, wdzięczność i spełnienie największego marzenia świata. i choć początek był ciężki, to macierzynstwo to najcudowniejszy czas. A dwa lata wcześniej, w majówkę była piękna pogoda - słonko, ciepło, A w sercu żal, smutek, rozpacz i niedowierzanie, miliony pytań dlaczego, przeżywałam pierwsza stratę maleństwa... byłam 4 dni po zabiegu i nie chciało mi się żyć :(
Dziewczyny, walczcie. Proszę was, walczcie, bo nagroda jest ogromna A tyle tu przykładów ze szczęśliwymi zakonczeniami!!!!
 
Do góry