reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie wiem, nie wypowiem się w tym temacie, tak jka mówiłam, ja jestem z tych bojazliwych.... [emoji1] zanim teraz bez zaleceń lekarza wzięłam magnez to znerwicowana chodziłam że 2 tygodnie i zastanawiałam się czy brać czy nie...



Kochana, ale brzusio pokaźny [emoji7] a dopiero pamiętam jak wstawialas na 100dniowke brzuszek.... A to u nas 15 stycznia już 100dniowka.... [emoji4]
To u Ciebie już właściwie lada dzień może wszystko się wydarzyć.... ;*



O no to wspaniale ;*
Pakuj się już powoli, żeby Cię jakiś nagły zwrot akcji nie zaskoczył.... [emoji12] Trzymam kciuki, żeby oczywiście wszystko zgodnie z planem poszło ;*
Jaaaa.. 25 tc, ale zaczynają mi się akcje z kręgosłupem... Zaczyna się robić ciężko [emoji6] Mała zaczyna się rozpychac coraz mocniej, my oboje zakochani w niej na zaboj [emoji6] ciśnienie mierze, też miewam skoki, a najczęściej jak jestesmy u teściowej, przypadek? [emoji23]
No i zwleklam jak mogę z wyprawka. Nie mam praktycznie nic. Nie wiem za co się zabrać. Już na Męża krzyczę że musimy się za to zabrać, ale nie wiem od czego zacząć.... [emoji16] Tak naprawdę z tego co się na pewno przyda mam dwa bodziaki, czapeczke i niedrapki. [emoji23]



Oooo, słodziaku, Ty to masz malutki brzuszek, ja mam niewiele mniejszy, mam wrażenie [emoji16]



Boze, zazdroszczę!
A Maleńka jest taka.... Boże, do schrupania, sama słodycz [emoji3059]
Ojojoj[emoji7] to u ciebie tez jakoś mega szybko leci!![emoji51][emoji86] już zaraz 100 dniówka, a rzeczywiście pamietam, ze dopiero tu dawałam zdjęcie [emoji86][emoji28] Pokaz swój brzuszek [emoji9]
@Dzoana88 @coco07 torby już spakowane? Lada moment dwa brzuszki się zwolnią, ciekawe kto je przejmie [emoji16]
Tak, ja już spakowana od dawna, a już 2 razy mi się przydała torba bo jechałam na obserwacje [emoji85]🤭 ale mam 2 torby różne, dla mnie i dla małej, a ostatnio wylądowałam w szpitalu a tam w torbie laktator i pampersy [emoji28][emoji23] wiec akurat dziś już wszystko ogarnelam na tip top i powinno być bez żadnych niespodzianek [emoji6] i oczywiście trzymam się wersji, ze teraz już nie panikuje i jadę dopiero do porodu ...[emoji28]
Ja miałam om 05.05, ty jakoś podobnie nie rodziłas? Chyba Coco twój przejęła :-)
Tak, mi tez się wydaje ze to ja przejęłam po roki ten brzuszek 🤭 dlatego teraz @Takaja123 koniecznie bierzesz po mnie![emoji9][emoji9][emoji9]
 
reklama
Właśnie przeglądam wyprzedaże po kolei i nastawiam już mojego Starego żeby nie było zawału jak zobaczy stan konta, ale.... Serio, nie wiem od czego zacząć, co kupować, w jakich rozmiarach i na co zwrócić uwagę [emoji23] czuje się taka.... Zielona w temacie.... [emoji16]
A co do spania... Kiepsko mi to idzie, niestety :(
Ja w sumie nie używałam ubranek na 56, także dobrze że dużo nie kupiłam. Na 62 miał długi czas. Najbardziej jak dla mnie przydatne są pajace do spania i body + spodenki (takie kalesonki [emoji23] z lidla)+ skarpetki. Reszty ubranek praktycznie nie uzywalam
 
Ja w sumie nie używałam ubranek na 56, także dobrze że dużo nie kupiłam. Na 62 miał długi czas. Najbardziej jak dla mnie przydatne są pajace do spania i body + spodenki (takie kalesonki [emoji23] z lidla)+ skarpetki. Reszty ubranek praktycznie nie uzywalam
Zgadzam się co do 56, starsza miała długie nogi i wcale nie ubrała 56,ale teraz Łucja spokojnie wchodziła i dopiero od 5 tygodnia gdzieś zmieniamy na 62. Ale zawsze można dokupić jak coś.
Na początku tylko body z krótkim + pajac używałam, to chyba najbardziej praktyczne. A na dzień body z długim i półśpiochy, ewentualnie leginsy [emoji4] Sukienusie są ładne ale strasznie niepraktyczne [emoji1787]
Edit: i popatrz sobie na vinted, ja tam dużo markowych rzeczy kupuję w super stanie [emoji4]
 
Ja miałam om 05.05, ty jakoś podobnie nie rodziłas? Chyba Coco twój przejęła :-)
Ja urodziłam 20.04 więc chyba faktycznie Coco ;)

Ojojoj[emoji7] to u ciebie tez jakoś mega szybko leci!![emoji51][emoji86] już zaraz 100 dniówka, a rzeczywiście pamietam, ze dopiero tu dawałam zdjęcie [emoji86][emoji28] Pokaz swój brzuszek [emoji9]

Tak, ja już spakowana od dawna, a już 2 razy mi się przydała torba bo jechałam na obserwacje [emoji85]🤭 ale mam 2 torby różne, dla mnie i dla małej, a ostatnio wylądowałam w szpitalu a tam w torbie laktator i pampersy [emoji28][emoji23] wiec akurat dziś już wszystko ogarnelam na tip top i powinno być bez żadnych niespodzianek [emoji6] i oczywiście trzymam się wersji, ze teraz już nie panikuje i jadę dopiero do porodu ...[emoji28]

Tak, mi tez się wydaje ze to ja przejęłam po roki ten brzuszek 🤭 dlatego teraz @Takaja123 koniecznie bierzesz po mnie![emoji9][emoji9][emoji9]
Kiedy mialas om?
 
Ja urodziłam 20.04 więc chyba faktycznie Coco [emoji6]


Kiedy mialas om?

26.04 [emoji848] wiec już sama nie wiem [emoji51]🤷‍♀️

Aaaaa ja strzeliłam bobola, bo to przecież ty masz Wike, a @Jivka ma Łucję [emoji28][emoji85]🤭 sorrki, kalafior zabrał głos 🤦‍♀️

Dziewczyny, czy jest tu jakaś księgowa? Mam pytanie odnośnie 13-stki[emoji848]🤭
 
Ostatnia edycja:
⁸ja nie księgowa , ale też mam w pracy 13stke więc co nieco wiem, i jeśli chodzi o bycie na l4 to niestety dostałam tylko za te miesiące, które pracowałam fizycznie. L4 i macierzyński się nie wliczyl jeśli o to chodzi
26.04 [emoji848] wiec już sama nie wiem [emoji51][emoji2368]

Aaaaa ja strzeliłam bobola, bo to przecież ty masz Wike, a @Jivka ma Łucję [emoji28][emoji85][emoji2960] sorrki, kalafior zabrał głos [emoji2356]

Dziewczyny, czy jest tu jakaś księgowa? Mam pytanie odnośnie 13-stki[emoji848][emoji2960]
 
Ja w sumie nie używałam ubranek na 56, także dobrze że dużo nie kupiłam. Na 62 miał długi czas. Najbardziej jak dla mnie przydatne są pajace do spania i body + spodenki (takie kalesonki [emoji23] z lidla)+ skarpetki. Reszty ubranek praktycznie nie uzywalam
Błagam nie strasz z tym 56, ja mam całą duza szuflade [emoji23] i druga szuflade 62 [emoji4]
 
26.04 [emoji848] wiec już sama nie wiem [emoji51][emoji2368]

Aaaaa ja strzeliłam bobola, bo to przecież ty masz Wike, a @Jivka ma Łucję [emoji28][emoji85][emoji2960] sorrki, kalafior zabrał głos [emoji2356]

Dziewczyny, czy jest tu jakaś księgowa? Mam pytanie odnośnie 13-stki[emoji848][emoji2960]
Aby dostac 13stke trzeba miec przepracowane w danym toku min 6 miesiecy. Ja jestem na zwolnieniu od wrzesnia, wiec mam w 2019 r przepracowane 8 miesiecy. dostanę 13stke za te 8 miesiecy (wynagrodzenie x 8,5%) czyli to wyjdzie u mnie jakoś 3/4 wypłaty normalnej [emoji4]
 
reklama
Do góry