reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, jakby któraś chciała mam receptę za 1op fraxiparine 0.3ml, mogę wysłać. Ważna jest do 12 października chyba, ja już nie potrzebuje.
Z refundacja.
Jak któraś chce, zapraszam na priv. :)
 
reklama
@mohaaa widze ze robilas w UCK
dr Suchanek mowila ze norma jest do 15% (ja mialam 16% i niska aktywnosc i mowila ze to nie jest wskazaniem do sterydow ze za szybko zrobilam po poronieniu - miesiac pozniej mialam 9% )

ale wszystkie tutaj mowia ze norma jest do 10% i nie powinno byc wiecej..
dr P tez mowil ze z takim wynikiem steryd bylby wskazany ale mi go nie dal ze wzgledu na moje IO .. w koncu moja ginka mi da intralipid i podwojna dawke sterdow
Dziękuje Kochana. Robiłam w diagnostyce, ale oni to najwidoczniej wysłali do Gdańska :) nie chciało mi się jechać do UCK, wiec spoko opcja z ta diagnostyka
 
Hej :) Jestem po wizycie u dr Janosz - przecudna kobieta! :)
Kropek jest!!! Co prawda jeszcze bez serduszka i ledwo zauwazalny, ale jest!!! :) Wiek ciazy sie zgadza co do dnia. Jestem taka szczesliwa. Dostalam dodatkowo luteine, acard, wrocic do Glucophage, duphaston, neoparin, folian 800 i to chyba wszystko. Oszczedzac sie, L4, seksu raczej nie uprawiać, pokazac sie za 2 tyg z wynikami badan :)
 
Hej :) Jestem po wizycie u dr Janosz - przecudna kobieta! :)
Kropek jest!!! Co prawda jeszcze bez serduszka i ledwo zauwazalny, ale jest!!! :) Wiek ciazy sie zgadza co do dnia. Jestem taka szczesliwa. Dostalam dodatkowo luteine, acard, wrocic do Glucophage, duphaston, neoparin, folian 800 i to chyba wszystko. Oszczedzac sie, L4, seksu raczej nie uprawiać, pokazac sie za 2 tyg z wynikami badan :)
Super :) gratuluje. Tyle leków, ze nie ma się o co martwić :)
 
@Rumuneska ekstra, super ❤️ i po strachu... :)
@gigi_ a jak u Ciebie?? :)

@młoda1994, jak się martwisz to zrób test dla pewności. :*

Ja też już po wizycie, maleństwo rośnie, profesor powiedział że nie ma czego się przyczepić. 14 października na usg genetyczne idę, a 17 u prof wizyta, mówił że nie ma potrzeby żebym była wcześniej. Progesteronu też się nie czepiał.
 

Załączniki

  • IMG_20190919_145743.jpg
    IMG_20190919_145743.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 76
@Rumuneska ekstra, super [emoji3590] i po strachu... :)
@gigi_ a jak u Ciebie?? :)

@młoda1994, jak się martwisz to zrób test dla pewności. :*

Ja też już po wizycie, maleństwo rośnie, profesor powiedział że nie ma czego się przyczepić. 14 października na usg genetyczne idę, a 17 u prof wizyta, mówił że nie ma potrzeby żebym była wcześniej. Progesteronu też się nie czepiał.
U mnie testy nie wychodzą niestety.
 
reklama
Do góry