reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny po jakim czasie powinna być miesiączka po poronieniu? To jest moja 4 strata ale przy po przednich 3 stratach dostawałam okres w terminie. Dzisiaj mam 37 po i nie wiem kompletnie kiedy się spodziewać @
 
Hej! Niektóre z Was mnie kojarzą.

17.09 o godzinie 00:45 przyszła na świat moja tęczowa Amelka.
Waga 3730g i 53cm długości.
Najpieksniejszy prezent jaki mogła sprawić w rocznicę straty Ignasia.
Jestem przeszczęśliwa i pewna, że Natanek i Ignaś całą ciążę czuwali nad swoją siostrzyczką. Łzy same napływają do oczu ze wzruszenia.

Więc.. zwolnił się brzuszek! [emoji3059]Zobacz załącznik 1024042Zobacz załącznik 1024043

Cudna , zdrówka dla was
 
@młoda1994 fajnie, że zajrzałaś. Koniecznie idź do specjalisty, nie możesz tak się katować.
A co do tego jakoby problemem niepowodzeń była otyłość to krzyczeć mi się chce! Ja też pierwsze co usłyszałam to mój wiek i waga. Bzdura, otyła już byłam w ciąży z synem i jakoś donosiłam i urodziłam. Nie godzę się z tą opinią, a lekarze kiedy nie umieją inaczej na coś spojrzeć to wszystko zrzucają na wagę. Tak im wygodniej i mniej zachodu. Trzymaj się Kochana
taaa u mnie identycznie ciagle zwalaja na wiek i wage .. tylko ze schudlam 17 kilo i dalej sie nie udaje BMI 25,5 wiec takiej tragedii nie ma .. no to wiek ,... no dobra tylko z racji wieku wydaje mi sie ze moglabym nie zachodzic w ciaze a zachodze bez problemu , 5 ciaz w ciagu roku (w tym 3 cb) to wyczyn nawet jak na mloda kobiete a nie w moim wieku..
 
Ostatnia edycja:
Ok dziękuję dziewczyny za odpowiedź. Trochę się martwię bo 26 dni po stracie miałam kilka nitek krwi w sluzie i nie mam pojęcia co to mogło oznaczać. Dodam że w cyklu kiedy się udało też miałam ale delikatne jednodniowe plamienie w 11dpo i to było plamienie implatacyjne i w udany cykl owu była 24dc.

Chciałam anty ale gin w Pl mi nie dał bo powiedział że jak zaszłam po 4 latach w ciążę to teraz tak szybko się nie uda nawet jeśli się zdecyduje na dziecko. I mam nadzieję że gdy byłam załamana i nie myślałam to nie będzie z tego ciąży. A z życia wiem że wtedy kiedy się nie chce to przeważnie kobiety zachodzą w ciążę. Myślicie że gin ma rację czy się myli że się nie uda tak szybko? Nie chce teraz ciąży bo bardziej się zalamie.
 
Hej dziewczyny. Mam wynik komórek NK. Czytałam coś, ze to się może zmieniać. Myślicie, ze jest Ok, czy kontaktować się z lekarzem?
AB3FAE84-B81F-4363-8622-522DA7196F18.jpeg
 
reklama
@mohaaa widze ze robilas w UCK
dr Suchanek mowila ze norma jest do 15% (ja mialam 16% i niska aktywnosc i mowila ze to nie jest wskazaniem do sterydow ze za szybko zrobilam po poronieniu - miesiac pozniej mialam 9% )

ale wszystkie tutaj mowia ze norma jest do 10% i nie powinno byc wiecej..
dr P tez mowil ze z takim wynikiem steryd bylby wskazany ale mi go nie dal ze wzgledu na moje IO .. w koncu moja ginka mi da intralipid i podwojna dawke sterdow
 
Do góry