reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej :)
U mnie dzis 36dc, test i beta pozytywne w 25dc i od tego dnia robię zastrzyki. Wizytę mam w czwartek, to bedzie 5t+6d. Czekałm na ten termin od czerwca wiec nie da się go przesunąć o tydz lub dwa.. boję się, że nic nie zobaczę i będę sie niepotrzebnie stresowac.. :( Co myślicie, zarodek powinien już być widoczny? Gubię się w tych tygodniach...
Ogolnie jestem jakas zdołowana w tej ciąży. Bardzo się boję, że znów się nie uda.. pewnie jak każda z nas. W poprzedniej ciąży bardziej i czesciej bolal mnie brzuch, piersi.. teraz bardzo sporadycznie i delikatnie za to mocniej w plecach
... a to z kolei pojawilo sie u mnie przed samym poronieniem:( Myslalam, ze bede szczesliwa a nie potrafie sie cieszyc..
Zastrzyki z heparyna tez mnie bola dosc mocno, a nigdy nie mialam problemu z iglami i zastrzykami.. myslalam ze jestem twarda pod tym wzgledem a tu szok, bo walcze ze soba kazdego dnia.. :(
U mnie w tym samym tyg ,było serduszko ,ale wszystko zależy od np długości cykli ,ja miałam 28dniowe
 
Nie słyszałam jeszcze o lekarzu który da typowo ciążowe zwolnienie bez serduszka. Ale mogę się mylić oczywiście.
Lepiej chyba wybrać się do rodzinnego, zawsze możesz powiedzieć że rzygasz jak kot i nie jesteś w stanie funkcjonować [emoji4]
Mój mi wystawił ,typowo ciążowe na podstawie bety ,a serduszko było za 1,5 tyg
 
@Jivka w czwartek mam wizytę więc już na spokojnie podchodzę. Biorę acard więc powinien pomóc

Najlepiej koło 6 tc wtedy już powinno być coś widać , jeśli masz cykle powiedzmy 28d
Mam trochę dłuższe bo 32 dniowe. Czekam na spokojnie na wizytę.
Ciążowego zwolnienia mogę nie dostac ale zwykle na tydzień od 23 września A bedzie już 2 tygodnie kolejne wiec dostanę już potem normalne.
@roki_1991 upomne się w czwartek o zastrzyki. Narazie tylko acard i prenatal uno
 
Ostatnia edycja:
reklama
Swoją droga jak już jest serduszko, to lekarz daje zwolnienie na 2 tyg, czy na dłużej? Jeśli ktoś chce pójść na zwolnienie na początku ciąży i nie chciałby już wracać do pracy, to trzeba zgłaszać się do lekarza co 2 tyg.?
 
Do góry