reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kochana, a mogę Ci odpowiedzieć jutro? :unsure: Wtedy może będę bardziej pewna ...
Ja wiem ze musimy myśleć pozytywnie i ja zawsze w życiu jestem optymistka i to nie jest tak ze mam damę pesymistyczne myśli.. Nie. Ja mam gdzieś w głębi nadzieje ze będzie dobrze, ale również gdzieś z tylu siedzi jakiś diabeł który mówi: nie ciesz się bo będzie tak samo jak ostatnio :hmm: a w dodatku hormony do tego dochodzą i na prawdę czuje się rozbita i labilna emocjonalnie...
W każdym razie proszę o kciuki jutro miedzy 17.30 a 18.30❤☺

@Martyna84 Przykro mi :( masz już dziecko? Czy to była pierwsza ciąża? Zostań tu, bo dziewczyny na prawdę potrafią czynić cuda ❤

Będę trzymać kciuki za wizytę :)
Rozumiem Twój strach, każda ciąża po stracie jest trudna. Ciężko myśleć pozytywnie, bo człowiek nie chce się przywiązywać żeby potem tak nie cierpieć. Pamiętam początki ciąży z Wiki, było mega ciężko. Długo starałam się nie myśleć o ciąży.. Nie cieszyć itp. Jednak gdzieś w głębi duszy czułam że się uda, że ta ciąża jest inna. Ale bałam się do tego przyznać i trzymałam to bardzo głęboko w sobie ;) także rozumiem Twój strach, każda tu rozumie
 
@coco07 trzymam kciuki za same dobre informacje [emoji4] czekamy na wieści z niecierpliwością [emoji173][emoji173] będzie dobrze kochana zobaczysz [emoji4][emoji4]
Ja dziś w nocy obudzilam się z bólem brzucha takim tym niby okresowym Ale dość mocnym, wiecie co...myslalam że to już koniec...mysle sobie kurde co teraz... Ale polezalam z 10 minut i przeszło całkowicie...dziwne to było...wystraszyłam się...teraz mysle czy wszystko jest okej. Mialam już nie robić bety Ale pójdę jutro i w czwartek sprawdzic jak przerasta i mniej-więcej czy wynosi tyle ile powinna. Pon mialam 311,600 Środa 716,800 To jutro ile powinna wynosić co najmniej żeby było okej ??
 
@coco07 trzymam kciuki za same dobre informacje [emoji4] czekamy na wieści z niecierpliwością [emoji173][emoji173] będzie dobrze kochana zobaczysz [emoji4][emoji4]
Ja dziś w nocy obudzilam się z bólem brzucha takim tym niby okresowym Ale dość mocnym, wiecie co...myslalam że to już koniec...mysle sobie kurde co teraz... Ale polezalam z 10 minut i przeszło całkowicie...dziwne to było...wystraszyłam się...teraz mysle czy wszystko jest okej. Mialam już nie robić bety Ale pójdę jutro i w czwartek sprawdzic jak przerasta i mniej-więcej czy wynosi tyle ile powinna. Pon mialam 311,600 Środa 716,800 To jutro ile powinna wynosić co najmniej żeby było okej ??

Takie okrasowe bóle brzucha się zdarzają w ciąży i nie muszą świadczyć o niczym złym :) to po pierwsze. A po drugie nie rób już bety, bo na tym etapie jej przyrost jest już mniejszy i tylko cię ten wynik zestresuje. Kiedy masz wizytę?
 
@Takaja123 u nas ostatnio pobudka ok 4 i potem ok 8 :D wczoraj mieliśmy ciężki dzień bo Antek był bardzo marudny, ciągle cycek więc myślałam że nocka będzie też ciężka ale spał pięknie ale tak mi go żal było że się wczoraj tak męczył że od tej 4 spał już ze mną w łóżku :D a jak u Ciebie Kochana, kiedy ruszcie że staraniami, my w zeszłym roku walczyliśmy już o naszego Bąbelka :)

@coco07 u mnie najblizszsi dowiedzieli się dosyć szybko zawsze jakoś przez przypadek, ale do skończone go 28tc wiedzieli tylko moi i M rodzice i dziadkowie i M rodzeństwo, a reszta dowiedziała się po skończonym 28tc także doskonale Cię rozumiem :)

@Dzoana88 ja się całkowicie zgadzam z tym co napisała @roki_1991, mnie też często bolał brzuch jak na @ na początku. I do tego te moje cholerne plamienia. A wszystko dobrze się skończyło. I odpuść ta betę bo to może być tylko dodatkowy stres ;)
 
@coco07 trzymam kciuki [emoji110]

@Dzoana88 mnie też na poczatku bolał brzuch okresowo, ba nawet plecy potrafiły ciągnąć jak podczas okresu ale za chwilę przechodziło i było ok. Najważniejsze że nie ma krwawień, wtedy lepiej sprawdzić.
 
Cześć dziewczyny
Chciałam się przywitać i dołączyć do Was w bólu i smutku.
Niestety, ale i mnie też to spotkało, właśnie poroniłam moje dzieciątko w 9t.
Chcę czerpać z waszego wątku doświadczenie, siłę i optymizm, bo tego mi teraz brakuje.
Pozdrawiam was i za wszysztkie trzymam kciuki
Bardzo mi przykro. ;( smutno mi że się poznajemy w takich okolicznościach. Ale mam nadzieję, że wszystkie tutaj pomożemy Ci wszystko poukładać.
Ja jestem po dwóch promieniach. 10 stycznia 10tc. I teraz 8 czerwca 8 tc. Znam twój ból Kochana :* pytaj o co chcesz. Opowiadaj nam co chcesz A zobaczysz że to forum i dziewczyny czynią cuda ;*
 
reklama
Do góry