reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki dziewczyny, jesteście kochane [emoji3590] I oby się okazało ze macie racje [emoji3526]
Ja w pierwszej ciąży tez chyba za szybko powiedziałam i teraz chce chyba hak najdłużej poczekać. Z rodzicami jest tak ze oni mieszkają 150 km ode mnie, wiec dziś miałam ciężko jak się z nimi widziałam bo do siostry przyjechali na obiad a do nas na kawę i ciacho... i wtedy trudno było nie powiedzieć. Ale teraz są już u siebie w domu, także póki się nie zobaczymy kolejny raz myśle ze będę w stanie to jeszcze zachować w tajemnicy :) A wybiore się na wieś pod koniec lipca może, wtedy będzie już bezpieczniej żeby powiedzieć;) nawet mogę być już po prenatalnych...o ile wszystko dobrze pójdzie:unsure:
Też ciągle dodaje słowa "jeśli wszystko dobrze się potoczy" , Chyba musimy przestać tak mówić myslec A włączyć pozytywne myślenie - będzie dobrze !! Bo będzie, prawda ?? [emoji8][emoji4]
 
reklama
W ciąży nie jestem, ale pytam na wszelki wypadek. Witaminą D suplementuje się już z dobre 3lata i to w dawce 4000 jednostek. Takie zalecenie od endokrynologa.
A powiedzcie mi czy u Was w aptekach i hurtowniach nie ma euthyroxu? Załamała się, bo nigdy nie brałam nic innego, a dzisiaj cudem wyrwałam Letrox. Podobno też ostatnio o niego ciężko.
Euthyrox wczoraj mi skonczyl i jechałam specjalnie do Rumii bo nigdzie indziej nir bylo. Nie ma w hurtowniach. Ja mam dawke 25
 
Cześć dziewczyny
Chciałam się przywitać i dołączyć do Was w bólu i smutku.
Niestety, ale i mnie też to spotkało, właśnie poroniłam moje dzieciątko w 9t.
Chcę czerpać z waszego wątku doświadczenie, siłę i optymizm, bo tego mi teraz brakuje.
Pozdrawiam was i za wszysztkie trzymam kciuki
 
Cześć dziewczynki.
Trochę nam się choruje ale ma to te dobre strony bo miałam czas uaktualnić liste z brzuszkami :)
Nasze pociechy z działu ciąża po poronieniach przedstawiają się tak
A lista czekających tak


Jeśli macie ochotę je uzupełnić to mnie wywolajcie :*
Ps "kropeczek" na razie nie wpisywalam :*
To ja poproszę o wpisanie...26.04 godz 18:43 urodził się Antoś z waga 4750g w 39+6tc a groziło Nam skrajne wczesniactwo.
IMG_20190607_171207.jpg
 
Cześć dziewczyny
Chciałam się przywitać i dołączyć do Was w bólu i smutku.
Niestety, ale i mnie też to spotkało, właśnie poroniłam moje dzieciątko w 9t.
Chcę czerpać z waszego wątku doświadczenie, siłę i optymizm, bo tego mi teraz brakuje.
Pozdrawiam was i za wszysztkie trzymam kciuki
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty..[emoji17] postaramy się wesprzeć jak tylko potrafimy.
Trzymaj się cieplutko.
 
Cześć dziewczyny
Chciałam się przywitać i dołączyć do Was w bólu i smutku.
Niestety, ale i mnie też to spotkało, właśnie poroniłam moje dzieciątko w 9t.
Chcę czerpać z waszego wątku doświadczenie, siłę i optymizm, bo tego mi teraz brakuje.
Pozdrawiam was i za wszysztkie trzymam kciuki

Witaj. Przykro mi bardzo że musisz przez to przechodzić. Zostań tu z nami. Na pewno dostaniesz wsparcie i wiedzę jakiej będziesz szukać :)
 
Też ciągle dodaje słowa "jeśli wszystko dobrze się potoczy" , Chyba musimy przestać tak mówić myslec A włączyć pozytywne myślenie - będzie dobrze !! Bo będzie, prawda ?? [emoji8][emoji4]
Kochana, a mogę Ci odpowiedzieć jutro? :unsure: Wtedy może będę bardziej pewna ...
Ja wiem ze musimy myśleć pozytywnie i ja zawsze w życiu jestem optymistka i to nie jest tak ze mam damę pesymistyczne myśli.. Nie. Ja mam gdzieś w głębi nadzieje ze będzie dobrze, ale również gdzieś z tylu siedzi jakiś diabeł który mówi: nie ciesz się bo będzie tak samo jak ostatnio :hmm: a w dodatku hormony do tego dochodzą i na prawdę czuje się rozbita i labilna emocjonalnie...
W każdym razie proszę o kciuki jutro miedzy 17.30 a 18.30❤️☺️

@Martyna84 Przykro mi :( masz już dziecko? Czy to była pierwsza ciąża? Zostań tu, bo dziewczyny na prawdę potrafią czynić cuda ❤️
 
Cześć dziewczyny
Chciałam się przywitać i dołączyć do Was w bólu i smutku.
Niestety, ale i mnie też to spotkało, właśnie poroniłam moje dzieciątko w 9t.
Chcę czerpać z waszego wątku doświadczenie, siłę i optymizm, bo tego mi teraz brakuje.
Pozdrawiam was i za wszysztkie trzymam kciuki
Ehhh...bardzo mi przykro że tu trafiłaś. To takie niesprawiedliwe...ale na tym forum uzyskasz wiele wsparcia i dziewczyny na pewno bardzo Ci pomogą jeśli zechcesz szukać powodu straty, ale życzę Ci z całego serca żeby okazało się że był to nieszczęśliwy przypadek. Jeśli będziesz miała siłę i ochotę to napisz nam kilka słów o sobie.
 
Kochana, a mogę Ci odpowiedzieć jutro? :unsure: Wtedy może będę bardziej pewna ...
Ja wiem ze musimy myśleć pozytywnie i ja zawsze w życiu jestem optymistka i to nie jest tak ze mam damę pesymistyczne myśli.. Nie. Ja mam gdzieś w głębi nadzieje ze będzie dobrze, ale również gdzieś z tylu siedzi jakiś diabeł który mówi: nie ciesz się bo będzie tak samo jak ostatnio :hmm: a w dodatku hormony do tego dochodzą i na prawdę czuje się rozbita i labilna emocjonalnie...
W każdym razie proszę o kciuki jutro miedzy 17.30 a 18.30❤☺

@Martyna84 Przykro mi :( masz już dziecko? Czy to była pierwsza ciąża? Zostań tu, bo dziewczyny na prawdę potrafią czynić cuda ❤
Będziemy trzymać , ja też o 3 ciąży powiedziałam dopiero po 9 tyg , o 1 wiedzieli wszyscy i potem musiałam się tłumaczyć ,o 2 wiedziały tylko 2 osoby moja siostra i przyjaciółka ,nikt poza nimi
 
reklama
Do góry